فیلم کامل لحظه پیروزی امیر علی اکبری مقابل داستین جوینسون حریف کانادایی ۲۰۲۳

0

فیلم کامل و بدون سانسور مبارزه امیر علی اکبری با داستین جوینسون حریف کانادایی ۲۰۲۳ در مسابقات وان چمپیون شیپ بانکوک که شنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۲ برگزار شد، به یکی از پربازدیدترین مسابقات هنرهای ترکیبی MMA در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی تبدیل شد و واکنش های کاربران را در پی داشت همراه جزئیات و فیلم کامل مبارزه امیر علی اکبری امروز از لحظه شروع مبارز امیر علی اکبری فایتر ایرانی تا پیروزی مقابل داستین جیسون حریف کانادایی و ناک اوت کردن حریف را اینجا ببینید:

فیلم مبارزه امیر علی اکبری با حریف کانادایی در وان چمپیون شیپ بانکوک 2023

فیلم کامل لحظه پیروزی امیر علی اکبری مقابل داستین جوینسون حریف کانادایی ۲۰۲۳

امیر علی اکبری بوکسور MMA و فایتر سنگین وزن کشورمان در مسابقات سازمان وان چمپیون شیپ بانکوک ۲۰۲۳ در وزن ۱۱۴ کیلوگرم در مقابل با حریف کانادایی به پیروزی رسید و با برد شیرین حریف را ناک اوت کرد.

داستین جوینسون ورزشکار کانادایی است که در راند اول مقابل امیرعلی اکبری ناک اون شد و شکست خورد

ویدئوی مبارزه امیر علی اکبری با حریف کانادایی را در زیر ببینید:

گفتنی است، امیر علی اکبری مبارز حرفه ای رشته MMA در پنجمین مسابقه خود در وان چمپشیونشیپ در یک نبرد خونین مقابل داستین جاینسون فایتر کانادایی در راند اول با ناک اوت به پیروزی رسید. امیر علی اکبری، فایتر سنگین وزن رشته هنرهای رزمی ترکیبی MMA این فایت را در تایلند برگزار کرد. علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس ایران به عنوان مربی در این مبارزه همراه امیر علی اکبری بود و در کنار رینگ حضور داشت.

بدون سربند

این اولین بار بود که امیر علی اکبری بودن سربند حیدر کرار در مساقات و روی رینگ حضور پیدا کرد!

نظرات