arongroups

شرایط و سایت ثبت نام هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۲ + inre.ir

0

شرایط و سایت ثبت نام هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۲ + inre.ir

هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی ویژه سال ۱۴۰۲ در ۸ دسته شغلی و ۲۴۵ عنوان شغلی برگزار می‌شود. داوطلبان می‌توانند برای ثبت‌نام بیش از ۲۱.۰۰۰ فرصت شغلی در ۵۷۰۰ سازمان و شرکت متقاضی نیرو از هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی به سایت www.inre.ir/c مراجعه کنند.

شرایط و سایت ثبت نام هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی 1402 + inre.ir

ثبت نام هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی سال ۱۴۰۲ در سایت www.inre.ir/c از مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ لغایت ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ انجام خواهد شد . اعلام نتایج در ۱۳ آبان‌ماه صورت می‌گیرد و پذیرفته‌شدگان می‌توانند از ۱۸ آذرماه جذب شرکت‌های خصوصی شوند. جزئیات ثبت نام هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی: شرایط، مدرک تحصیلی، رشته های مورد نیاز و دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت کنید.

به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی ویژه بهره‌برداری از ۲۱ هزار فرصت شغلی تاکنون در سراسر کشور می‌رساند: ثبت نام هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی از مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ لغایت ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ انجام خواهد شد.دبیر برگزاری هفتمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی اعلام کرد: ۲۱ هزار فرصت شغلی در پنج هزار و ۷۰۰ شرکت صنعتی، تجاری و دانش‌بنیان برای کارجویان در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایرنا، حسام‌الدین ثقفی روز چهارشنبه در نشست طرح مهارت‌سنجی ۲۰۲۰ محله کم‌برخوردار با حضور معاون اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار داشت: برگزاری این دوره از آزمون استخدامی در راستای امضای تفاهم‌نامه همکاری با وزارت صمت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد توانمندسازی محله‌های کم‌برخوردار است.

وی افزود: مهلت ثبت‌نام در هفتمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی تا ۲۳ تیرماه است. شرکت‌کنندگان در این آزمون می‌توانند از ۳۱ تیرماه آموزش‌های مهارتی دریافت کنند، بعد از آن ۶ آزمون شخصیت‌شناسی برگزار شده و ۲۸ شهریورماه در هشت روز آزمون برگزار می‌شود.

دبیر برگزاری هفتمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی اعلام کرد: اعلام نتایج در ۱۳ آبان‌ماه صورت می‌گیرد و پذیرفته‌شدگان می‌توانند از ۱۸ آذرماه جذب شرکت‌های خصوصی شوند.

ثقفی با بیان اینکه این آزمون در هشت رشته شغلی برگزار می‌شود گفت: ۲۴۵ عنوان شغلی و ۸۰۰ شایستگی شغلی از ویژگی‌های این دوره از آزمون است.

وی عنوان کرد: سال گذشته ششمین دوره این آزمون برگزار شد و ۱۸ هزار نفر جذب شرکت‌های بخش خصوصی شدند.

دبیر برگزاری هفتمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه https://inre.ir/ مراجعه کنند.

🔵 اطلاعیه شماره یک هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی منتشر شد

🔹 ثبت‌نام هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی برای استخدام بیش از ۵۷۰۰ سازمان و شرکت معتبر صنعتی، تجاری و دانش‌بنیان از امروز ۱۰ تیر آغاز شده و تا ۲۳ تیر به مدت دو هفته ادامه دارد.

🔹 داوطلبان می‌توانند برای ثبت‌نام بیش از ۲۱.۰۰۰ فرصت شغلی در ۵۷۰۰ سازمان و شرکت متقاضی نیرو از هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی به سایت www.inre.ir/c مراجعه کنند.

🔹 هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی در ۸ دسته شغلی و ۲۴۵ عنوان شغلی برگزار می‌شود.

نحوه ثبت‌نام هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی

ثبت‌نام هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی، با حضور بیش از ۵۷۰۰ سازمان و شرکت معتبر از ۱۰ تیرماه به مدت ۱۴ روز آغاز شد. در این آزمون سازمان‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان، صنعتی و تجاری اقدام به شناسایی و جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود از طریق آزمون استخدام بخش خصوصی خواهند کرد.

فرآیند ثبت‌نام اینترنتی هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی از ۱۰ تیر ماه آغاز و تا ۲۳ تیر به مدت ۱۴ روز ادامه خواهد داشت. همچنین داوطلبان شرکت در این آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت آزمون استخدام بخش خصوصی به نشانی www.inre.ir و یا دفاتر رسمی پیشخوان دولت، برای ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

داوطلبان می‌توانند برای ثبت‌نام آنلاین در هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی، از راهنمای زیر استفاده کنند.

شرایط و سایت ثبت نام هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی 1402 + inre.ir

چگونه ثبت‌نام کنیم؟

برای ثبت‌نام آنلاین در هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی وارد سایت www.inre.irشوید؛ و روی قسمت «ثبت‌نام» کلیک کنید.

دفترچه راهنما

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، همزمان با آغاز فرصت نام نویسی در هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی برای بیش از ۵۷۰۰ سازمان و شرکت معتبر صنعتی، تجاری و دانش‌بنیان، دفترچه راهنمای هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی منتشر شد. در این دفترچه زمان‌بندی آزمون، تعاریف، شرایط، مواد آزمون، راهنمای گام به گام و لیست شرکت‌های متقاضی آزمون استخدام بخش خصوصی از گذشته تا کنون منتشر شده‌است.

مشاهده شرکت‌های مرتبط با هر شغل، استان های متقاضی شغل و متوسط حقوق هر شغل از مهم‌ترین موارد ذکر شده در دفترچه هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی است.

متقاضیان محترم جهت شرکت در آزمون می‌توانند تا ۲۳ تیر با مراجعه به وبگاه رسمی «آزمون استخدام بخش خصوصی» به نشانی www.inre.ir یا حضور در دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور نسبت به ثبت ‌نام در آزمون استخدام بخش خصوصی اقدام کنند.

نظرات