بیوگرافی و زندگینامه کامل کوروش سلیمانی بازیگر و همسرش + عکس های جدید و حواشی

0

بیوگرافی و زندگینامه کامل کوروش سلیمانی بازیگر و همسرش + عکس های جدید و حواشی

بیوگرافی کوروش سلیمانی

کوروش سلیمانی : زادهٔ ۳ مرداد ۱۳۵۲ بازیگر و کارگردان تئاتر اهل ایران است.در ادامه به معرفی و بیوگرافی کوروش سلیمانی بازیگر و همسرش و فرزندانش و آثار و اینستاگرام وی می پردازیم. با ما همراه باشید.

کوروش سلیمانی

وی پس از تحصیل در رشتهٔ علوم آزمایشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و انجام خدمت سربازی، تحصیلات دانشگاهی خود در مقاطع کارشناسی کارگردانی تئاتر و کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی را طی سالهای ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۳ در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران ادامه داده و به پایان رساند.

سوابق هنری

او از دوران راهنمایی وارد تئاتر شد اما بصورت جدی سال ۱۳۷۰ وقتی ۱۸ ساله بود همکاریش با صدا و سیمای مرکز کرمانشاه و با گروه کودک و نوجوان شروع کرد سرانجام بعد از چند سال کار تئاتر کنار تحصیلات دانشگاهی از سال ۱۳۷۸ با فیلم متولد ماه مهر جلوی دوربین رفت،پس از آن با مجموعه کوی دامون در قاب تلویزیون را تجربه کرد. او تجربه اجرای گویندگی را در رادیو با برنامه هایی همچون اینجا شب نیست و در تلویزیون با برنامه سینما یک داشته است.ناگفته نماند در سال ۱۳۷۷ بعنوان منتقد با نشریات و روزنامه های مکتوب وارد همکاری شد و تا سال ۱۳۸۴ می نوشت،ایشان از سال ۱۳۷۸ به جهت فعالیت های خود عضو کانون ملی منتقدان تئاتر ایران شد او همچنین از سال ۱۳۸۳ مدرس تئاتر با سمت دستیاری حمید سمندریان در دانشگاه تهران بود و همزمان در انجمن سینمای جوانان فیلمنامه نویسی تدریس می کرد.

بیوگرافی کوروش سلیمانی

همسر کوروش سلیمانی کیست

او چند سالیست ازدواج کرده که ثمره این زندگی دو فرزند است

صفحه اینستاگرام

پیج رسمی و صفحه شخصی این بازیگر عزیز در اینستاگرام با نشانی* در دسترس عموم قرار دارد.

سریال و مجموعه های تلویزیونی

فیلم ها

  • تیغ و ترمه
  • دوچ
  • یک گزارش واقعی
  • اتوبوس شب
  • و…

دیگر عکس های کوروش سلیمانی

کوروش سلیمانی کیست

آثار کوروش سلیمانی

گفتگو با کوروش سلیمانی

همسر کوروش سلیمانی

عکس های کوروش سلیمانی

سن کوروش سلیمانی

افتخارات کوروش سلیمانی

اینستاگرام کوروش سلیمانی

همراه ما باشید

نظرات