تفریحات

زمان پخش و تکرار سریال عقیق از شبکه آی فیلم ۱۴۰۲ + روزها و ساعت پخش

0

سریال عقیق از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال عقیق برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال عقیق

این سریال به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی سعید نعمت‌الله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی محصول سال ۱۳۹۶ در ژانر تاریخی،اجتماعی و درام است. این سریال در ۱۰ قسمت محرم ۹۶ به روی آنتن رفت و مورد توجه و استقبال قرار گرفت. اکنون قرار است این مجموعه از ۲۷ تیر ۱۴۰۲ از شبکه آی فیلم پخش می شود و جایگزین سریال موج و صخره می شود.سریال عقیق که در سکوت خبری کامل در شهرک سینمایی غزالی کلید خورده بود، به عنوان سریال شبکه سه سیما در ایام ماه محرم معرفی شده است.

از جمله هنرمندان آن می توان به شبنم مقدمی،نسیم ادبی،بهزاد فراهانی،داریوش سلیمی،نادر فلاح،هدایت هاشمی،علیرضا آرا،فاطمه مرتاضی و… اشاره کرد.

داستان اين سريال در سال ١٣٠٨ هجرى شمسى و با محوريت احد شيرو روايت ميشود كه كارش خريد و فروش ترياك است و به مالش تعرض شده، او براى گرفتن حقش به تهران مى آيد، اما آمدن به تهران براى او گران تمام مى شود…

در خلاصه داستان سریال تاریخی عقیق این چنین آمده است:

به عَجز مهمونم می کنی؟ به تسلیم ؟ این چه رضاییه که باید از ظهر عاشورا و وَقف عقیق و خون پسرم بگذرم؟ رضای کدوم دیاریه ، این رضاییه که تو می خوای…

سریال عقیق از شبکه آی فیلم

ساعت تکرار و زمان پخش سریال عقیق از شبکه آی فیلم

این سریال ۱۰ قسمتی از شنبه هرشب از ۲۷ تیر ۱۴۰۲ هرشب ساعت ۱۹ و تکرار آن روز بعد ساعت ۳ بامداد و ۱۱ ظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات