تفریحات

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال عشق کوفی با نقش + بیوگرافی بازیگران و تصاویر

0

سریال عشق کوفی : خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران این سریال با اسامی و عکس ها و نقش های مجموعه عشق کوفی همراه با اسامی عوامل با بازی لعیا زنگنه، نادر سلیمانی، سعید شریف و… در ادامه مطلب میخوانید.

سریال عشق کوفی

این سریال به کارگردانی حسن آخوندپور و تهیه کنندگی سعید سعدی و به نویسندگی فائره یارمحمدی و یزدان محمدکاظمی محصول سال ۱۴۰۱ در ژانر تاریخی،اجتماعی و خانوادگی است. این سریال تاریخی جذاب قرار است به زودی به مناسبت محرم پخش می شود.سازندگان عشق کوفی برای نقش های اصلی دو جوان سریال که عشق آن ها بخشی از درام را شکل می دهدسراغ دو بازیگر جدید رفته اند و پیش بینی میشود همین امر باعث استقبال از این مجموعه باشد.

خلاصه داستان

روایتگر یک عشق در سال ۶۱ هجری قمری است که اتفاقات کوفه و کربلا آن را دستخوش تغیراتی می‌کند….

خلاصه سریال عشق کوفی

اسامی بازیگران سریال عشق کوفی

لعیا زنگنه

زادهٔ ۱۴ مرداد ۱۳۴۴ بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. استعداد هنری وی توسط امین تارخ در سال ۱۳۷۱ کشف و با هدایت هنری و مشاوره محمدعلی کشاورز و ثریا قاسمی وارد عرصه تلویزیون و سینما شد.ازی زیبای او در مجموعه تلویزیونی در پناه تو هنوز در یادها مانده است.همچنین بازی کوتاه او در فیلم مزاحم کاری از سیروس الوندشاید بهترین نقش آفرینی او در سینما تا به امروز باشد.

بازیگران سریال عشق کوفی

لعیا زنگنه در سریال عشق کوفی

نادر سلیمانی

زادهٔ ۱۴ اسفند ۱۳۴۵ بازیگر و صداپیشه ایرانی است.او برای نقش‌آفرینی در ضد برندهٔ جایزهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنوارهٔ فیلم فجر شد.او با بازی در مجموعه‌های تلویزیونی ساعت خوش و باغ مظفر به کارگردانی مهران مدیری شناخته شد.

عوامل سریال عشق کوفی

دیگر عوامل

متاسفانه اطلاعاتی در دست نیست

نظرات