arongroups

نظر کاربران درباره اقامت در دو هتل ایبیس و اسپیناس خلیج فارس تهران

0

صدای ارواحان از گوشه به گوشه شهر به گوش می‌رسد. همه شهر در سکوت فرو رفته است. فقط صدای تعدادی آدم از دور شنیده می‌شود. شهر ارواح یا مرده نامی است که به تهران زمانی که در خالی از مردم شهر است. فقط مسافران در کوچه‌های تهران قدم می‌زنند. به تهران سفر کرده‌اید؟ نظرتان درباره هتل ایبیس تهران و هتل اسپیناس خلیج‌فارس تهران چیست؟ در ادامه نظر کاربران را درباره هتل ایبیس تهران و هتل اسپیناس تهران می‌پرسیم و سفر به تهران را شروع می‌کنیم.

سفر به تهران

هتل ایبیس تهران

در سفر به تهران یک طرف خستگی راه و از طرف دیگر خستگی مسیر هتل و ترافیک سنگین تهران در اول راه سفر آدم را خسته می‌کنند. اگر برای رزرو هتل های تهران نیاز به راهنمایی دارید هتل اپیپس تهران با نزدیکی که به فرودگاه امام خمینی دارد انتخاب مناسبی است. خستگی سنگینی ترافیک تهران را از روی دوش مسافران بر می‌دارد. فاصله این هتل تا مرکز شهر ۴۵ دقیقه با تاکسی است.

امکانات ایبیس تهران

اتاق‌های هتل اپیپس تهران مجهز به حمام با وان و دوش است. در حمام مسواک، خمیر دندان، حوله، سشوار را در اختیار مسافران قرار می‌دهد. درهای اتاق با قفل درب کارتی مجهز می‌شوند که خیال مسافران را از لحاظ امنیت راحت می‌کنند. سرو صبحانه برای همه اتاق‌ها رایگان است.

زمان ورود خروج هتل ایبیس تهران

زمان ورود هتل ایبیس تهران مانند بقیه هتل از ساعت ۱۴ بعذ ظهر است. تا قبل از ساعت ۱۲ شب باید اتاق را تخلیه کنید.

اتاق‌های هتل

هتل ایبیس تهران انواع اتاق‌های ( یک نفره،  دوتخته دبل، دونفره تویین) را دارد. همچنین در هتل ایبیس تهران  می‌توانید اتاق‌ها را ساعتی رزرو کنید. این اتاق‌ها پنج‌ساعته و ۱۰ ساعته اجاره داده می‌شود.

هتل ایبیس تهران

قوانین استرداد اتاق‌های هتل

اتاق‌های که برای پنج یا ۱۰ ساعته رزرو می‌شود. کنسلی این اتاق‌ها ۱۰۰ درصد است. هزینه‌ای برگشته نمی‌شود. اما برای کنسلی اتاق‌های دیگر ۴۸ ساعت قبل از تاریخ ورود به هتل ایبیس تهران رزرو را کنسل کنید.

هتل اسپیناس خلیج فارس  تهران

شاید که الان اسم هتل اسپیناس خلیج‌فارس تهران را می‌شنوید. گما کنید که این هتل در نزدیکی دریاچه خلیج‌فارس تهران است. اما هتل اسپیناس خلیج‌فارس تهران در بلوار کشاورز قرار دارد. این هتل فاصله  خیلی کمی با خیابان‌های ولیعصر و انقلاب دارد.

رستوران هتل

هتل اسپیناس خلیج‌فارس تهران دو نوع رستوران دارد. به غذاهای فرنگی یا ایرانی علاقه دارید؟ اگر به غذاهای ایرانی علاقه دارید. سرآشپزان رستوران بلوار ۱۲۶ در طبقه دوم هتل اسپیناس خلیج‌فارس منتظر شما هستند. در این رستوران غذا را نمای روبه بلوار کشاورز میل کنید. اگر به غذاهای ایرانی علاقه دارید به رستوران سنتی مانداک در طبقه منفی یک که با فضایی تاریخی دوره صفویه و موسیقی زنده سنتی از شما پذیرایی می‌کنند.

هزینه رزرو هتل

هزینه رزرو در هتل اسپیناس خلیج فارس تهران متفاوت است. تعداد تخت‌های اتاق هزینه هتل را گران یا ارزان می‌کنند. همچون هزینه  اتاق تک تخته طبقات سه الی ۱۳بدون منظره ۲۹۰۰۰۰۰ میلیون تومان و برای اتاق سه تخته استاندارد منطره بولوار بین طبقات سه الی ۱۰ ۴۲۰۰۰۰۰ میلیون تومان است.

هتل های تهران

فاصله هتل تا فرودگاه

هتل اسپیناس خلیج‌فارس تهران با فرودگاه مهرآباد ۱۰ کلیومتر و با فرودگاه امام خمینی ۵۶ کیلومتر فاصله دارد.

مکان های نزدیک به هتل

هتل اسپیناس خلیج فارس تهران فاصله کمی با پارک لاله،پارک شهر، بوستان هنرمندان وموزه فرش ایران دارد.

نظر کاربران مثبت یا منفی بود؟

در ابتدا درباره هتل ایبیس تهران صحبت کردیم. این هتل فاصله کمی با فرودگاه دارد. بهترین گزینه برای استراحت بعد از سفر با هواپیما است. نظر کاربران درباره هتل ایبس تهران مثبت بود فقط مسافران زمان‌پذیرش ناراضی بودند. بعد از آن به بلوار کشاورز رفتیم. در هتل اسپیناس خلیج‌فارس تهران با نظر یکی از کاربران همراه بودیم. صبحانه را کنار پنجره روبه درختان میل کردیم. به نظر شما وقت آن نرسیده که بلیط هواپیما را از علی بابا بخرید. تجربه اقامت در هتل ایبیس تهران و هتل اسپیناس خلیج‌فارس تهران را تجربه کنید./۱۹۰۳۷۷

نظرات