تفریحات

سردار آزمون با این فیلم بیرانوند را با خاک یکسان کرد / شوخی جنجالی با بیرانوند

0

سردار آزمون با این فیلم بیرانوند را با خاک یکسان کرد / شوخی جنجالی با بیرانوند

سردار آزمون در تازه ترین مصاحبه خود در برنامه فوتبال برتر درباره بیرانوند حرف های عجیبی زد که باعث شگفتی و تعجب کاربران شبکه های اجتماعی و اهالی فوتبال شده است. او گفت: بیرانوند سرود ملی را بلد نیست بخواند و مردم فکر نکنند بیرانوند جملات استوری را می‌نویسد، همه کار وکیلش است‌.

فیلم / سردار آزمون بیرانوند را با خاک یکسان کرد / ادعای عجیب درباره بیرانوند

شوخی سردار آزمون با بیرانوند در آنتن زنده شبکه ۳

سردار ازمون در تازه ترین مصاحبه خود در برنامه فوتبال برتر درباره بیرانوند حرف های عجیبی زد که باعث شگفتی و تعجب کاربران شبکه های اجتماعی و اهالی فوتبال شده است. او گفت: بیرانوند سرود ملی را بلد نیست بخواند و مردم فکر نکنند بیرانوند این جملات را می‌نویسد، همه کار وکیلش است‌، در ویدئوی زیر ببینید:

 

سردار آزمون گفت: مردم فکر نکنند بیرانوند این جملات را می‌نویسد، همه کار وکیلش است‌. به او می‌گویم اگر یک‌بار توانستی متن استوری را بخوانی هرچه بگویی قبول می‌کنم.

قلعه‌نویی در رختکن تیم ملی آهنگ «ای ایران» را می‌گذارد بخوانیم و من تمام نگاهم به بیرانوند است که ببینیم او می‌تواند بخواند یا نه. واقعا هم بلد نیست.

همچنین سردار آزمون در مصاحبه با میثاقی در رابطه با بازی تیم ملی در جام جهانی و شکست سنگین مقابل انگلیس توصیحاتی داد و گفت: «می‌شدیم ۶ به ۲! خودمان را بزنیم به نفهمیدن، در ایران هم هیچ اتفاقی نیفتاده بود»

گفتنی است، شب گذشته سردار آزمون میزبان محمدحسین میثاقی در برنامه فوتبال برتر بود و درباره زندگی شخصی و فوتبال و علیرضا بیرانوند صحبت کرد که حسابی سروصدا کرده و جنجالی شده .
سردار آزمون در برنامه فوتبال برتر در گفت‌وگو با میثاقی مجری این برنامه درخصوص فعالیت علیرضا بیرانوند در فضای مجازی دست به افشاگری زد.

آزمون ستاره تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه لورکوزن در این زمینه گفت: من از شما یک سوال دارم…بنظر شما این جمله‌بندی‌ها در استوری‌ها و پست‌های صفحه شخصی اینستاگرام بیرانوند جملات خودشه؟

در ادامه مهاجم ایرانی با لحن شوخی ادعای جنجالی را بیان کرد و گفت: همین جا به مردم عزیز بگویم اصلا فکر نکنین که این جملات با شخصیت برای بیرانونده این جملات وکیلشه.

در اینجا میثاقی نیز در ادامه صحبت‌های آزمون گفت: من به بیرانوند گفتم اگر یکبار از روی استوری‌های خودت بخوانی من قبول می‌کنم که این پیام‌ها را خودت گذاشتی.

بیوگرافی

سردار آزمون (زادهٔ ۱۱ دی ۱۳۷۳) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مهاجم برای بایر لورکوزن و تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کند.او تحصیلات دبستان خودرا در سیرجان و راهنمایی خود را در کرمان سپری کرد.

او در عرصه ملی در تمامی رده‌های سنی تیم ملی به میدان رفته‌است و اکنون بهترین گلزن در ترکیب تیم ملی ایران است. آزمون سومین گلزن برتر تاریخ تیم ملی ایران است. آزمون در رده باشگاهی، سابقه حضور در تیم‌های سپاهان، روستوف، روبین کازان، زنیت سن پترزبورگ وبایر لورکوزن را دارد.

نظرات