علت فوت ناگهانی مادر الهام اخوان چه بود، مادر الهام اخوان کیست +عکس

0

مادر الهام اخوان کیست؟ الهام اخوان بازیگر سرشناس ایرانی به سوگ مادرش نشست، علت فوت و علت درگذشت مادر الهام اخوان منشی صحنه و بازیگر الهام اخوان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر از فوت مادرش داد و نوشت: مامان قشنگم بدون تو خیلی برام سخته…خیلی… جزئیات خبر فوت و درگذشت مادر الهام اخوان بازیگر سینما و تلویزیون ایران در ۲۳ تیر ۱۴۰۲ را در مجله حرف تازه میخوانید

علت فوت ناگهانی مادر الهام اخوان چه بود، مادر الهام اخوان کیست +عکس

علت فوت ناگهانی مادر الهام اخوان چه بود، مادر الهام اخوان کیست +عکس

الهام اخوان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر از فوت مادرش داد و نوشت: مامان قشنگم بدون تو خیلی برام سخته…خیلی…

ابن بازیگر چند وقت پیش در سریال با خانمان و سریال نمایش خانگی ایفای نقش کرده است. ۲۳ تیرماه ۱۴۰۲ مادر خانم اخوان به رحمت خدا رفت.

عکسی که الهام اخوان بعد از درگذشت مادرش منتشر کرد و نوشت:

مامان قشنگم بدون تو خیلی برام سخته…خیلی…

عکسی که الهام اخوان بعد از درگذشت مادرش منتشر کرد

عکس و بیوگرافی مادر الهام اخوان

مادرش از کارکنان مخابرات بود و پدر الهام اخوان کارمند بانک در اصفهان میباشد.

عکسی از  پدر و مادر الهام‎اخوان را ببییند:

عکس و بیوگرافی مادر الهام اخوان

خانواده

الهام اخوان منشی صحنه و بازیگر متولد ۹ شهریور ۱۳۶۷ در تهران است. او فارغ‌ التحصیل لیسانس تئاتر و فوق لیسانس کارگردانی می باشد که بازیگری را از تئاتر شروع کرد اما در ادامه مسیر به عنوان منشی صحنه کار کرد.

وی برای اولین بار با فیلم سینمایی «دوزیست» به کارگردانی و نویسندگی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی سعید خانی در سال ۱۳۹۸، بازیگری در سینما را تجربه کرد و در زمستان ۱۳۹۹ با سریال «باخانمان» وارد قاب تلویزیون شد و در سریال های باخانمان، دودکش ۲، آفتاب‌ پرست بازی کرده است.
در یازده سالگی با مشاهده یک فیلم هالیوودی به نام «همشهری کین» به کارگردانی اورسن ولز به رشته بازیگری علاقه مند شد و در ۱۶ سالگی به رشته مورد علاقه خود در صحنه تئاتر پرداخت و وارد دنیای بازیگری شد.

او در نوزده سالگی به کلاسهای آزاد بازیگری استاد سمندریان رفت و با شرکت در کنکور وارد دانشگاه هنر شد.

سریال با خانمان به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی زینب تقوایی در سال ۱۳۹۹ است که به روی آنتن شبکه سه رفت.

علت فوت ناگهانی مادر الهام اخوان چه بود، مادر الهام اخوان کیست +عکس

این سریال درباره زندگی یک استاد دانشگاه به نام مسعود است که قصد ازدواج با دخترعموی خود به نام سمانه را دارد اما اختلافات خانوادگی و مخالفت مادر سمانه، مانع از ازدواج آنها شده است.
اخوان در نقش گوهر در کنار هنرمندانی همچون حسن پورشیرازی، شهره (مازیار)لرستانی، حسام محمودی، افسانه بایگان، مارال فرجاد، شهرام شکیبا، امیر کاظمی، شقایق دهقان، سپند امیرسلیمانی، بهنام تشکر، یوسف صیادی و … به هنرمندی پرداخته است.

آفتاب‌پرست اولین سریال اخوان در نمایش خانگی به کارگردانی برزو نیک نژاد است که در سال ۱۴۰۱ به صورت اختصاصی از فیلم نت منتشر شد.

این سریال که همکاری مجددش با برزو نیک نژاد و پژمان جمشیدی را فراهم کرده است درباره فردی به نام جمال پورشه است که به همراه دوستش منوچهر کارهای خلاف انجام داده و روانه زندان شده اند. جمال از زندان آزاد شده و بنا به درخواست منوچهر به سراغ خواهر او می رود تا با کمک هم بدهی منوچهر را پرداخت و او را آزاد کنند.

غافل از اینکه مژگان، خواهر منوچهر تمام پولهای منوچهر و اموال او را خرج کرده است. جمال با مژگان همدست شده و برای تامین پول مورد نیاز دست به کارهای خلاف می زنند و در این راه جمال به اشتباه به عنوان یک فرد بسیار مهم و مبارز با مفاسد اقتصادی معرفی می شود.

اخوان بازیگر در یک خانواده ۵ نفره و در تهران متولد شد اما خانواده او به اصفهان مهاجرت کرده و خانم اخوان دوران تحصیلی خود را در این شهر سپری کرد.
دارای مدرک تحصیلی لیسانس تئاتر و فوق لیسانس کارگردانی می باشد. پدرش کارمند بانک و مادرش کارمند مخابرات است. او یک خواهر به نام عطیه و یک برادر با نام امیر دارد.

نظرات