زمان پخش و تکرار سریال موج و صخره از شبکه آی فیلم ۱۴۰۲ + روزهای پخش

0

سریال موج و صخره از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال موج و صخره برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال موج و صخره

این مجموعه به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی سید محمود رضوی محصول سال ۱۳۸۹ در ژانر طنز،اجتماعی و خانوادگی است. این سریال برای بار اول در نوروز ۱۳۹۰ از شبکه تهران پخش شد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.به‌مدت ۲ ماه و نیم در تهران و جزیرهٔ کیش تصویربرداری شد. به تقاضای مجید صالحی، سکانس‌های تهران توسط جواد مزدآبادی کارگردانی شد. کارگردانی برخی سکانس‌های کیش نیز توسط مجتبی چراغعلی انجام پذیرفت. اکنون قرار است این سریال از ۱۰ تیر ۱۴۰۲ از شبکه آی فیلم پخش می شود.

از جمله هنرمندان این سریال می توان به زیبا بروفه،مجید صالحی ،امیر نوری،محمود بهرامی،الهام حمیدی،نیما شاهرخ شاهی،علی صادقی،محمدرضا داوودنژاد،مصطفی راد،بهزاد رحیم خانی،حسن اسدی و… اشاره می شود.

در خلاصه سریال آمده دو زوج جوان به نام‌های که پس از مشکلات متعدد با یکدیگر ازدواج کرده‌اند، تصمیم می‌گیرند برای گذراندن ماه عسل به جزیرهٔ کیش سفر کنند. در این میان، به علت دیر رسیدن به فرودگاه، از هواپیما جا می‌مانند و به پیشنهاد یکی از آن ها، این دو تصمیم می‌گیرند با قطار به کیش بروند؛ اما در ایستگاه قطار، ساک آن ها را می‌زنند و در همین بین یک فرد که تحت تعقیب است با آن‌ها برخورد می‌کند و…

سریال موج و صخره از شبکه آی فیلم

ساعت تکرار و زمان پخش سریال موج و صخره از شبکه آی فیلم

این سریال ۱۵ قسمتی از شنبه هرشب از ۱۰ تیر ۱۴۰۲ هرشب ساعت ۱۹ و تکرار آن روز بعد ساعت ۳ بامداد و ۱۱ ظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود.

از دیگر هنرمندان این مجموعه می توان به مصطفی تنابنده،علی کاظمی،رضا ناجی،روناک یونسی،رضا رویگری،جواد هاشمی،عباس محبوب،زهره حمیدی،فرحناز منافی ظاهر،فاطمه شکری،مهوش وقاری و… اشاره کرد.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات