تفریحات

دانلود کامل سریال عقرب عاشق قسمت ۳ سوم «قسمت ۳ عقرب عاشق» نیم‌بهاء

0

دانلود کامل سریال عقرب عاشق قسمت ۳ سوم «قسمت ۳ عقرب عاشق» نیم‌بهاء

قسمت ۳ عقرب عاشق به کارگردانی حسین سهیلی زاده در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر عاشقانه و معمایی است و سریال عقرب عاشق قسمت ۳ سوم یکی از پربیننده ترین سریال های شبکه نمایش خانگی است که به تازگی وارد بخش نمایش شده است.

دانلود کامل سریال عقرب عاشق قسمت 3 سوم «قسمت ۳ عقرب عاشق» نیم‌بهاء
سریال عقرب عاشق قسمت ۳

سریال عقرب عاشق قسمت سوم به کارگردانی حسین سهیلی زاده در این مطلب دانلود و تماشا کنید. سریال ایرانی قهوه ترک در ژانر عاشقانه – معمایی به تهیه‌کنندگی محمد شایسته و کارگردانی حسین سهیلی زاده ساخته شده است. برای دانلود سریال عقرب عاشق قسمت ۳ روی لینک زیر کلیک کنید:

سریال عقرب عاشق هر هفته روزی های سه شنبه ساعت ۲۰ بطور اختصاصی از نمایش خانگی منتشر شد و باید با خرید قانونی بتوانید قسمت جدید را تماشا کنید.

داستان قسمت سوم

آبان و بهداد دنبال حل مشکل هستند و….

عقرب عاشق سریالی جدید ساخته حسین سهیلی‌زاده است. حامد افضلی و امین محمودی یکتا نویسندگان سریال «عقرب عاشق» هستند.

این سریال از مدتها قبل با تبلیغات فراوان جلوی دوربین رفته بود و حالا در ابتدای تابستان منتشر شده و مخاطب را غافلگیر کرده است.

سهیلی زاده قرار است بار دیگر هم با یک سریال ملودارم وارد شبکه نمایش خانگی شود،این کارگردان پرکار و البته پر تجربه قرار است با عقرب عاشق سومین تجربه کارگردانی خود در شبکه نمایش خانگی را پشت سر بگذارد

او در رزومه کاری خود بیش از ۳۰ سریال را تا کنون کارگردانی کرده است ولی حتی ۱ فیلم سینمایی در زومه کاری ایشان به چشم نمی خورد که در نوع خود جالب می باشد و او از ابتدای کار خود ترجیح داده که هنر خود را در ساخت سریال به تماشاگرانش ارائه دهد.

سریال ایرانی عقرب عاشق که جدیدترین ساخته سهیلی زاده می باشد هنوز مراحل فیلمبرداری خود در شهر تهران را پشت سر می گذارد و یک داستان تخیلی و درام را قرار است روایت کند چیزی که تا کنون این کارگردان تا به حال انجام نداده و گویا اولین تجربه کاری او در ژانر علمی تخیلی می باشد

نظرات