arongroups

زمان ثبت نام سهام نوزادان متولد ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ کی هست؟ +‌شرایط

0

ثبت نام صندوق‌ سهامی رایگان برای نوزادان متولد ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ از ۱۵ مرداد ۱۴۰۲

آغاز ثبت نام سهام بورسی برای نوزادان متولد ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ از ۱۵ مردادماه سال جاری. ذبیح‌الله سلمانی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد، آخرین اخبار تخصیص اعتبار برای صندوق‌های سهام متولدین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۲ و متولدین ۱۴۰۱ و زمان تخصیص اعتبار برای خرید صندوق‌های قابل معامله برای متولدین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۲ جزئیات کامل را بیان کرد.

ثبت نام سهام نوزادان متولد ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ کی هست؟ +‌شرایط

بر اساس آمار در شش ماهه اول سال ۱۴۰۱، حدود ۵۰۰ هزار نفر متولد شدند؛ بنابراین اکثر والدین این متولدین برای تخصیص صندوق‌های مذکور به فرزندشان اقدام کرده‌اند. سیستم برای ثبت‌نام افرادی که در سه ماهه سوم سال ۱۴۰۱ متولد شده‌اند باز شده و فرایند ثبت‌نام آغاز می‌شود.

ذبیح‌الله سلمانی با بیان اینکه تا روز سه‌ شنبه سوم مرداد ۴۹۷ هزار و ۳۳۰ نفر برای تخصیص صندوق‌های قابل معامله برای متولدین سال ۱۴۰۱ ثبت‌نام کرده‌اند، اظهار کرد: بر اساس آمار در شش ماهه اول سال ۱۴۰۱، حدود ۵۰۰ هزار نفر متولد شدند؛ بنابراین اکثر والدین این متولدین برای تخصیص صندوق‌های مذکور به فرزندشان اقدام کرده‌اند. سیستم برای ثبت‌نام افرادی که در سه ماهه سوم سال ۱۴۰۱ متولد شده‌اند باز شده و فرایند ثبت‌نام آغاز می‌شود.

زمانی که ثبت نام برای متولدین سال ۱۴۰۱ به اتمام برسد و منابع تامین شود، ثبت نام برای متولدین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۲ آغاز خواهد شد.

سلمانی ادامه داد: زمانی که ثبت نام برای متولدین سال ۱۴۰۱ به اتمام برسد و منابع تامین شود، ثبت نام برای متولدین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۲ آغاز خواهد شد.

ثبت‌نام متولدین سه ماهه سوم سال ۱۴۰۱

وی ادامه داد: در این راستا از ۱۵ مردادماه سال جاری سیستم برای ثبت‌نام افرادی که در سه ماهه سوم سال ۱۴۰۱ متولد شده‌اند باز شده و فرایند ثبت‌نام آغاز می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد در ادامه درمورد تخصیص منابع برای متولدین سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۲ توضیح داد: قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت آبان ماه سال ۱۴۰۰ مصوب شد و به دلیل آنکه در شش ماهه دوم سال بود، منابعی برای آن پیش‌بینی نشده بود. بنابراین در نامه‌ای از معاون اول ریاست جمهوری درخواست تامین منابع کردیم. میزان منابع درخواستی برای سال ۱۴۰۰ حدود هزار میلیارد تومان و برای سال ۱۴۰۲ حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومان است. معاون اول ریاست جمهوری نیز به رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که منابع مورد نیاز تامین شود.

سامانه ثبت نام سهام بورسی برای نوزادان

والدین متولدین ۱۴۰۱ برای ثبت نام فرزندانشان باید به نشانی https://my.gov.ir، مراجعه کرده و پس از ورود به سامانه و وارد کردن کدملی، مشخصات فرزندشان ثبت نام کنند. این بخش جهت طرح تشویق فرزندآوری و جوانی جمعیت راه اندازی شده است.

نظرات