جدیدترین مدل های پرده پانچ شیک و خاص ۱۴۰۲ + نکات خرید پرده پانچ که باید بدانید

0

پرده پانچ : پرده های پانچ چاپی نوع جدیدی از پرده ها هستند که به دلیل وجود محدودیت در طرح و رنگ مدل های قدیمی تر پرده، وارد بازار شده اند و جز پرده های تزئینی فوق العاده زیبا به شمار می روند. به همین دلیل ما مدا های شیک پرده پانچ ویژه ۱۴۰۲ را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

پرده پانچ

جدیدترین مدل های پرده پانچ شیک و خاص ۱۴۰۲ + نکات خرید پرده پانچ که باید بدانید

پرده پانچ چیست؟

پرده ازجمله ضروری ترین اکسسوری های هر نوع خانه ای به حساب می آید که در این میان مدل پرده های پانچ ازجمله جدیدترین و محبوب ترین نوع پرده در بین پرده های بازار می باشند. به طورکلی پرده پانچ از تعدادی حلقه و یک پارچه ی پرده ای متناسب با آن ساخته شده است که به راحتی بر روی حلقه ها سوار است. همین ساختار نیز عاملی برای سادگی و درعین حال نصب آسان آن می باشد که ازجمله مهم ترین ویژگی های این نوع از پرده است. جالب است بدانید که پرده پانچ شده در دسته بهترین و مناسب ترین مدل های پرده تزیینی شناخته می شوند و برای انواع فضاهای داخلی مناسب هستند به گونه ای که اکثر افراد در پس ذهن خود برای انتخاب پرده دکوراسیون داخلی پرده پانچ دار را انتخاب می کنند.

پرده پانچ شیک

پرده پانچ چه ویژگی هایی دارد :

سهولت نصب

همان طوری که در تصاویر هم قابل مشاهده است، پرده های پانچ طراحی و ظاهر ساده ای دارند و همین امر نیز باعث شده تا نصب آن بسیار آسان تر از سایر پرده ها باشد. نصب آسان تر هم باعث می شود هزینه ی نصب پرده پانچ برای خریدار کمتر تمام شود. اهمیت این ویژگی زمانی خود را نشان می دهد که می خواهید پرده ها را برای شستشو جدا کنید و پس از شستشو دوباره آن را نصب کنید. خواهید دید که این کار فقط چند دقیقه وقتتان را خواهد گرفت؛ بر خلاف پرده های دیگر که نصب آن نیازمند زمان بیشتری است.

مدل های پرده پانچ

صرفه جویی در هزینه

پرده های پانچ‌ همان طوری که بار ها در این مقاله اشاره شد، طراحی ساده ای دارند و پیچیدگی ظاهری زیادی ندارند و بر خلاف پرده های پر چین که پارچه ی زیادی در دوخت آن ها به کار می رود، پرده های پانچ، پارچه ی کمتری مصرف می کند و همین نیز باعث می شود هزینه ی زیادی صرفه جویی شود.

شستشوی آسان

استفاده از پارچه ی کمتر در پرده های پانچ‌ باعث می شود که وزن آن کمتر باشد و حمل و شستشوی آن به مراتب آسان تر شود. عدم وجود چین های زیاد در این پرده ها نیز باعث می شود که گرد و خاک در آن جمع نشود و دیر به دیر نیاز به شستشو داشته باشد.

پرده پانچ چیست

ماندگاری بسیار بالای طرح چاپی

امروزه به خاطر پیشرفت های زیادی که در صنعت چاپ شاهد هستیم، کیفیت چاپ روی پرده های پانچ‌ به طور فوق العاده ای بالاست و در شستشو از بین نمی رود یا از کیفیت طرح کاسته نمی شود.

تنوع طرح پرده و حلقه آن

پرده های پانچ‌ از دو بخش اصلی یعنی حلقه و پارچه پرده تشکیل می شوند که هر دوی آن ها تنوع بسیاری دارند. حلقه های پرده پانچ چاپی به آسانی و با تنوع بسیاری در هر پرده فروشی یا فروشگاه های حضوری و اینترنتی دکوراسیون با قیمت مناسبی یافت می شود. طرح روی پرده هم تنوع بسیار خارق العاده را داراست به طوری که با کمی جستجو در بین طرح ها می توانید مناسب ترین گزینه را برای خانه ی خود انتخاب کنید و حتی حلقه ی دلخواه را هم برای ست کردن با دکوراسیون خانه ی خود انتخاب کنید.

راهنمای خرید پرده پانچ

انواع مدل های پرده پانچ

طرح سنتی

پرده های طرح سنتی برای خانه هایی با دکوراسیون هنری و سنتی مناسب است. افرادی که می خواهند فضایی آرامش بخش و در عین حال اصیل و ایرانی را در خانه های خود داشته باشند، این مدل از پرده های پانچ‌ را مد نظر قرار دهند.

خط نستعلیق

طرح خط نستعلیق در بسیاری از عناصر دکوراسیون مانند کاغذ دیواری طرح نستعلیق یا تابلو طرح نستعلیق وجود دارد و طرفداران بسیاری هم از آن خود کرده اند. پرده پانچ‌ طرح خط نستعلیق هم به همین دلیل وارد بازار شده است. این پرده ها با طرح نستعلیق برای فضاهای هنری، سنتی و حتی مدرن هم قابل استفاده است. پرده طرح خط نستعلیق در فضای مدرن؟ چطور ممکن است؟ این طرح از پرده ها به دلیل این که معمولاً یک زمینه ی تک رنگ ساده دارند و یک نوشته ی تک رنگ با خط نستعلیق دارند، ساده و در عین حال زیبا هستند و همین سادگی نیز آن را برای نصب در فضاهای مدرن مناسب می سازد.

مدل های پرده پانچ

داماسک

طرح داماسک که ترکیبی از طرح گل و برگ های فانتزی است، فضایی لاکچری و کلاسیک را تداعی می کند و پرده پانچ طرح داماسک هم به تبع، برای لوکس و یا کلاسیک نشان دادن فضا عنصر بسیار مفیدی است. به عنوان مثال، ترکیب این طرح از پرده پانچ‌ چاپی با مبلمان سلطنتی نمای فوق العاده ای را به وجود می آورد.

طرح گل دار

شاید یکی از قدیمی ترین طرح های موجود در کاغذ دیواری، پرده، تابلو و… دکوراسیون داخلی خانه ها همین طرح گل است. پرده پانچ‌ گل دار هم از این قاعده مستثنی نیست. پرده پانچ‌ گل دار تنوع رنگ بالایی دارد و به خاطر ذات طرح گل، حس نشاطی که در طبیعت وجود دارد را در فضای داخلی خانه القا می کند.

قیمت پرده پانچ

شستشو پرده پانچ

ویژگی پرده پانچ

مزایای پرده پانچ

همراه ما باشید

نظرات