جدیدترین آپدیت های بازی کالاف دیوتی در نیمه دوم ۲۰۲۳

0

یکی از محبوب ‌ترین بازی ‌های تیر اندازی اول شخص، بازی کالاف دیوتی موبایل می ‌باشد و بازیکنان سراسر دنیا، با تمرکز بر روی استراتژی، حرکت دقیق و هوش خود، این بازی را دنبال می‌ کنند. در سال های اخیر این بازی، در نسخه ‌ها و آپدیت ‌های مختلف به بازیکنان ارائه شده است. ولی در بازی کالاف دیوتی موبایل در نیمه دوم ۲۰۲۳ ویژگی ‌هایی جدید وجود دارد. کاربران می توانند با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، از همه این ویژگی ها در بازی بهره مند شوند.

آپدیت بازی کالاف دیوتی

مقایسه نسخه قبلی بازی کالاف با نسخه نیمه دوم ۲۰۲۳

 • اضافه شدن تایرهایی جدید به بتل پس بازی
 • تغییرات در نقشه کشتی با نام Armada Strike
 • اضافه شدن اسلحه سریع و تهاجمی Grau 5.65
 • رویدادهای جدید فصل
 • چالش‌ های جدید ماهیانه، هفتگی و روزانه
 • آپدیت Goliath Clash 2.0
 • اضافه شدن کلاس جدید Kinetic Station به قسمت بتل رویال
 • بخش جدید مولتی پلیر آرنا
 • آپدیت شدن کلیه محتویات فروشگاه کالاف
 • برگزاری مرحله چهارم مسابقات جهانی

تغییرات در آپدیت فصل ۶ کالاف دیوتی موبایل

در حال حاضر بازی Call of Duty Mobile  فصل ششم خود را در تیرماه آغاز نموده و توانسته است گیمرهای زیادی را با محتویات جدید خود سرگرم نماید. این فصل نقشه رقابتی Favela  را که برای طرفداران قدیمی کالاف آشنا می باشد، دربر داشته است. بتل پس نیز در این نسخه شامل سلاح‌ های جدید است که با داشتن سی پی می توانید از آن ها بهره مند شوید. البته لازم است که قبل از آن از قیمت سی پی در سایت های مختلف اطلاع داشته باشید.

·       افزودن نقشه

اصلی ترین تغییر آپدیت جدید بازی کالاف، افزودن نقشه  فاولا می باشد. این مپ بر مبنای بازی Modern Warfare 2  و زاغه ‌های منطقه فقیرنشین ریودوژانیرو کشور برزیل طراحی شده است که در آن مبارزات تن به تن و نزدیک در خیابان ‌های باریک مشاهده می ‌شود. علاوه بر این اسنایپرها به خوبی قادر هستند که از ویژگی‌ های این نقشه استفاده نمایند.

قسمت های گوناگون نقشه فاولا  Favela به شکلی طراحی شده که بازیکنان هر سبک مبارزه بتوانند به طرف هدف شلیک کرده و امتیاز بگیرند. به صورت کلی اضافه شدن نقشه ‌های جدید، باعث شده که بازیکنان تجربه های جدیدی را از بازی دریافت کنند و به وسیله تاکتیک‌ های تازه، چالش جدیدی برایشان به وجود آید. دسترسی به این نقشه ها به وسیله خرید سی پی ارزان ممکن می باشد.

·       سیستم رتبه بندی

سیستم رتبه بندی جدید از آپدیت های بهبود یافته بازی کالاف دیوتی موبایل ۲۰۲۳ می باشد. توسط این سیستم، گیمرها می ‌توانند بیشترین امتیاز را کسب کرده و جوایز بیشتری دریافت نمایند. همچنین تجهیزات جدیدی نیز در این نسخه‌ بازی، اضافه شده است که بازیکنان می توانند با خرید سی پی از آن بهره مند شوند.

به کمک این تجهیزات بازیکنان می توانند بازی را با استراتژی‌ های بهتر و جدیدی ادامه دهند. علاوه بر این در آپدیت نسخه ۲۰۲۳ بازی کالاف دیوتی بعضی از قابلیت‌ های قبلی مانند کنترل بازی بهبود یافته اند و با این وجود بازیکنان خواهند توانست که بازی را با کنترل بهتری انجام دهند.

·       گرافیک بازی

از دیگر از آپدیت ‌های بهبود یافته در بازی کالاف دیوتی موبایل ۲۰۲۳ می توان به بهبود گرافیک بازی اشاره کرد که به وسیله آن بازیکنان می توانند تجربه‌ بهتری را از بازی کالاف دیوتی موبایل به دست آورند.

در آپدیت نسخه جدید، با توجه به بهبود گرافیک، مپ های اضافه شده، سیستم رتبه بندی برتر و اضافه شدن تجهیزات جدیدی که بازیکنان به کمک سی پی کالاف به آن ها دسترسی خواهند داشت، می توانند بازی مهیج و جذابی را برای خود رقم بزنند.

·       سلاح‌ ها

برخلاف نسخه قبلی بازی Call of Duty Mobile  که در سلاح های بازی تنوع کمی وجود داشت، در نسخه آپدیت شده و فعلی بازی، تعداد زیادی از اسلحه ها به بازی اضافه شده است. بازیکنان این بازی می ‌توانند به وسیله استفاده از سی پی از سلاح های بیشتر و متنوع تری جهت تکمیل ماموریت های خود بهره مند شوند.

از جمله تغییرات آپدیت فعلی بازی کالاف می توان به افزودن جت های جنگی Jackal  در قسمت بتل رویال اشاره نمود. این جت ‌های جنگی که با مسلسل خودکار و موشک ‌های نقطه زن تجهیز شده‌ اند، لحظاتی جذاب را برای گیمرها به وجود می آورند.

آپدیت بازی کالاف دیوتی

·       رابط کاربری

یکی از مهم ترین موارد آپدیت جدید بازی کالاف دیوتی موبایل در نیمه دوم سال ۲۰۲۳، رابط کاربری می باشد که در نسخه فعلی بازی کالاف دیوتی موبایل ساده تر و بهتر از نسخه قدیمی آن است. بهبود یافتن این رابط کاربری، این کمک را به بازیکنان می‌ کند که با سرعتی بیشتر به ماموریت ‌های خود ادامه دهند.

·       حالت‌ های بازی

در نسخه قدیمی‌ تر بازی کالاف دیوتی موبایل، تعداد بسیار کمی از حالت ‌های بازی وجود داشت. ولی در نسخه بروز رسانی شده جدید، حالات بیشتری به این بازی اضافه شده است. به عنوان مثال می توان به نمونه های حالت تیمی، حالت بقا، حالت نبرد چند نفره و … اشاره نمود. البته لازم به ذکر است که تمامی این آپشن ها و حالات تنها با خرید سی پی کالاف است که برای بازیکنان قابل دسترسی می شوند.

·       Perk های جدید

از موارد جذاب و جالب دیگری که در نسخه بروزرسانی شده بازی کالاف مشاهده می کنیم،Perk  جدیدی با نام Unit Support Perk  می باشد که به بازیکنان، قابلیت‌ های بسیار ویژه ای می دهد. در قسمت اطلاعات این Perk  مشاهده می کنیم که با استفاده از آن، قابلیت هایی که در زیر آمده است برای بازیکن فعال خواهد شد:

 1. با دریافت هر Kill به وسیله هم تیمی های بازیکن، شارژ ۲۰ درصد از مهارت بازیکن، پر خواهد شد. البته شارژی که به وسیله خود بازیکن به دست آمده، در مقایسه با حالت عادی، ۶۰ درصد کاهش دارد.
 2. از ویژگی‌ های دیگر این Perk  این می باشد که بازیکن ۴ درصد از ScoreStreak  که از هم تیمی هایش بدست آمده است را دریافت خواهد کرد. در صورت تسخیر Hard Point، این پاداش از ۴ درصد به ۱۰ درصد افزایش خواهد داشت.

·       چالش ها و جوایز

در نسخه آپدیت شده این بازی، چالش های فصلی جدیدی اضافه شده اند. در صورتی که بازیکن همه چالش ها را بتواند انجام دهد، ۳۰ هزار امتیاز کسب می کند. البته جوایز دیگری نظیر اسکین های گوناگون و تفنگ L-CAR 9 نیز در دسترس بازیکنان می باشد. به صورت کلی در طول بازی برای کسب اسلحه های ویژه و سایر امکانات بازی، بازیکنان می توانند با پرداخت قیمت سی پی کالاف، آن را خریداری کرده و از آپشن های گوناگون در بازی لذت ببرند./۱۹۶۴۰۱

نظرات