آیا سریال مختارنامه در محرم ۱۴۰۲ پخش میشود؟ جزئیات پخش جدید مختار

13

آیا سریال مختارنامه در محرم ۱۴۰۲ پخش میشود؟ جزئیات پخش جدید مختار

محرم امسال (۱۴۰۲) هم سریال مختارنامه در برنامه پخش تلویزیون قرار می‌گیرد. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، محسن برمهانی، معاونت سیما اعلام کرد: شبکه یک، هفته آینده «مختارنامه» را به‌صورت فیلم سینمایی پخش خواهد کرد.

پخش مختارنامه در محرم ۱۴۰۲

پخش سریال مختارنامه در محرم ۱۴۰۲ قرار است به صورت تله فیلم پخش شود و این سریال مانند هر سال در ایام محرم از شبکه های تلویزیون پخش میشد، امسال پخش خواهد شد اما به صورت تله فیلم نه سریال.

آیا سریال مختارنامه در محرم 1402 پخش میشود؟ جزئیات پخش جدید مختار

سریال مختار در محرم ۱۴۰۲ از تلویزیون پخش نخواهد شد و پخش این سریال منتفی شد. در حالی که در سال‌های اخیر سریال «مختارنامه» به کارگردانی داود میرباقری تنها گزینه جدی صداوسیما برای پخش از شبکه‌های مختلف تلویزیون در ایام محرم بوده، شنیده‌ها حاکی است در اقدامی بی‌سابقه سریال «مختارنامه» که همه ساله در ماه محرم بازپخش می‌شد، محرم امسال روی آنتن نخواهد رفت.

بر اساس اعلام برخی منابع خبری، سریال مختار که هرسال در ماه محرم همزمان از چند شبکه تلویزیونی بازپخش می شد، امسال روی آنتن هیچ شبکه ای نخواهد رفت‌.

طی سال‌های اخیر پخش تکراری این مجموعه به دستمایه‌ای برای شوخی کاربران در فضای مجازی بدل و انواع و اقسام طنزها درباره‌اش مطرح شده است!

با این حال به نظر می‌رسد تلویزیون دیگر به فکر تازه کردن تولیدات مناسبتی خود نیست و احتمال آن می‌رود همچون سال‌های گذشته به پخش سریال‌های تکراری‌اش بسنده کند!

درخواست برای پخش

گفتنی است، مختارنامه نام مجموعه‌ای تلویزیونی درباره زندگی و قیام مختار ثقفی پس از حادثه عاشورا به کارگردانی داوود میرباقری است. تولید مختارنامه از ۱۳۸۱ش تا ۱۳۸۸ش طول کشید. اولین قسمت این مجموعه، جمعه ۹ مهر ۱۳۸۹ش از شبکه اول سیما جمهوری اسلامی ایران پخش شد. مجموعه مختارنامه توسط بسیاری از شبکه‌های عربی زبان نیز پخش شده است.

13 دیدگاه در “آیا سریال مختارنامه در محرم ۱۴۰۲ پخش میشود؟ جزئیات پخش جدید مختار

 1. ‌‌‌ گفت:

  محرم سال بعدپخش کنیدلطفا

 2. Mmmmm گفت:

  سلام
  لطفاً هرسال محرم حتما حتما حتما مختارنامه رو پخش کنید

 3. ناشناس گفت:

  لطفا سریال مختارنامه رو پخش کنید از شما خواهش میکنم

 4. hamide گفت:

  تو این اوضاع جامعه باید هم پخش بشه لطفا پخشش کنین ب طنز بعضی ها توجه نکنین دوست ندارن میتونن تلویزیون رو خاموش کننن

 5. reyhan گفت:

  لطفا پخشش کنین تو این اوضاع ک نمیتونین ی سریال جدید رو ب جذابی مختار نامه بسازین لطفا همون مختارنامه رو پخش کنین اونم تواین اوضاع جامعه باید پخش بشه بنظر من

 6. فاطمه گفت:

  وایییی تروخدا پخش کنیددددد ب هاطر چن نفر ک شوخی میکنن ما چرا باید تنبیه بشیم

 7. ابوالفضل گفت:
  6
  1

  به خاطر بعضی افراد بیشعور هیچ گاه سریال مختارنامه را در محرم متوقف نکنید از شما خواهش میکنم مطمئنم که بیشتر مردم ایران در ماه محرم با دیدن این سریال بهتر از قیام عاشورا و …. مطلع می شوند

 8. محمد گفت:
  6
  0

  سوژه طنز شیاطین بوده که خودشون هم ارزش ندارن چه برسه به نظرشون. به فضل الله بزرگ، هر سال مختارنامه را می‌بینیم.

 9. حجت گفت:
  10

  واقعا بخاطر یه عده ادم نمیخواین مختارو پخش کنید…؟؟ بهترین و زیباترین تصویر از محرم و قیام حسین رو به نمایش نمیذارین!؟؟ بخاطر طنزهای یه عده…

 10. ناشناس گفت:
  11
  0

  برو خودتو جمع کن بزار سریال مون رو ببینیم

 11. محمدرضا گفت:
  11

  از‌ شما‌ خواهش‌ میکنم‌ این‌ سریال‌ مختارنامه‌ را‌ پخش‌ کنید‌

 12. امین منجزی از شوشتر گفت:

  تو صدا و سیما

 13. ناشناس گفت:
  18

  چرا نباید سریال را پخش نکنید اینکه خیلی بده

نظرات