تفریحات

علی قلیچ مجری برنامه از سر گذشت شبکه نسیم کیست +‌بیوگرافی و عکس

0

علی قلیچ مجری برنامه از سرگذشت شبکه نسیم کیست +‌بیوگرافی و عکس

مجری برنامه از سرگذشت علی قلیچ می باشد که از شبکه نسیم پخش میشود. وی مداح و خواننده است و در ۱۹ مهر ۱۳۷۲ در نازی آباد تهران به دنیا امده است. علی قلیچ خواننده و مداح جوان بیت رهبری مجری برنامه از سر گذشت میباشد که از شبکه نسیم پخش می شود

مجری برنامه از سرگذشت شبکه نسیم کیست بیوگرافی علی قلیچ و عکس

علی قلیچ مجری برنامه از سرگذشت متولد نازی آباد تهران است و از کودکی و از ۵ سالگی در هیئت ها به مداحی و نوحه خوانی مشغول بوده است. او موسیقی را با آموزش تنبور آغاز کرد و سپس تحت نظر کیخسرو پور ناظری و سهراب پور ناظری تئوری موسیقی را فرا گرفت.

سوابق

اولین قطعه رسمی که از علی اکبر قلیچ شنیده شد ترانه ترکش از آلبوم بی‌سیم‌چی بود که با استقبال گسترده مخاطبان این دسته قرار گرفت.

از دیگر آثار این هنرمند میتوان به «ارباب تشنه لب»، «رکعت هشتم»، «برکت مذاکره»، «تیتراژ سریال مهر طوبی» و «مرگ= آمریکا» که اثری مشترک از حامد زمانی و علی اکبر قلیچ است، اشاره کرد.

علی قلیچ مجری برنامه از سرگذشت کیست

بیوگرافی مجری برنامه از سر گذشت

برنامه جدید «از سرگذشت» با اجرای علی قلیچ روی آنتن شبکه نسیم می رود. برنامه ای تاکشو و گفت‌وگو محور که افرادی را به برنامه خواهد آورد که در نوع خودشان جالب توجه و حرف‌های گفتنی دارند. علی‌اکبر قلیچ این برنامه را اجرا می کند. هنرمندی که هیئتی‌ها به عنوان مداح هم می‌شناسند.

علی‌اکبر قلیچ می‌گوید: من دوست دارم امام حسین (ع) زنده‌ام کند. آن دوراهی که در زندگی‌آم داشتم و دارم این است من می‌ترسم از روزی که نکند یک موقع نتوانم برای امام حسین (ع) گریه کنم.

بیوگرافی علی اکبر قلیچ مجری برنامه از سرگذشت

او می گوید: متولد سال ۷۲ در محله نازی‌آباد هستم.

نازی‌آباد یکی از محله‌‌های قدیمی تهران است . در ماه محرم برای امام حسین(ع) عزاداری می‌کنم. از بچگی در هیات‌ محله‌مان مداحی می‌کردم و اکنون نیز این کار را انجام می‌دهم. پنج، شش ساله بودم که برخی از آوازها یا نوحه‌‌ها را برای خودم زمزمه می‌کردم و همین باعث شد خانواده‌ام متوجه شوند در این زمینه استعداد دارم. پدرم علاقه‌مند بود در هیات‌ها و عزاداری امام حسین(ع) مداحی کنم به همین دلیل مداحی در ایام محرم را شروع کردم و همچنان این کارم ادامه دارد و از خدا می‌خواهم به من توفیق دهد که نام سالار شهیدان روی زبان و در کلامم باشد.

مجری برنامه از سرگذشت شبکه نسیم کیست بیوگرافی و عکس

کف هیئت ها بزرگ شدم وهمه بزرگواران همچون حاج محمود کریمی، حاج محمد طاهری،حاج آقای سازور و بقیه عزیزان در حق بنده لطف داشته اند پای منبر این ها گریه کردم،سینه زدم واشک ریختم به برکت این ها یک سوزی هم به صدای ما داده است.

نظرات