تفریحات

حمایت مالی کوینکس از رویداد «هفتة بلاک‌چین ویتنام» موجب شور و شوق شرکت‌کنندگان شده است

0

به گزارش سایت جی‌ام ویتنام، رویداد هفتة بلاک‌چین ویتنام در جولای ۲۰۲۳ به پایان رسید. اطلاعات رسمی از حضور صرافی جهانی رمزارز کوینکس در این جشنوارة بلاک‌چین به‌عنوان حامی مالی حکایت دارد. حضور کوینکس در این نمایشگاه مؤید تعهدش به بازار ویتنام و نقطة عطف مهمی در گسترش جهانی‌اش است.

جی‌ام ویتنام یکی از بزرگ‌ترین و تأثیرگذارترین کنفرانس‌های بلاک‌چین در ویتنام است. هفتة بلاک‌چین ویتنام بستری برای اشتراک‌گذاری دیدگاه‌های متخصصان بلاک‌چین دربارة صنعت بلاک‌چین است. هدف این رویداد اجتماع نوآوران، سرمایه‌گذاران، تیم‌های پروژه و کارشناسان فناوری و بازنمایی فرهنگ کریپتوی منحصربه‌فرد ویتنام به جامعة جهانی کریپتو است. بیش از ۵۰۰۰ شرکت‌کننده شامل شرکت‌های پیشروی بلاک‌چین، شرکت‌های سرمایه‌گذاری، مؤسسات مالی، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در این رویداد شرکت کردند. هفتة بلاک‌چین با ارائة فناوری‌های پیشرفتة بلاک‌چین و راه‌حل‌های نوآورانه به توسعة شبکة جهانی وب۳ کمک کرد. همچنین، فرصت‌های زیادی را برای علاقه‌مندان وب۳ جهت کشف پتانسیل‌های بازار کریپتوی ویتنام فراهم کرد.

 کوینکس در هفتة بلاک‌چین ویتنام

کوینکس در هفتة بلاک‌چین ویتنام

کوینکس به‌عنوان حامی مالی در این رویداد شرکت کرد و غرفه‌ای را همراه با میز استقبال ویژه نزدیک به در ورودی برپا کرد. کوینکس در خلال هفتة بلاک‌چین ویتنام با عرضة خدمات و محصولات معاملاتی ایمن، پایدار و کاربرپسندش، شرکت‌کنندگان زیادی را جذب کرد. همچنین، تیم کوینکس در رویداد فوق تخصص گسترده‌اش در زمینة کریپتو و بینش خود دربارة فناوری‌های بلاک‌چین و روندهای بازار را به اشتراک گذاشت. به‌علاوه، یکی از اعضای کوینکس به نام کلوین به میزگرد پیوست و موضوعاتی مثل «چالش‌های توسعة پروژه و حفظ کاربر در بازارهای نزولی» و «چگونه کاربران را در بازار نزولی حفظ کنیم؟» را بررسی کرد. کلوین پتانسیل‌ها و فرصت‌های آتی صنعت کریپتو را نیز از منظر حرفه‌ای بررسی کرد.

کوینکس در هفتة بلاک‌چین ویتنام

کوینکـس در هفتة بلاک‌چین ویتنام

کوینکس در هفتة بلاک‌چین ویتنام ضمن گفتگوی تجاری با شرکت‌کنندگان فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کریپتو و امکان همکاری‌های بالقوه را نیز بررسی کرد. چون این رویداد متخصصان بلاک‌چین، شرکت‌های سرمایه‌گذاری، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران سراسر جهان را گرد هم آورده بود، کوینکس فرصتی عالی برای برقراری روابط تجاری ارزشمند داشت.

کوینکس در هفتة بلاک‌چین ویتنام

کوینکس در هفتة بلاک‌چین ویتنام

کوینکس شرکت‌کنندگان در هفتة بلاک‌چین ویتنام را با نمایش مزایای رقابتی‌اش تحت تأثیر قرار داد. این صرافی کریپتوی باسابقه با عملکرد استثنایی و خدمات نوآورانه‌اش در طی سالیان متمادی شهرت جهانی پیدا کرده است. این صرافی پیشگام صنعت کریپتو رابط معاملاتی آسانی برای کاربران سراسر جهان دارد.

اولویت کوینکس امنیت دارایی‌های کاربران است. این صرافی سیستم امنیتی مناسبی را همراه با مکانیسم‌های حفاظتی متعدد و فناوری‌های پیشرفته کریپتو ایجاد کرده است. به‌علاوه، کوینکـس برای محافظت از دارایی‌های کاربران در برابر تهدیدها از روش حسابرسی درخت مرکل به‌عنوان یک پروتکل گواهی ذخایر استفاده می‌کند.

کوینکس با لیست کردن بیش از ۷۰۰ رمزارز ممتاز، که از این حیث رتبة پنجم را بین تمام صرافی‌ها دارد، فهرست جامعی از جفت‌های معاملاتی را پوشش می‌دهد. به‌علاوه، کوینکـس با تداوم غنی‌سازی گسترة محصولاتش و معرفی مشتقات کریپتوی نوآورانه به نیازهای مختلف سرمایه‌گذاران کریپتو پاسخ می‌دهد.

اولویت کوینکس همیشه کیفیت تجربة کاربران و خدمات عرضه شده به آن‌ها است. این صرافی چندزبانه رابط‌های کاربری ساده و بصری و قابلیت‌های جامعی در دستگاه‌های مختلف دارد تا کاربران بتوانند در هر مکان و در هر زمان معامله کنند. مهم‌تر اینکه، کاربران در کوینکس در اولویت‌اند و کوینکس با ارائة خدمات عالی با سرعت بالایی به درخواست‌ها و سؤالاتشان پاسخ می‌دهد.

نقاط قوت و پتانسیل‌های کوینـکس در بازار جهانی کریپتو با حضورش در هفتة بلاک‌چین ویتنام نمایان شد. موفقیت این صرافی فارغ از مهارت‌های فنی و تیم نخبه‌اش ناشی از تعهدش به کاربران و نوآوری و پیشرفت مداوم است. در آینده نیز، کوینکس خدمات معاملاتی ایمن‌تر و کاربرپسندتری را به کاربران سراسر جهان ارائه می‌کند./۱۹۲۹۶۱

نظرات