بازیگر نقش قادر در سریال سوران کیست بیوگرافی و عکس های بدون گریم

0

علیرضا جعفری بازیگر نقش قادر در سریال سوران است او متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۷۲ در تهران و فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش است و با نقش آفرینی در فیلم تلویزیونی دیوار، نخستین تجربه خود را در زمینه بازیگری فیلم کسب کرد. وی برادر زاده امیر جعفری بازیگر مشهور کشورمان می باشد.

علیرضا جعفری بازیگر نقش قادر در سریال سوران است او متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۷۳ در تهران بوده و از کودکی وارد عرصه بازیگری شده است علیرضا جعفری پای ثابت سریال های رضا عطاران و سعید آقاخانی میباشد. او در سریال های متهم گریخت و سایه بان و صیام ۱ و ۲ بازی کرده استادامه بیوگرافی بازیگر نقش قادر در سریال سوران را در مجله حرف تازه بخوانید:

نقش قادر در سریال سوران

بازیگر نقش قادر در سریال سوران کیست

علیرضا جعفری بازیگر نقش قادر در سریال سوران از دوران کودکی در عرصه بازیگری فعالیت دارد و همه مردم او را با سریال متهم گریخت در نقش پسر آقا هاشم به یاد دارند.

وی از جمله بازیگرانی است که فعالیت خود را از کودکی آغاز کرده‌اند، جعفری از ۷ تا ۱۵ سالگی در ۳۰ سریال و فیلم نقش‌های مختلفی را بازی کردکه از جمله این فیلم‌ها می‌توان به مهمان مامان، اثر داریوش مهرجویی اشاره کرد. عموی وی، امیر جعفری از بازیگران مطرح ایرانی است.

بیوگرافی

بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون در سال ۱۳۷۲ به دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته نمایش در مقطع لیسانس است. وی برادرزاده امیر جعفری بازیگر مشهور سینما و تلویزیون است

از کودکی وارد عرصه هنر و بازیگری شده و اولین تجربه ی بازیگری اش در مجموعه ی دیوار کاهگلی انجام داده است.

علیرضا جعفری بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۷۳ در تهران است. وی اولین کار خود را با فیلم تلویزیونی «دیوار» ساختهٔ بیژن صمصامی آغاز کرد. عموی وی، امیر جعفری از بازیگران مطرح ایرانی است.

او از جمله بازیگرانی است که فعالیت خود را از کودکی آغاز کرده‌اند، جعفری از ۵ تا ۱۵ سالگی در ۳۰ سریال و فیلم نقش‌های مختلفی را بازی کرد که از جمله این فیلم‌ها می‌توان به مهمان مامان، اثر داریوش مهرجویی اشاره کرد. علیرضا جعفری در سریال‌هایی نظیر بچه‌های خیابان و صیام و تیام محبوب شد.

بازیگر نقش قادر در سریال سوران کیست بیوگرافی و عکس ها بدون گریم

سوابق بازیگری

علیرضا جعفری بازیگر سریال سوران از جمله بازیگرانی است که فعالیت خود را از کودکی آغاز کرده‌اند، جعفری از ۵ تا ۱۵ سالگی در ۳۰ سریال و فیلم نقش‌های مختلفی را بازی کرد که از جمله این فیلم‌ها می‌توان به مهمان مامان، اثر داریوش مهرجویی اشاره کرد. علیرضا جعفری در سریال‌هایی نظیر بچه‌های خیابان و صیام و تیام محبوب شد.

علیرضا جعفری با بازی در نقش سعید در سریال متهم گریخت در بین مخاطبان معروف شد. این سریال به کارگردانی رضا عطاران بوده و در سال ۸۴ ساخته شد.

بازیگر نقش قادر در سریال سوران کیست بیوگرافی و عکس ها بدون گریم

وی در مجموعه متهم گریخت با سیروس گرجستانی، مریم امیرجلالی، سعید آقاخانی، علی صادقی، رضا عطاران، شهربانو موسوی، ملیکا زارعی، علی رضا جعفری، لیدا فتح اللهی، محمود بهرامی، احمد پور مخبر و … همبازی بود.

ورود او به بازیگری بی تاثیر از عموی بازیگرش به نام امیر جعفری نبوده و در این باره گفته: به طور قطع نمی‌توان گفت بدون تاثیر بوده و اگر بگویم که اصلا حضور عموی من تاثیر نداشته یک دروغ کاملا بزرگ است. چیزی که مشخص است و همه می‌دانند زمانی که من وارد عرصه تصویر شدم و کارم را شروع کردم، امیر جعفری اصلا تلویزیون کار نکرده بود و بازیگر تئاتر بود.

عکس واقعی قادر در سریال سوران

گاهی اوقات هم به شوخی به من می‌گوید که تو پیشکسوت من هستی! فکر می‌کنم حضورم در تصویر ۲ سال زودتر از امیر جعفری بود اما همان موقع امیر جعفری بازیگر شناخته شده‌ای در تئاتر بود و به خاطر همین من یک جورهایی خیلی غیرمستقیم از سوی او معرفی شدم.

اسم واقعی قادر در سریال سوران

فکر می‌کنم شانس خیلی در ورود من به عرصه بازیگری دخیل بود. امیر جعفری در آن زمان برادر کوچک‌تر خود (یعنی عموی کوچک من) که آن موقع هم سن و سال الان من بود را برای نقشی در یک نمایش معرفی کرد و برای اینکه من در خانه تنها نمانم به همراه عموی کوچکم رفتم که آنجا به او گفتند سن شما به نقش نمی‌خورد و امیر جعفری اشتباه متوجه شده است.

قادر در سریال سوران کیست

زمانی که در حال خارج شدن از در بودیم به من گفتند چند لحظه صبر کنم، از من پرسیدند که دوست دارم بازی کنم؟ که من هم دوست داشتم و این‌طور شد که در یک اپیزود از «رقص کاغذ پاره‌ها» بازی کردم. بعضی‌ها می‌آیند به من می‌گویند در بچگی بامزه‌تر بودی، بازیگری به بانمک بودن نیست و خیلی قضیه پیچیده‌تر از این حرف‌هاست.

علیرضا جعفری بازیگر نقش قادر در سریال سوران کیست

قادر در سریال سوران کیست

جدیدترین کار هنری علیرضا جعفری هنرنمایی در سریال «سوران» شلکه یک است که نقش رفیق قادر را در کنار بازیگرانی همچون: توماج دانش‌ بهزادی، مریم کاظمی، مصطفی کولیوندی، محمدرضا صولتی، احمد جعفری، روزبه رئوفی، گلنوش قهرمانی، هلن نقی‏لو، علی اکبر اصانلو، احمد صدفی، ارشیا عبدالهی، آرش نیازی، مدیا ذاکری، حمید محرابی، علیرضا حنفی، شاهو شاهمرادی، سیمین بهفر و آسو پاشاپور بازی می کند

عکس چهره واقعی و شخصی قادر در سریال سوران

علیرضا جعفری را مخاطب با فیلم «مهمان مامان» و یا سریال‌ هایی مثل «شاهگوش» به یاد می‌ آورد. او اینجا نقش رفیق قادر را بازی می‌کند که از کوموله‌هاست و اعتقادی به مبارزه مسالمت‌ آمیز با شاه ندارند.

سوابق

در زمینه سینما نیز در فیلم های معروفی چون مهمان مامان ، بازگشت به گذشته و یک دزد و چهاربچه و مجموعه های تلویزیونی جزیره ی جادویی ،لبه ی تاریکی ، ایینه ی عبرت ، متهم گریخت ، بچه های خیابان ، شاهگوش و ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر و مادرها حضور داشته است.

همچنین ببینید:

بازیگران نقش قادر در سریال سوران کیست

جعفری می گوید: بعضی‌ها می آیند بـه مـن میگویند در بچگی بامزه‌تر بودی، بازیگری بـه بانمک بودن نیست و خیلی قضیه پیچیده‌تر از این حرف‌هاست. او کـه در برنامه «فرش سپید» حاضر شده بود، هم چنین در پاسخ بـه مجری برنامه کـه از او می‌پرسد آیا دوست دارد بازهم پیشرفت کند؟

مـن از تجربه‌هایم خیلی خوب استفاده میکنم؛ طبق معمول از تجربه کارهای قبلی‌ام استفاده می کنم و همیشه هم خیلی بـه درد مـن میخوردند؛ ضمن این کـه آدم‌ها را نیز خیلی خوب نگاه می کنم، یک بازیگر باید خیلی خوب ببیند. آرزویم این اسـت کـه خوب بازی کنم و با آدم‌هاي بزرگ کار کنم، نقش‌هاي مختلفی را تجربه کنم و روندی راکه اکنون طی میکنم ادامه پیدا کند.

نظرات