arongroups

بازیگر نقش حسام در سریال نیکان کیست؟ بیوگرافی و عکس های شخصی

0

بازیگر نقش حسام در سریال نیکان کیست؟ بیوگرافی و عکس ها

امید سلیمی بازیگر نقش حسام در سریال نیکان متولد ۱۷ اردیبهشت سال ۱۳۷۲ در تهران و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است که با بازی در سریال نیکان به مخاطبان معرفی شد . ادامه بیوگرافی بازیگر نقش حسام در سریال نیکان با بازی امید سلیمی را از مجله حرف تازه می خوانید:

بازیگر نقش حسام در سریال نیکان کیست؟ بیوگرافی و عکس های شخصی

بیوگرافی امید سلیمی

امید سلیمی، متولد ۱۷ اردیبهشت سال ۱۳۷۲ در تهران و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است که با بازی در سریال نیکان در نقش حسام به مخاطبان معرفی شد

بیوگرافی بازیگر نقش حسام در سریال نیکان کیست؟ بیوگرافی و عکس های شخصی

سوابق بازیگری

امید سلیمی از بازیگران تازه کار و جدید تئاتر در ایران است که در چند فیلم وسریال نیز بازی کرده است. وی بازیگری را از تئاتر آغار کرده و سپس وارد کار تصویری و بازی در فیلم و سریال های ایرانی شده است.

در کارنامه هنری این بازیگر جوان و آینده دار بازی در فیلم های کوتاه شوفر و وقتی که ما می خوابیم دیده میشود. اما بیشترین شهرتش به دلیل بازی در نقش حسام برادر حدیث دوست و هم محلی نیکان می باشد که از شبکه سه تلویزیون پخش شد.
که به نیکان علاقه پیدا کرده بازی کرده است.

اسم واقعی حسام در سریال نیکان

نمایش آبی مایل به صورتی یکی از آثار تئاتری امید سلیمی است که با باییگرانی همچون: آناهیتا اقبال نژاد، مرضیه بدرقه، عاطفه رضوی، امید سلیمی، بهنام شرفی، محمد هادی عطایی، آیه کیان پور، امین میری، همبازی بود و نجربه موفقی را رقم زد
فیلم کوتاه «شوفر» به کارگردانی رضا نجاتی و تهیه‌کنندگی حسین کاکاوند از دیگر آثار بازیگری آقای سلیمی بازگر جوان کشورمان است. او در این فیلم در کنار بازیگرانی بزرگ و مطرح ایرانی خوش درخشید

بیوگرافی امید سلیمی بازیگر نقش حسام در سریال نیکان کیست؟ بیوگرافی و عکس های شخصی

حسام در نیکان کیست

نقش حسام در سریال نیکان را امید سلیمی بازی می کند. حسام دوست نیکان و عاشق او شده و قصد دارد تا با او ازدواج کند. اما مسیر ززندگیش به سمت دیگری سوق داده میشود تا او ناکام بماند. حسام دانشجوی نقاشی است و با خواهرش حدیث و دوستش نیکان در یک پروژه نقاشی از شهرداری کار می کنند.

نقش حسام در سریال نیکان

امید سلیمی بازیگر نقش حسام در سریال نیکان یکی از جدیدترین چهره های وارد شده در این سریال است که در کنار بزرگانی همچون: پژمان بازغی، سیما تیرانداز، شقایق فراهانی، رضا داودنژاد، بهنام تشکر، مریم سعادت، اصغر نقی‌زاده، با معرفی مه‌ لقا مینوش‌ زاد همراه با رؤیا جاویدنیا، مهدی صباغی، فروغ قجابگلو، نادر شهسواری، آزاده مهدی‌زاده، مریم شعبانی، امید سلیمی، نوا نعمتی، محمد یادگاری، نسیم مسلمی، رزا ماندنی، حسین شفیعی، حسین توکلی، فریده دریامج، مهری آل‌آقا، سعید بحرالعلومی، صادق سراهنگ، بازیگران کودک: رونیکا بهرام‌زاده و محمدعلی اکبرشاهی و … به ایفای نقش پرداخته است. او در این سریال نقش برادر دوست نیکان است که به وی نیز علاقه ای خاص دارد و عاشق او شده است و هنوز جرات نکرده است تا علاقه خود به نیکان را ابراز کند.

سریال تلویزیونی «نیکان» ملودرامی اجتماعی در ۳۰ قسمت به‌کارگردانی علی سراهنگ و تهیه‌ کنندگی کامران مجیدی، محصول جدید مرکز سیما فیلم است و در حال پخش از شبکه سه سیما می باشد.

مجیدی پیش از تهیه‌ کنندگی فیلم‌های سینمایی «لاک قرمز» و «جاندار» را به‌ عهده داشته است.

نظرات