دانلود کامل برنامه تی ان تی قسمت ۱۲ دوازدهم ۱۲ (tnt) حامد آهنگی +‌فیلم

0

دانلود کامل برنامه تی ان تی قسمت ۱۲ دوازدهم ۱۲ (tnt) حامد آهنگی +‌فیلم

قسمت ۱۲ برنامه تی ان تی (tnt) با اجرای حامد آهنگی با لینک مستقیم و حجم رایگان در این صفحه قرار داده شد که می توانید دانلود و تماشا کنید. در قسمت ۱۰ تی تن تی، جواد خواجوی و مجتبی شفیعی، حامد آهنگی را همراهی خواهند کرد و با هم به رقابت می پردازند.

دانلود کامل برنامه تی ان تی قسمت 12 دوازدهم ۱۲ (tnt) حامد آهنگی +‌فیلم

تی ان تی قسمت ۱۲

برنامه تی ان تی قسمت ۱۲ کار جدید حامد آهنگی اینروزها پرطرفدار شده و اجرای پر انرژی و شاد ایشان نیز به این جذابیت افزوده است.

لینک مستقیم و قانونی قسمت دوازدهم تی ان تی را دانلود کنید و با کیفیت اصلی و عالی تماشا کنید:

برنامه تی ان تی – قسمت۱۲‌
ژانر : خانوادگی
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۲
کارگردان و مجری: حامد آهنگی
تهیه کننده : محمدرضا رضاییان

برنامه TNT با اجرای حامد اهنگی مسابقه بزرگ و پرچالشی را برای بینندگان به نمایش می گذارد. شرکت کنندگان مسابقه تی ان تی ، از میان افراد عادی هستند و شرکت کنندگان اصلی که در این چالش و رقابت طنز حاضر شده اند ، از میان ستارگان و چهره های مشهور هستند .

بازیگران قسمت دوازدهم

بازگیران قسمت ۱۲ تی ان تی، جواد خواجوی و مجتبی شفیعی دو کمدین معروف کشورمان هستند.

در توضیح قسمت تی ان تی امده است: حامد آهنگی پس از تجربه موفق در شب آهنگی، حالا با برنامه تی ان تی در شبکه های اجتماعی غوغا کرده و مخاطبان را با اجرای شاد خود غافلگیر کرده است. تی ان تی یک شو جذاب سریالی است که فقط از ابتدا تا انتها می خندید و قصد دارد تا مخاطبان خود را از دغدغه های روزمره دور کرده و ساعاتی خوش را برای آنها رقم بزند . همان طور که از نام این برنامه مشخص است ، تی ان تی ، یعنی بمبی برای خنده . این مواد منفجره زندگی شما را متحول خواهد نمود .

نظرات