بیوگرافی بیژن سراجی بازیگر سینما +‌علت فوت بیژن سراجی و آثار

2

بیژن سراجی بازیگر جوان سینما و تئاتر چهارشنبه گذشته درگذشت، بیژن سراجی متولد سال ۱۳۶۳ بود که روز چهارشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۲ به دلیل عوارض ناشی از یک عمل جراحی ناموفق از دنیا رفت. بیوگرافی بیژن سراجی و همسرش و فرزندانش و سوابق و عکس ها و علت درگذشت بیژن سراجی را در این صفحه از مجله حرف تازه میخوانید:

بیوگرافی بیژن سراجی بازیگر سینما و تلویزیون +‌علت فوت بیژن سراجی و آثار

بیوگرافی بیژن سراجی

بیژن سراجی در سال ۱۳۶۳ در تهران به دنیا امد. او بازیگر سینما و تئاتر بود که در آثاری چون فیلم سیزده ساخته هومن سیدی و فیلم اعترافات ذهن خطرناک من و … نقش آفرینی کرده بود. وی چهارم مرداد به دلیل عمل جراحی فوت کرد و در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد.

سوابق

مرحوم سراجی بازیگر سینما و تلویزیون در آثاری همچون فیلمهای “سیزده”، “اعترافات ذهن خطرناک من” و سریال “بیمار استاندارد” به عنوان بازیگر حضور داشته است.

او بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و سپس توسط هومن سیدی وارد سینما شد. او در دو فیلم هومن سیدی به نام های سیزده و اعترافات ذهن خطرناک من ایفای نقش کرده بود. در کارنامه هنری ایشان بازی در نمایش هایی همچون ” عجایب المخلوقات” به کارگردانی رضا ثروتی، ” p2″ به کارگردانی مرتضی میر متتظمی و فیلم هایی همچون “سیزده” به کارگردانی هومن سیدی به چشم می خورد.

بیوگرافی بیژن سراجی

او در سال ۱۳۹۳ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم وی در این سال، بازیگری در فیلم p2 به کارگردانی مرتضی میرمنتظمی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی بیژن سراجی بازی در فیلم p2 بوده است. بیژن سراجی کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرده و سال ۱۳۹۳ فیلم p2 نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با مرتضی میرمنتظمی همکاری داشته است. او توانست با بازی در فیلم p2 تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر عباس جمالی، آزاده صمدی، احسان کرمی و حسین امیدی بر تجارب او افزود.

 

علت درگذشت بیژن سراجی

علت درگذشت بیژن سراجی

این بازیگر جوان کشورمان روز ۵ مرداد ماه در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد. علت فوت این بازیگر عمل حراجی ناموفق بود که بعد از دو روز در کما بودن، در نهایت دارفاتی را وداع گفت.

پیکر این بازیگر با حضور خانواده و جمعی از دوستانش، ظهر پنجشنبه ۵ مرداد ماه همزمان با روز تاسوعا در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.

فیلم و سریال ها

اعترافات ذهن خطرناک من
سیزده
بیمار استاندارد

2 دیدگاه در “بیوگرافی بیژن سراجی بازیگر سینما +‌علت فوت بیژن سراجی و آثار

  1. Adrina azizsani گفت:

    بهترینم…. عزیزترینم… مهربان ترین دایی جهان روحت شاد:) شاید از بین ما رفته باشی اما هنوز در قلب من زنده هستی🖤🕊

  2. Adrina azizsani گفت:

    بهترینم…. عزیزترینم…. مهربان ترین دایی جهان روحت شاد 🙂 شاید از میانمان رفته باشی اما همیشه در قلبم زنده هستی 🖤🕊

نظرات