پخش زنده مراسم اختتامیه بازی های اروپایی ۲۰۲۳ | شبکه های پخش زنده

0

پخش اختتامیه بازی های اروپایی ۲۰۲۳ : مسابقات و بازی های لیگ های اروپایی این دوره با همه سختی ها و کش و قوس هایی که داشت به پایان رسید.

امشب یکشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۲ اختتامیه بازی های اروپایی ۲۰۲۳ می باشد که قرار است امشب از ساعت ۲۲ به وقت ایران برگزار شود و رسما مسابقات این دوره نیز به پایان برسد.

شبکه پخش اختتامیه بازی های اروپایی 2023

از آنجایی که اختتامیه بازی های لیگ اروپا ۲۰۲۳ امشب یکشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۲ در شبکه های داخلی و تلویزیون پخش نمیشود و با توجه به محدودیت های موجود در صدا و سیما احتمال پخش نشدن قسمت های زیادی از این مراسم وجود دارد که بخاطر همین مسائل در این مطلب سعی کردیم ادرس و فرکانس شبکه هایی که این مراسم را به صورت زنده پخش خواهند کرد را برای استفاده شما عزیزان در این صفحه قرار دهیم.

همچنین سایت هایی که این مراسم رو بصورت زنده و آنلاین پخش خواهند کرد را نیز در این مطلب قرار خواهیم داد که بتوانید بصورت آنلاین این مراسم با شکوه را ملاحظه فرمایید.

شبکه های پخش آنلاین اختتامیه بازی های اروپایی ۲۰۲۳

پخش زنده مراسم اختتامیه بازی های اروپایی ۲۰۲۳ امشب یکشنبه ۱۱ تیر ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۲۲:۰۰ بوقت ایران از شبکه زیر :

TVP Sport HD

توجه داشته باشید برای تماشای آنلاین این مراسم از طریق سایت فوق باید ای پی اینترنت خود را با یکی از برنامه های تغییر ای پی به ای پی کشور ترکیه تغییر دهید.

فرکانس شبکه های پخش زنده بازی های اروپایی ۲۰۲۳

🖥TVP Sport HD
🛰Hotbird 13°E
✴️۱۱۴۴۹ H 27500

شبکه های زیر که پوشش کامل اختتامیه مسابقات لیگ اروپایی به صورت کاملا رایگان و با کیفیت Full HD انجام دادند به احتمال خیلی زیاد مراسم اختتامیه را هم از طریق شبکه های خود پخش خواهند کرد.

زمان آغاز فصل جدید لیگ‌های اروپایی

با پایان لیگ‌های اروپایی، برنامه‌های فصل ۲۴-۲۰۲۳ لیگ اروپا به زودی آغاز می‌شود

بازی‌های لیگ برتر انگلیس در روز پنجشنبه ۱۵ ژوئن ۲۰۲۳ اعلام شد. افتتاحیه فصل جدید روز جمعه ۱۱ آگوست ۲۰۲۳ خواهد بود. روز یکشنبه، ۱۹ می ۲۰۲۴، با شروع تمام ۱۰ بازی در ساعت ۱۱ صبح به وقت انگلیس هفته پایانی این فصل برگزار می‌شود.

بوندسلیگا ۲۴-۲۰۲۳ : مسابقات بوندسلیگا ۲۴-۲۰۲۳ سطح اول فوتبال آلمان از جمعه، ۱۸ آگوست ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد. بوندسلیگا همچنین در ۱۸ می ۲۰۲۴ با آخرین بازی خود در هفته سی و چهارم به پایان می‌رسد.

فصل ۲۴-۲۰۲۳ لالیگا : فصل جدید لالیگا قرار است از جمعه ۱۱ آگوست آغاز شود و اکثر بازی‌های هفته ابتدایی فصل در روزهای شنبه ۱۲ آگوست و یکشنبه ۱۳ آگوست برگزار می‌شوند. اولین ال‌کلاسیکو لیگ در هفته یازدهم (آخر هفته ۲۹ اکتبر) در ورزشگاه المپیک کمپانی لوییس برگزار خواهد شد و بازی برگشت در هفته سی و دوم (۲۱ آوریل) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد.

سری آ ۲۴-۲۰۲۳ : فوتبال حرفه ای در ایتالیا از ۲۰ آگوست ۲۰۲۳ آغاز می‌شود. در مورد هفته پایانی سری A ایتالیا، این پایان برای ۲۶ می ۲۰۲۴ تعیین شده است.

لیگ فرانسه ۲۴-۲۰۲۳ : این رقابت‌ها قرار است در تاریخ ۱۲ آگوست ۲۰۲۳ آغاز شوند و طبق برنامه اعلام شده هفته پایانی هم در تاریخ ۱۸ می ۲۰۲۴ برپا می‌شود.

نظرات