تفریحات

جدیدترین مدل های شیک شال مشکی ویژه محرم ۱۴۰۲ + راهنمای خرید شال مشکی

0

شال مشکی : شال مشکی بی‌شک پرطرفدارترین ترین و محبوب‌ترین نوع شال میان خانم‌ها می‌باشد مخصوصا در ماه های عزاداری و محرم. به همین جهت ما مدل های شیم شال مشکی ۱۴۰۲ همراه راهنمای خرید را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

شال مشکی

جدیدترین مدل های شیک شال مشکی ویژه محرم ۱۴۰۲ + راهنمای خرید شال مشکی

جنس شال‌های مشکی حین خرید بسیار مهم است و باید حتماً به آن اهمیت دهید. شال‌های مشکی به علت رنگ خاصی که دارند گرما را جذب می‌کنند. به همین علت ممکن است موجب عرق کردن سر شوند. پس اگر در فصل تابستان قصد استفاده از آن‌ها را دارید، بهتر است نازک‌ترین نوع شال مشکی را خریداری کنید. به‌عنوان مثال در چنین مواقعی خرید شال مشکی نخی به علت جنس نازکی که دارد، بهترین انتخاب خواهد بود؛ اما اگر در فصول سرد سال قصد خرید شال مشکی را دارید می‌توانید نوع ضخیم‌تر آن را انتخاب کنید.

شال مشکی ویژه محرم

اگر برای پوشش روزانه خود قصد خرید شال مشکی را دارید می‌بایست تا حد امکان به اصطلاک و میزان سر یا لیز بودن شال خود نیز توجه کنید. چون اگر شال مشکی شما دارای اصطلاک بالایی باشد، لیز خوردن مداوم آن می‌تواند موجب کلافگی شما شود. شال مشکی با جنس ساتن، ابریشم و حریر معمولاً بسیار سر می‌خورند؛ اما شال‌های مشکی نخی اصطلاک بسیار کمتری دارند. پس در حین خرید به این نکته نیز توجه نمایید.

شال مشکی زنانه

طریقه نگهداری و شستشوی شال مشکی

شال مشکی به هیچ عنوان نباید داخل ماشین لباسشویی شسته شود‌. سعی کنید این نوع شال را با دست و بدون اینکه به آن چنگ بزنید شستشو دهید.دیگر نکته مهمی که بعد از خرید شال مشکی و برای نگهداری صحیح آن باید مدنظر قرار دهید، شیوه خشک کردنش می‌باشد.

شستشوی شال مشکی

این مدل شال نباید درون خشک‌شویی لباسشویی یا در مقابل نور مستقیم آفتاب خشک شود. چون نور آفتاب می‌تواند به رنگ این مدل شال آسیب وارد کند. سعی کنید شال مشکی را در محیط‌هایی که سایه وجود دارد و تماسی با نور مستقیم آفتاب ندارند خشک کنید.برای شستشوی شال مشکی باید از شامپو بچه حاوی آنزیم استفاده شود. به هیچ عنوان شال مشکی خود را با شوینده‌های قوی شستشو ندهید. چون این‌گونه هم به پارچه وهم به رنگ آن آسیب وارد خواهد شد.

راهنمای خرید شال مشکی

قیمت شال مشکی

نکات خرید شال

شال مجلسی مشکی

شال مشکی ساده

شال مشکی لاکچری

همراه ما باشید

نظرات