تفریحات

بیوگرافی افشین نریمان کیست +‌ماجرای سکته مغزی افشین نریمان

0

بیوگرافی افشین نریمان کیست +‌ماجرای سکته مغزی افشین نریمان

افشین نریمان متولد ۱۹۷۵ در تهران، برنامه‌ساز و تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی است که برنامه هایی چون پارازیت و آنتن را اجرا و تهیه کنندگی کرده است. افشین نریمان سکته مغزی کرده و هم اکنون در بیمارستان بستری می باشد و حال عمومی او خوب نیست.

بیوگرافی افشین نریمان کیست +‌ماجرای سکته مغزی افشین نریمان

بیوگرافی افشین نریمان

افشین نریمان متولد ۱۹۷۵ در تهران، برنامه‌ساز و تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی است که برنامه هایی چون پارازیت و آنتن را اجرا و تهیه کنندگی کرده است. او فارغ التحصیل رشته میکروب شناسی از دانشگاه آزاد تهران شمال است. وی دوران تحصیل را در دبیرستان اندیشه در خیابان عباس‌آباد گذراند و پس از پایان دانشگاه به امریگت مهاحرت کرد. افشین نریمانی از سال ۲۰۰۲ برای همیشه ایران را به مقصد آمریکا ترک کرد.

همچنین ببینید: علت دقیق مرگ mrg iconic یوتیوبر معروف چه بود ماجرای فوت علی ام ار جی 

سوابق

پس از ورود به امریکا در سال ۲۰۰۳ همکاری خود را داور ویسه در تلویزیون رنگارنگ آغاز کرد. وی در کنار حرفه فرهنگ و هنر، به فرش فروشی و ساخت و ساز و معماری روی آورد. اما پس از مدتی از این کار کناره گیری کرد و در یک شرکت فروش لوازم ساختمان از قبیل موکت و سرامیک مشعول شد.

بیوگرافی افشین نریمان سکته مغزی

افشین نریمان سکته مغزی

افشین نریمانی روز گذشته به دلیل سکته مغزی در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستانی در امریکا بستری است.

آقای نریمان فعالیت خود را در سال ۱۳۸۶ با صدای آمریکا آغاز کرد و در تحقیق و تهیه برنامه‌های پارازیت و آنتن فعالیت داشته است. او پس از کناره گیری از صدا امریکا برنامه آپوزیت را تولید و اجرا کرد.

از مجری صدای آمریکا تا اخراج

وی بارها شغل خود را عوض کرد و تا اینکه به به برنامه سازی و اجرا روی اورد و به عنوان مجری وارد صدای امریکا شد

در سال ۲۰۰۷ که وارد صدای آمریکا شد. در صدای آمریکا با فن تدوین ویدیو آشنا شد و بعنوان ویدیو ادیتور یا تدوینگر تصویر ادامه کار داد.

تا سال ۲۰۱۰ به پیشنهاد کامبیز حسینی مجری و نویسنده، جذب برنامه پر سر و صدا و البته پر طرفدار پارازیت شد. پارازیت یک برنامه طنز انتقادی سیاسی بود. همکاری با تیم پارازیت هم یکسال بیشتر داوم نیاورد و در سال ۲۰۱۱ برنامه پارازیت بنوعی منحل شد و افشین بهمراه تیم سازنده پارازیت منهای کامبیز حسینی برنامه هفتگی آنتن را به روی آنتن صدای آمریکا بردند. آنتن هم مانند پارازیت مضمون طنز سیاسی داشت. این همکاری هم بعد از چهل و دو برنامه با اخراج افشین از صدای آمریکا پایان یافت. در طول ۵ سال حضور در صدای آمریکا دو سفر به عراق در سال ۲۰۱۱ به همراه علی جوانمردی و یک سفر به سوریه در تابستان سال ۲۰۱۲ به سوریه به همراه علی جوانمردی و خانم رودی بختیار، تجربیات ارزشمندی برای افشین به همراه داشت.

سکته مغزی افشین نریمانی و درگذشت وی

بعد از اخراج از صدای آمریکا، در ابتدای تابستان ۲۰۱۳ اولین برنامه آپوزیت بطور مستقل توسط افشین ساخته شد و در یوتوب و فضای مجازی منتشر شد. آپوزیت روی میز ناهارخوری کنار آشپزخانه ساخته و پخش شد. و تا امروز دویست و هفتاد هفته است که این برنامه به همان صورت تهیه و منتشر میشود

او در حال حاضر در کما بسر می برد و در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستانی در امریکا بستری است.

بیشتر برنامه های نریمان مضمون طنز سیاسی دارد و درباره موضواعت و اخبار داخلی ایران ساخته میشود.

آپوزیت با اجرای افشین نریمان برنامه طنز هفتگی است که بیشتر تمرکز آن بر اخبار داخل ایران است. همچنین آپوزیت گزارشهای زنده از اخبار روز و گفتگوهایی با کارشناسان در زمینه‌های علمی، تاریخی و فرهنگی منتشر کرده. در ۹ سال گذشته آپوزیت حدود ۶۵۰ برنامه تهیه کرده است.

نظرات