فیلم کامل عقد آریایی بهرام رادان و لحظه عاشقانه بله گفتن همسرش !!

0

فیلم کامل عقد آریایی بهرام رادان و لحظه عاشقانه بله گفتن همسرش !!

اولین فیلم عروسی بهرام رادان به سبک آریایی

ویدیوی منتشر شده از عقد آریایی بهرام رادان، و خطبه عقد آریایی به زبان فارسی فضای مجازی را پر کرده و به یکی از پربازدیدترین کلپ های عروسی سلبریتی ها شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. ویدیوی مراسم عقد آریایی بهرام رادان را در کنار همسرش مینا مختاری در زیر ببینید:

فیلم کامل عقد آریایی بهرام رادان و لحظه عاشقانه بله گفتن همسرش !!

ویدیویی از عروسی بهرام رادان در فضای مجازی وایرال شد. فیلم عقد آریایی بهرام رادان و همسرش مینا مختاری به سبک جدید آریایی و به زبان فارسی که در ایران مد شده و اولین تصویر رسمی بهرام رادان از مراسم ازدواج لاکچری‌اش و همسرش مینا مختاری در گرجستان را در کلیپ زیر ببینید:

تور عروس و لباس عروس همسر بهرام رادان و دیزاین شیک و مجلل سفره عقد اریایی این تازه عروس و داماد سینما همه را شوکه کرده و مورد تمجید و تحسین قرار گرفته است.

اولین تصاویر از عروسی فوق لاکچری بهرام رادان:

همسر بهرام رادان تصاویری از مراسم ازدواج خود را در صفحه شخصی‌اش به اشتراک گذاشت. این اولین تصاویر از عروسی فوق لاکچری بهرام رادان است.

مینا مختاری ، همسر بازیگر محبوب بهرام رادان، در حال حاضر وارد مرحله‌ی جدیدی از فعالیت‌های خود شده است. او به تازگی تبلیغات بیشتری دریافت کرده و نیاز به سانسور دارد. این نشان می‌دهد که مینا مختاری در تلاش است تا با بکارگیری روش‌های نوین، مخاطبانش را بیشتر جذب کند.

بهرام رادان متولد ۱۳۵۸/۲/۸ در تهران است. بهرام رادان فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی است. بهرام رادان بازیگر، خواننده و تهیه‌کننده موسیقی ایرانی است. بهرام رادان در فیلم‌های فیلم‌سازان سرشناسی چون داریوش مهرجویی و مسعود کیمیایی و واروژ کریم‌مسیحی٬ پوران درخشنده و رخشان بنی‌اعتماد بازی کرده است. بهرام رادان روز ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ خبر ازدواج خود با همسرش مینا مختاری فشن بلاگر و از طراحان لباس شناخته شده در فضای مجازی را رسانه ای کرد. حالا ویدیویی از مراسم عروسی این زوج در فضای مجازی منتشر شده است.

نظرات