تفریحات

دانلود کامل قسمت ۱۲ دوازدهم ناتو (رئالیتی شو ناتو قسمت ۱۲) +فیلم

0

دانلود فیلم کامل مسابقه ناتو قسمت ۱۲ یازدهم (رئالیتی شو ناتو قسمت ۱۲) مهدی صفی یاری کامل را ببینید, قسمت ۱۲ ناتو دانلود از وبسایت حرف تازه ترافیک و نسخه اصلی رایگان و آپارات ویدائو و نماوا کامل تماشا کنید:

دانلود کامل قسمت 12 دوازدهم ناتو (رئالیتی شو ناتو قسمت ۱۲) +فیلم

ناتو قسمت ۱۲ : در قسمت دوازدهم ناتو، آشا محرابی و شیدا یوسفی حضور دارند. به نظر شما ناتو این هفته کیست؟

سریال ناتو به کارگردانی مهدی صفی یاری دوشنبه ها ساعت هشت صبح به طور هفتگی توسط پلتفرم فیلم نت منتشر می شود.

لینک دانلود قسمت ۱۲ مسابقه ناتو:

بازیگران قسمت دوازدهم سریال ناتو

در سریال ناتو، بازیگران آشا محرابی و شیدا یوسفی و … حضور دارند.

ناتو مسابقه ای در ژانر معمایی و سرگرمی است که با اجرای محمدرضا علیمردانی به پخش خود در شبکه خانگی آغاز کرده است. در این برنامه، شرکت‌کنندگان باید به دنبال فردی باشند که تمامی سوالات را به درستی پاسخ دهد. کارگردانی این برنامه رئالیتی شو توسط مهدی صفی‌یاری انجام شده و چند بازیکن در آن حضور دارند.

رئالیتی شوی ناتو برنامه ای به کارگردانی مهدی صفی یاری و محصول سال ۱۴۰۱ است که با اجرای محمدرضا علیمردانی از شبکه نمایبش خانگی در بستر فیلم نت به صورت اختصاصی و به صورت هفتگی منتشر میشود

قوانین بازی

در طول برنامه، شرکت‌کنندگان با پرسیدن ۱۰ سوال سخت و گاهی خنده‌دار، سعی در پیدا کردن پاسخ درست دارند که باید با همکاری هم به آن برسند. در این رئالیتی شو، چندین بازیکن در آن شرکت می‌کنند و هدف آن‌ها این است که با هم توافق کرده و به پاسخ صحیح دست یابند. “ناتو” از صبح دوشنبه در شبکه خانگی پخش می‌شود و قطعاً طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب خواهد کرد.

در صورتی که بازیکنان به هر سوال در ناتو پاسخ درست بدهند، جایزه‌ای به عنوان پاداش به آن‌ها تعلق می‌گیرد. اما اگر بازیکنان به یکی از سوالات پاسخ نادرست دهند، مبلغی از جایزه آن‌ها کم خواهد شد. باید یادآور شد که بازیکنی که نقش «ناتو» را برعهده دارد، قبل از شروع برنامه تمامی پاسخ‌های سوالات را می‌داند و هیچ‌کس حتی مجری برنامه، اطلاعی از هویت بازیکنی که نقش ناتو را دارد ندارد.

نظرات