بیوگرافی امیرحسین ثابتی مجری تلویزیون و همسرش کیست +‌سوابق و زندگی شخصی

0

بیوگرافی امیرحسین ثابتی مجری تلویزیون و همسرش کیست +‌سوابق و زندگی شخصی

امیرحسین ثابتی مجری برنامه جهان آرا و استاد دانشگاه شریف می باشد که در سال ۱۳۶۷ در تهران به دنیا امده، او  سابقه ۱۵ سال تحصیل در رشته علوم سیاسی از مقطع لیسانس تا فوق لیسانس و دکترا را در کارنامه دارد. در ادامه بیوگرافی امیر حسین ثابتی و همسرش با عکس و سوابق کامل از مجله حرف تازه می خوانید

بیوگرافی امیرحسین ثابتی مجری تلویزیون و استاد دانشگاه شریف کیست + همسر و فرزندان و سوابق

امیرحسین ثابتی استاد دانشگاه شریف کیست

امیر حسین ثابتی، مجری برنامه جهان آرا و عضو جبهه‌ پایداری و از چهره‌های نزدیک به سعید جلیلی است که از شهریور ۱۴۰۲ به عنوان استاد دانشگاه شریف منصوب شد و قرار است در دانشگاه شریف به دانشجویان درس «انقلاب اسلامی» بدهد.

بیوگرافی امیرحسین ثابتی مجری تلویزیون کیست +سوابق و پیج اینستاگرام

بیوگرافی امیرحسین ثابتی

امیرحسین ثابتی مجری برنامه جهان آرا در شبکه افق و استاد دانشگاه شریف می باشد که در سال ۱۳۶۷ در تهران متولد شد، او دارای مدرک کارشناس ارشد علوم سیاسی دانشگاه تهران و دکترای رشته علوم سیاسی از دانشگاه صنعتی شریف است

امیرحسین ثابتی، تا به حال برنامه گام دوم را در تلویزیون اجرا کرده است و اجرای برنامه اینترنتی رو در رو را در کارنامه دارد.

بیوگرافی امیرحسین ثابتی مجری تلویزیون کیست +سوابق و پیج اینستاگرام
سوابق

ایشان دبیر سیاسی اسبق بسیج دانشگاه تهران و مجری صداوسیما و عضو جبهه پایداری میباشد. بیشترین شهرت وی به دایل اجرای برنامه جهان آرا در شبکه افق می باشد. او بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در حوزه سیاسی دارد . از مجریان جنجالی و فعالان سیاسی تزدیک به سعید جلیلی می باشد. ثابتی یکی از مجریانی است که با در زمان انتخابات با نامزدهای ریاست جمهوری مصاحبه و گفتگو داشته است

امیرحسین ثابتی و همسر و فرزندان

از زندگی خصوصی و شخصی آقای امیر حسین ثابتی خبری در دست نیست برخی می گوید او داماد یکی از چهره های سیاسی می باشد که صحت ندارد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی کیمیا گیلانی مجری
بیوگرافی محمدرضا شهبازی مجری

اجرای برنامه جهان آرا

برنامه جهان‌آرا یکی از اجراهای پر حاشیه این چهره سیاسی می باشد.، این برنامه در روز دوازدهم بهمن ماه ۱۴۰۰ مهمان‌هایی داشت که برنامه را به‌صورت ناگهانی ترک کردند. بحث بر سر این برنامه در شبکه‌های اجتماعی بالا گرفته است که در اینباره آقای ثابتی مجری این برنامه گفت، من با رئیس شبکه و دفتر ریاست سازمان وارد مذاکره شدم و با توجه به حدس‌هایی که در مورد سناریوسازی (با توجه به شناخت قبلی) که از این بزرگواران در ذهن داشتیم، با حضورشان در سیمای ملی موافقت شد. با خانم ابتکار تماس گرفتیم. از تجربه و دانسته‌های گذشته‌مان معلوم بود که شرکت نمی‌کنند ولی ایشان گفتند که بیشتر اتهامات وارده در برنامه مربوط به دوران دو بزرگوار دیگر بوده و شرکت خود را در این برنامه لازم نمی‌دانند. خانم زهرا شجاعی هم شرط گذاشتند که تنها با خانم ملاوردی می‌آیند.

صحبتهای امیرحسین ثابتی درباره حواشی توهین به علی دایی

بیوگرافی امیرحسین ثابتی مجری تلویزیون کیست +سوابق و پیج اینستاگرام

در روز برنامه من که مشغول کار خودم بودم و خانم ملاوردی و خانم زهرا شجاعی همراه آقای یاوری تهیه کننده در اتاق تشریفات حضور داشتند. یاوری طبق روال همیشگی برنامه، مهمانان را از روند کار باخبر کرد و روابط بسیار خوب و صمیمانه‌ای قبل از برنامه بین ایشان برقرار بود. خانم شجاعی دو سوال پرسیدند:

بیوگرافی امیرحسین ثابتی مجری تلویزیون کیست +سوابق و پیج اینستاگرام

استاد دانشگاه شریف

امیرحسین ثابتی که با اظهارنظرهای جنجالی اش شناخته می شود و از جمله چهره های غیر ورزشی ای بود که به جام جهانی قطر اعزام شده بودند، با بالا گرفتن اعتراض ها روز گذشته در رشته توییتی در پاسخ به منتقدان حضورش در دانشگاه نوشت:

صبح امروز تعدادی از اکانت های فیک توییتر، کانال های اصلاح طلب و ضدانقلاب پروژه مشترکی را شروع کردند؛ چرا امیرحسین ثابتی قرار است از مهرماه در دانشگاه شریف درس انقلاب اسلامی را تدریس کند؟

چرا نباید در دانشگاه تدریس کنم؟ مگر قرار است با ۱۵ سال تحصیل در رشته علوم سیاسی از مقطع لیسانس تا فوق لیسانس و دکترا، بروم فیزیک کوانتوم درس بدهم؟

لذا ارتباط این مساله را با اخراج فلان استاد از این دانشگاه متوجه نمی شوم. چون نه قرار است رشته او را درس بدهم و نه قرار است در دانشگاه شریف هیات علمی شوم.

چطور تدریس یک فارغ التحصیل علوم سیاسی در رشته انقلاب برایشان عجیب است اما در برابر تدریس زبان عادل فردوسی پور در دانشگاه شریف تعجب نمیکنند و حتی برایشان مساله نیست؟ آنها از اثرگذاری بنده حقیر ناراحتند. اهمیتی هم ندارد چون این تازه اول کار است.

نظرات