زمان پخش و تکرار برنامه مهلا محرم ۱۴۰۲ + شبکه های پخش

0

زمان پخش و تکرار برنامه مهلا محرم ۱۴۰۲ + شبکه های پخش برنامه مهلا محمدحسین پویانفر

فصل چهارم برنامه مهلا با اجرای محمدحسین پویانفر در ایام محرم ۱۴۰۲ هر شب ساعت ۱۸ از پلتفرم روبیکا و ایرانسل پخش میشود. برنامه مهلا تکرار ندارد و شما می توانید با دانلود کردن و ذخیره ویدئو به تماشای مجدد آن بنشینید

زمان پخش و تکرار برنامه مهلا محرم 1402 + شبکه های پخش برنامه مهلا محمدحسین پویانفر

ساعت و زمان برنامه مهلا ۱۴۰۲

برنامه مهلا محمدحسین پویانفر در ایام محرم ۱۴۰۲ هر شب ساعت ۱۸ از پلتفرم روبیکا و ایرانسل پخش میشود

در چند روز گذشته سوالاتی همچون فصل چهارم برنامه مهلا از کجا پخش می‌شود؟ زمان پخش و تکرار فصل چهارم برنامه مهلا محمدحسین پویانفر در محرم ۱۴۰۲ و شبکه های پخش این برنامه پرطرفدار مذهبی و علاقه مندان به تماشای برنامه مهلا پیگیر آن هستند.

برنامه مهلا از تلویزیون پخش نمی‌شود و برای تماشای آن باید اپلیکیشن روبیکا را نصب و تماشا کنید.

برنامه‌ای که این شب‌ها در بستر روبیکا با نام مهلا و به مجری‌گری مداح سرشناس کشورمان محمدحسین پویانفر پخش می‌شود،

برنامه مهلا یکی از ویژه برنامه‌های محرم به تهیه کنندگی مرتضی محمدی چیرانی و رضا کرد است که با اجرای محمد حسین پویانفر امسال وارد چهارمین فصل خود می‌شود.

در هر قسمت یکی از مهمانان برنامه مهلا که از میان چهره‌های شناخته شده و محبوب جامعه انتخاب می‌شوند درباره ایام محرم، امام حسین (ع) و عشق و ارادتی که به ایشان دارند صحبت می‌کنند.

تکرار و بازپخش برنامه مهلا ۱۴۰۲

مهلا در ایام‌محرم هر شب ساعت ۱۸ پخش می‌شود.

برنامه مهلا تکرار ندارد و شما می توانید با دانلود کردن و سیو ویدئو به تماشای مجدد آن بنشینید

در اولین قسمت از فصل چهارم برنامه مهلا مهران غفوریان مهمان برنامه بود و پس از آن مصطفی راغب در این برنامه حضور یافت. عباس موزون، شهرزاد کمال زاده، جواد خیابانی، عزت ضرغامی، مسعود فروتن، امیر علی اکبری، سید علی مومنی، محمد انصاری، علیرضا استکی، دکتر یارقلی دیگر مهمانان این برنامه هستند.

عوامل

مرتضی محمدی چیرانی و رضا کرد به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی، امیرحسین بزرگ‌زادگان به عنوان مدیر پروژه، امیرحسین طهرانی به عنوان کارگردان، حامد میرفتاحی به عنوان مدیر هنری و عباس اختری به عنوان مشاور پروژه، تیم تولید «مهلا» را تشکیل می‌دهند.

نظرات