چاپ جعبه اختصاصی در تعداد کم در دیان چاپ

0

جعبه آماده یکی از ملزومات بسته بندی محصولات می باشد. بسیاری از محصولات برای حفاظت نیاز به جعبه دارند. این جعبه ها مکمل خوبی برای ساک دستی آماده می باشد. چاپ جعبه آماده در تعداد کم و جعبه های اختصاصی در تیراژ بالا انجام می شوند. جعبه های آماده برای مشاغل تازه کار و نیز برای نیازهای فوری بسته بندی مناسب می باشد. استفاده از جعبه برای بسته بندی ارزش برند شما را بالا می برد و برداشت خوبی در ذهن مشتریان ایجاد می کند.

 چاپ جعبه اختصاصی در تعداد کم در دیان چاپ

اهمیت انتخاب جعبه مقوایی مناسب برای محصولات شما چیست؟

هنگام در نظر گرفتن انتخاب جعبه مقوایی، مهم است که ملاحظات مختلف را در نظر بگیرید تا بهترین جعبه را برای محصول و کسب و کار خود تضمین کنید. شما به عنوان یک کسب و کار باید به مواردی مانند اندازه جعبه، بودجه، میزان فروش خود، تعداد مورد نیاز و غیره توجه کنید. در این صورت می توانید انتخاب کنید که از جعبه های آماده استفاده کنید یا اینکه به طور اختصاصی جعبه های خود را چاپ و تولید نمایید. هر کدام از این موارد مزایا و معایب خود را دارند، بنابراین تصمیم بگیرید کدام مورد برای شما مناسب است.

برای انتخاب نوع جعبه چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

برای انتخاب نوع جعبه چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

اندازه جعبه

اندازه یک جعبه مقوایی نقش مهمی در محافظت از کالاها و محصولات مشتری شما دارد. با در نظر گرفتن ظرافت و شکل محصولات خود، و به خصوص ابعاد، به مدیریت هزینه ها و در عین حال حافظت درست از محصول کمک خواهد کرد. ابعاد درست باعث جلوگیری از ورود خسارت به محصولات شما شده و آن ها را ایمن نگه می دارد. بنابراین در هزینه های شما صرفه جویی نیز می کند. همچنین انتخاب ابعاد مناسب جعبه مقوایی باعث کاهش وزن و کاهش هزینه ها می شود.

شما می توانید با انتخاب جعبه هایی با اندازه مناسب برای محصولات خود، میزان فضای اشغال شده در هنگام حمل و نقل و ذخیره سازی را کاهش دهید.

بودجه و تعداد

بسته به اینکه میزان فروش شما به چه صورت می باشد و چه مقدار می توانید هزینه کنید، می توانید انتخاب کنید که از چاپ جعبه های آماده استفاده کنید یا جعبه های سفارشی. جعبه های آماده را می توانید در تعداد کم تهیه نموده و در همان تعداد لوگو خود را توسط چاپ سیلک اسکرین به صورت تک رنگ و یا طلاکوب روی آن اعمال کنید. قیمت این جعبه ها مناسب می باشد و برای انواع مشاغل کاملا مقرون به صرفه هستند.

اما چاپ جعبه های سفارشی محدودیت رنگ و طرح و مدل نداشته و در هر اندازه و چاپ دلخواه شما قابل تولید هستند، اما این جعبه ها اغلب در تعداد هزار عدد به بالا قابل سفارش می باشند. جعبه های اختصاصی را می توان در هر جنس مقوای دلخواه تولید نمود. از نظر هزینه، قیمت تمام شده ی هر واحد از این جعبه ها کمتر می باشد اما از آنجایی که در تیراژ بالا تولید می شوند، نیاز به بودجه ی بیشتری دارند.

زمان

جعبه های آماده برای کسب و کارهایی که فعالیت خود را به تازگی شروع کرده اند و یا کسب و کارهایی که نیاز سریع به تعدادی جعبه دارند و یا آنلاین شاپ های کوچک و غیره مناسب می باشد. جعبه های آماده مدت زمان کمی برای چاپ نیاز دارند. این جعبه ها به صورت خام و بدون چاچ اغلب در دسترس بوده و قابل ارسال هستند.

چاپ جعبه های سفارشی اغلب برای شرکت ها و برندهای بزرگ که نیاز به تعداد بالای جعبه برای بسته بندی محصولات خود دارند، مناسب می باشد. پروسه تولید این جعبه ها به نسبت جعبه های آماده زمانبرتر می باشد.

جعبه های تک جداره

جعبه های تک جداره گزینه ای عالی برای بسته بندی و نگهداری اشیاء سبک تر هستند. ارائه یک راه حل مقرون به صرفه برای نیازهای جعبه شما، آن ها یک راه حل ایده آل برای شروع هستند. اگر بارهای سنگین تری حمل می کنید، ممکن است بخواهید یک جعبه سه لایه را در نظر بگیرید که محافظت بیشتری در برابر سوراخ شدن اجسام تیز در حین حمل و نقل ارائه می دهد. جعبه های اختصاصی را می توان در هر نوعی سفارش داد.

جعبه های سه لایه

جعبه های سه لایه سنگین دارای دو لایه فلوت سفت و سخت و صاف و یک لایه موجدار هستند تا محافظت بیشتری از محصولات شما ایجاد کنند. با طیف وسیعی از اندازه های موجود، آن ها برای جابجایی و حمل اجسام سنگین یا حجیم ایده آل هستند. جعبه های آماده اغلب از این نوع هستند. این جعبه ها مقاومت خوبی دارند و اغلب برای انواع محصولات در اندازه های مختلف موجود می باشند. آن ها دارای ظاهری زیبا و شیک هستند که بسیار کاربردی بوده و اغلب مشتریان آن ها را دوست دارند.

چرا باید جعبه چاپ کنیم؟

ایجاد برداشت های خوب

بسته بندی زیبا بر رضایت مشتری تأثیر می گذارد. بسته بندی با اندازه صحیح تصور خوبی ایجاد می کند و می تواند تأثیر مثبتی بر مصرف کنندگان داشته باشد، زیرا آن ها انتخاب های بسته بندی شما را به خوبی در نظر می گیرند. در مقایسه با محصولات بدون بسته بندی، مشتریان ارزش بیشتری برای محصولات داخل جعبه و بسته بندی شده قائل هستند و پول بیشتری حاضرند هزینه کنند. ضمن آنکه کالاهای بسته بندی شده و جعبه های با اندازه مناسب به مشتریان شما نشان می دهد که به نیازهای آن ها و شخصیت آن ها اهمیت می دهید.

استحکام جعبه برای محافظت از محصولات

هم استحکام جعبه و هم کیفیت مقوا، نقش بسزایی در محافظت از کالاها و محصولات شما دارد. بدون بسته بندی مناسب، کالاها ممکن است آسیب ببینند و باعث ایجاد خسارت شوند. در نظر گرفتن دوام جعبه های مقوایی نقش مهمی در این امر دارد. جعبه های مقوایی باید فرآیند حمل و نقل را تحمل کنند، و به ویژه، مقوا دارای استحکام عالی است. علاوه بر این، مقوا نسبت مقاومت به وزن با کیفیت بالایی دارد. استحکام فراگیر مقوا و طبیعت بادوام آن، از آسیب در فرآیند حمل و نقل جلوگیری می کند. بنابراین در هنگام سفارش و یا انتخاب جعبه خود، حتما کیفیت آن را در نظر بگیرید.

چرا چاپ جعبه اختصاصی در تعداد کم در دیان چاپ ؟

چرا چاپ جعبه اختصاصی در تعداد کم در دیان چاپ ؟

یکی از دغدغه های مشتریان خرید بسته بندی در تعداد کم است، حالا این بسته بندی می تواند جعبه باشید یا لیبل.

چاپ جعبه اختصاصی در تعداد کم در دیان چاپ یکی از تخصص های این مجموعه می باشد. اگر نیاز به دیگر بسته بندی ها و یا چاپ اقلام دیگر چاپی مثل چاپ لیبل، چاپ کارتن، جعبه سازی، کارتن سازی، تولید و چاپ هاردباکس، چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ کاتالوگ، چاپ بروشور دارید حتما به سایت دیان چاپ https://dianchap.com/ مراجعه کنید و یا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۸۴۱۰ در تماس باشید./۵۰۷۱۳۸

نظرات