بیوگرافی سیروس کهوری نژاد بازیگر و همسرش + عکس های جدید و آثار

0

بیوگرافی سیروس کهوری نژاد بازیگر و همسرش + عکس های جدید و آثار

سیروس کهوری نژاد متولد ۲ مرداد ۱۳۴۲ در بندرعباس ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. کهوری نژاد دارای مدرک فوق لیسانس کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس تهران است و از ۲۷ سالگی وارد دنیای هنر شده است.

مادرش پروین خدا پناه و پدرش علی نام دارد که او را در ۱۲ سالگی از دست داده و در خانواده ای شهیدپرور بزرگ شده و برادرش مسعود از شهداست و یک خواهر به نام هدی نیز دارد که در دکوراسیون و هنرهای عروسکی فعال است.

بیوگرافی سیروس کهوری نژاد

سیروس کهوری نژاد : متولد ۲ مرداد ۱۳۴۲ در تهران و اصالتا از پدر و مادر بندرعباسی بازیگر سینما و تلویزیون است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی سیروس کهوری نژاد بازیگر و همسرش و فرزندانش و آثار و اینستاگرام وی می پردازیم. با ما همراه باشید.

سیروس کهوری نژاد

وی داری مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس تهران است و در برخی از دانشگاه‌ها و دانشکده‌های هنر کشور تدریس می‌کند.

سوابق بازیگری

او بازیگری را از سال ۱۳۵۹ با تئاتر متوری به کارگردانی شهره لرستانی در دانشکده هنرهای زیبای تهران آغاز کرد، نگارش و کارگردانی فیلم کوتاه داستانی بنام دنیای من را نیز از سال ۱۳۶۴ در انجمن سینمای جوان بندرس عباس از نخستین کارهای هنری جدی اش در استان است.از سال ۱۳۶۵ فیلم بی بی را ساخت، نخست کار سینمایی وی بنام بازی در آنسوی غروب در سال ۱۳۶۷ بود.با توجه به اینکه او را بیشتر در نقش های تاریخی دیدیم،می توان گفت وی بیتر با اینگونه آثار به شهرت رسیده مانند روز واقعه،یوسف پیامبر،اخراجی ها و…..ناگفته نماند در حوزه نگارش، نمایش نامه‌ های باد بادک‌ها، داغ پوست، بازنویسی ماه و پلنگ، فیلم نامه سینمایی رها و انیمیشن زرد و سرخ و … را به رشته تحریر درآورده است.در حوزه کارگردانی وی نمایش‌ های بوی خون، زمان سکوت برای زندگان، شرف نامه یحیی تیره بخت، سفر دور و دراز سلطان و… را کارگردانی کرده.

بیوگرافی سیروس کهوری نژاد

همسر سیروس کهوری نژاد کیست

او با آذر طهماسب نظامی در سال ۱۳۷۲ ازدواج کرده است، این زوج دارای سه فرزند پسر می باشند، خانوم طهماسب از بازیگران قدیمی می باشد.

صفحه اینستاگرام

پیج رسمی و صفحه شخصی این بازیگر عزیز در اینستاگرام با نشانی* در دسترس عموم قرار دارد.

سریال و مجموعه های تلویزیونی

فیلم ها

  • بیا با من
  • روز واقعه
  • اخراجی ها
  • تهران ۱۵۰۰
  • پری دریایی
  • و…

دیگر عکس های سیروس کهوری نژاد

همسر سیروس کهوری نژاد

سیروس کهوری نژاد کیست

آثار سیروس کهوری نژاد

عکس های سیروس کهوری نژاد

سیروس کهوری نژاد کجاست

اینستاگرام سیروس کهوری نژاد

گفتگو با سیروس کهوری نژاد

زندگینامه سیروس کهوری نژاد

همراه ما باشید

نظرات