تفریحات

دانلود کامل سریال قهوه ترک قسمت ۹ نهم «قسمت ۹ قهوه ترک» نیم‌بهاء

0

دانلود کامل سریال قهوه ترک قسمت ۹ نهم «قسمت ۹ قهوه ترک» نیم‌بهاء

قسمت ۹ سریال قهوه ترک به کارگردانی علیرضا امینی در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر پلیسی و معمایی است و سریال قهوه ترک قسمت ۹ نهم یکی از پربیننده ترین سریال های شبکه نمایش خانگی است که به تازگی وارد بخش نمایش شده است.

دانلود کامل سریال قهوه ترک قسمت 9 نهم «قسمت ۹ قهوه ترک» نیم‌بهاء

سریال قهوه ترک قسمت ۹

سریال قهوه ترک قسمت نهم به کارگردانی علیرضا امینی در این مطلب دانلود و تماشا کنید. سریال ایرانی قهوه ترک در ژانر پلیسی – جنایی به تهیه‌کنندگی محمد شایسته و کارگردانی علیرضا امینی ساخته شده است.

داستان قسمت نهم

این سریال ماجرایی پلیسی و معمایی دارد؛ تو از حال دل من دیگه با خبری، بی من میخوای غمتو به کجا ببری، بسته شده چمدون سفر…

سریال قهوه ترک هر هفته روزی های چهارشنبه ساعت ۸ صبح بطور اختصاصی از نمایش خانگی منتشر شد و باید با خرید قانونی بتوانید قسمت جدید را تماشا کنید.

این سریال تازه‌ترین محصول فیلم‌نت به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته می باشد. فیلمنامه این اثر توسط محمد رضایی‌راد بر اساس طرحی از نغمه ثمینی و محمد رضایی‌راد به نگارش در آمده است.

فیلمنامه این مجموعه توسط محمد رضایی‌راد بر اساس طرحی از نغمه ثمینی و محمد رضایی‌راد به نگارش درآمده است. نغمه ثمینی پیشتر همراه با حسن فتحی نگارش سریال «شهرزاد» را عهده‌دار بود و رضایی‌راد هم که بیشتر در حوزه نمایشنامه‌نویسی فعالیت دارد، در فیلمی به کارگردانی سیروس حسن پور با نام «چوپان دروغگو» با ثمینی همکاری داشته است.

نظرات