arongroups

بیوگرافی و عکس های ماشاالله شاه مرادی‌ بازیگر

0

بیوگرافی و عکس های ماشاالله شاه مرادی‌ بازیگر

بیوگرافی ماشاالله شاه مرادی‌

ماشاالله شاه مرادی‌ زاده متولد ۱۳۳۹ بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. وی علاوه بر بازیگری به کارهای کارگردانی و طراح لباس و صحنه و … نیز مشغول است. اولین حضور وی در سینما و تلویزیون فیلم بر بال فرشتگان بود.

ماشاالله شاه مرادی‌

همسر ماشاالله شاه مرادی‌

متاسفانه اطلاعاتی درباره همسر و فرزندان ایشان در دست نیست.

فیلم‌شناسی ماشاالله شاه مرادی‌

بازیگر

سریال

سریال نفوذ

سریال تلویزیونی روژان

(مجموعه تلویزیونی) دارا و ندار

سینمایی

دم سرخ ها (۱۳۹۶)

اشنوگل ( ۱۳۹۵)

معراجی ها (۱۳۹۲)

اخراجی‌ها ۳ (۱۳۸۹)

تهران ۱۵۰۰ (۱۳۸۷)

دست‌های خالی (۱۳۸۵)

خیلی دور، خیلی نزدیک (۱۳۸۳)

مردی شبیه باران (۱۳۷۵)

آخرین شناسایی (۱۳۷۲)

بر بال فرشتگان (۱۳۷۱)

ماشاالله شاه مرادی‌

کارگردانی

پنجشنبه آخر ماه (۱۳۹۰)

دستیار کارگردان

فیلم به کبودی یاس (۱۳۸۷)

فیلم جنگ کودکانه (۱۳۸۳)

مدیر صحنه

فیلم آخرین شناسایی (۱۳۷۲)

طراح صحنه و لباس

فیلم مردی شبیه باران (۱۳۷۵)

طراح صحنه

فیلم شور شیرین (۱۳۸۸)

دستیار صحنه

فیلم بر بال فرشتگان (۱۳۷۱)

مصاحبه با ماشاالله شاه مرادی‌

ماشاالله شاه مرادی زاده بازیگر و کارگردان سینما به مناسبت فرارسیدن روز جمهوری اسلامی گفت: نیروهای انقلابی سینما امروزه همه بایکوت شده اند؛ این طیف از سینماگران که تنها دغدغه شان پرداختن به موضوعات انقلابی در سینمای کشور بود از اوایل دهه ۷۰ توسط مسئولان بایکوت شدند و دیگر اجازه فعالیت مستمر به آن ها داده نشد و سینما در دست کسانی افتاد که خودفروخته بودند.

متأسفانه دولت ها هیچ تلاشی برای بهبود وضعیت فرهنگی و سینما ندارند؛ انقلاب اسلامی و توجه به موضوعات استراتژیک انقلابی برای آن ها خالی از هرگونه مفهومی است.

روشنفکرنمایی مفرط در سینمای ما باب شده و متأسفانه تنها کسانی امروزه اجازه کار و فعالیت در سینمای کشور را دارند که با غربی ها سر و کار دارند و برای خوشامد آن ها مبادرت به فیلمسازی می کنند.

وی با بیان اینکه در واقع روشنفکرنمایی و دوستی با غربی ها مانع از پرداختن به موضوعات انقلابی در سینما شده است ادامه داد: من بسیار متأسفم که حتی بسیاری از نیروهای انقلابی سینما که زمانی دل در گرو انقلاب داشتند حال به طرف دیگر گرایش پیدا کرده اند و فیلم هایی می سازند که قابل دفاع نیست!

شاهمرادی زاده خاطرنشان کرد: ما اینک با پدیده بسیار عجیبی در سینمای ایران روبرو هستیم؛ از یک سو شاهد آن هستیم که نیروهای متعهد و انقلابی همه بایکوت و خانه نشین شده اند و از سوی دیگر شاهد هستیم که افرادی که هیچ عرقی به انقلاب و نظام اسلامی و ولایت ندارند همه امور سینما را در دست گرفته اند و حتی عارشان می آید از اینکه در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر و در شب پیروزی انقلاب و ۲۲ بهمن الله اکبر بگویند و بنده و امثال بنده ای که الله اکبر می گوییم را بایکوت می کنند و حتی دیگر کارت جشنواره هم برایمان صادر نمی کنند.

این سینماگر تأکید کرد: ما دست هایی همواره مانع آن شده اند تا سینمای کشور همگام با انقلاب اسلامی پیش برود و از این رو ما نیاز جدی به برنامه ریزی و سیاست گذاری مناسب و صحیح در تمامی عرصه های فرهنگی و هنری داریم تا بتوانیم اهداف و آرمان های اولیه تأسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی را در آن مطرح نماییم.

این بازیگر سینما تصریح کرد: مسئولان فرهنگی و سینمایی کشور به طور کل سینمای ارزشی و استراتژیک را به فراموشی سپرده اند و در عوض فضا را برای تولید و عرضه فیلم هایی بر ضد منافع و مواضع نظام و انقلاب اسلامی باز گذاشته اند. متأسفانه مدیران سینمای ما در پی آن هستند برخی افراد شبه روشنفکرنما را بزرگ کنند و آن ها را مهم جلوه بدهند و تمامی دغدغه مندان و سینه سوختگان نظام و انقلاب اسلامی را از بین ببرند!

عکس های ماشاالله شاه مرادی‌ زاده

 ماشاالله شاه مرادی‌

ماشاالله شاه مرادی‌

ماشاالله شاه مرادی‌

نظرات