تفریحات

بیوگرافی علی برات زاده سنگنورد و همسرش + زندگی شخصی و عکس جدید

0

بیوگرافی علی برات زاده سنگنورد و همسرش + زندگی شخصی و عکس جدید

علی برات زاده سنگنورد ایرانی متولد سال ۱۳۶۴ در نیشابور میباشد وی سابقه ۲۳ سال فعالیت در رشته سنگنوردی را در کارنامه ورزشی دارد. علی برات‌زاده یکی از پرافتخارترین ورزشکاران سنگ نوردی داخل سالنی و مربیان این رشته است که نامش به عنوان اولین ایرانی که مسیر بولدر ۸a و ۸a+ در راک تریپ اتریش صعود کرده به ثبت رسیده است. او در حاضر علاوه بر شرکت در مسابقات داخلی و بین المللی، از مربیان خوب این رشته ورزشی است. ادامه بیوگرافی علی برات زاده و همسرش سولماز اکبری و فرزندانش و آثار و سوابق و عکس و اینستاگرامش از مجله حرف تازه میخوانید:

زندگینامه و بیوگرافی علی برات زاده (Ali Baratzadeh)

علی برات زاده سنگنورد در سال ۱۳۶۴ در نیشابور به دنیا آمده و در حال حاضر عضو تیم ملی سنگنوردی ایران است. او ۲۳ سال سابقه فعالیت در رشته سنگ نوردی و ۱۸ سال عضویت مداوم تیم ملی را در کارنامه ورزشی خود دارد. کسب مقام های متعدد داخلی و خارجی از جمله ۴۸ عنوان رسمی کشوری و قهرمانی آسیا و جهان را می توان نام برد.

بیوگرافی علی برات زاده سنگنورد و همسرش + زندگی شخصی و عکس جدید

زندگی خصوصی

علی برات‌زاده (Ali Baratzadeh) از نوجوانی کوهنوردی و سپس سنگ‌نوردی را آغاز کرد. او ۱۸ سال است که عضو تیم ملی کوهنوردی و سنگ نوردی ایران است و افتخارات زیادی را برای کشورمان به دست اورده است. از جمله عناوینی که او تاکنون به دست آورده است می‌توان به قهرمانی مسترکاپ نانجینگ در سال ۲۰۱۶، چهار مدال آسیایی و ۴۷ قهرمانی کشوری اشاره کرد.

برات زاده هم اکنون به عنوان مربی سنگنوردی نیز فعالیت دارد.

عکس همسر علی برات زاده

آقای برات زاده چند سالی است که با خانم سولماز اکبری سنگنورد ازدواج کرده است. این زوج هنووز فرزندی ندارند.

زندگینامه و بیوگرافی علی برات زاده

سوابق علی برات زاده؛

«علی برات‌زاده» در مسابقات سنگ نوردی قزاقستان در سال ۹۲ یکی از آماده‌ترین سنگ‌نوردانی بود که در رشته‌های مختلف با توانمندی قابل توجهی ظاهر و موفق شد در رده‌بندی نهائی به دلیل دریافت ۲ مدال طلا در رشته‌های «بولدرینگ» و «سرطناب»، با شایستگی و بالاتر از رقیبان خارجی خود، به کسب عنوان نخست در بخش overall و طلای سوم نائل شود.

علی برات زاده کیست

حواشی بی احترامی به پرچم ایران

برات زاده که یکی از پرافتخارترین ورزشکاران رشته سنگنوردی داخل سالن است، برای شرکت در مسابقات جهانی در فرانسه ۲۰۲۳  حضور داشت و با بلند نکردن پرچم کشورمان دچار حاشیه شد و به احتمال زیاد محرومیت سنگینی در انتظار اوست.

افتخارات

قهرمان آسیا در بولدر و سرطناب سال ۲۰۱۳
قهرمان مسابقات مستر کاپ نانجینگ ۲۰۱۶
قهرمان مسابقات نانجینگ مستر کاپ ۲۰۱۶
۴۸ مقام رسمی کشوری
هفتم جهان سال

سوابق علی برات زاده

عکی اینستاگرام علی برات زاده

بیوگرافی علی برات زاده سنگنورد + زندگی شخصی و عکس جدید

بیوگرافی علی برات زاده سنگنورد و همسرش + زندگی شخصی و عکس جدید

نظرات