دانلود کامل برنامه مهمونی ۲ قسمت ۱۶ شانزدهم (مهمونی رضا کیانیان قسمت ۱۶)

0

قسمت ۱۶ مهمونی رضا کیانیان : قسمت ۱۶ برنامه مهمونی ۲ با حضور رضا کیانیان بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون منتشر شد که می توانید در این صفحه دانلود و تماشا کنید فصل دوم برنامه مهمونی ۲ قسمت ۱۶ میزبان رضا کیانیان بازیگر سینما بود که یکی از بازیگران قدیمی و با سابقه کشورمان می باشد. رضا کیانیان که مدت هاست از صحنه بازیگری و دوربین بوده حالا در جدیدترین کار هنری ۷ تیر ماه ۱۴۰۲ در برنامه مهمونی با اجرای ایرج طهماسب حضور پیدا کرد. در ادامه لینک سریال مهمونی رضا کیانیان را دریافت کنید

دانلود کامل برنامه مهمونی ۲ قسمت ۱۶ شانزدهم (مهمونی رضا کیانیان قسمت 16)

دانلود کامل برنامه مهمونی رضا کیانیان (قسمت ۱۶ مهمونی ۲)

برنامه مهمونی ایرج طهماسب – فصل دوم💗
کیفیت های دانلود: نسخه ۱۰۸۰p ، ۱۰۸۰p ،نسخه ۷۲۰p ، نسخه ۴۸۰p ، Full HD BluRay
محصول ۱۴۰۲ با لینک قانونی نیم بها
کارگردان: ایرج تهماسب
ژانر: عروسکی،کمدی و خانوادگی
تاریخ انتشار: فروردین ۱۴۰۲
تعداد قسمت‌ها: ….
ویژه شبکه نمایش خانگی
تهیه‌کننده: حسن خدادادی

بیوگرافی

رضا کیانیان متولد ۱۳۳۰ در تهران و فارغ التحصیل تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران می باشد.
او درباره زندگینامه اش گفته: ما کلاً در تهران بودیم. من متولد میدان خراسان هستم، مسجد لرزاده. مادرم مشهدی بود. بعد از ازدواج در تهران ساکن شد. اول برادرم (داوود) که ۹سال از من بزرگتر است متولد می‌شود و بعد من. یک سال و نیم بعد هم مهاجرت می‌کنیم به مشهد و من آنجا بزرگ می‌شوم. پدر من با چنین پیشینه‌ای به مشهد می‌آید.

مادرم هم یک زن محجبه معتقد بود. هم پدر و هم مادرم بی‌سواد بودند. مادرم با نظارت بر درس و مشق برادرم و من سواد یاد گرفت و بعدها کتاب هم می‌خواند اما بابای من هیچ‌وقت سواد یاد نگرفت، حتی حساب وکتاب‌هایش با چرتکه بود. یک نکته جالب اینکه عموها و پدرم سابقه کارنمایشی داشتند. مثلاً برخی مواقع در عروسی‌ها نمایش اجرا می‌کردند البته نه به عنوان شغل به عنوان تفریح. یکی از نمایش‌هایی که به یاد دارم چیزی شبیه کار چارلی‌چاپلین بود که نقش سلمانی را همراه با ریتم موسیقی خاصی اجرا می‌کند.

نظرات