تفریحات

پخش زنده و آنلاین بازی ایران و یمن قهرمانی نوجوانان آسیا امروز یکشنبه ۴ تیر ۱۴۰۲

0

پخش زنده و آنلاین بازی ایران و یمن قهرمانی نوجوانان آسیا امروز یکشنبه ۴ تیر ۱۴۰۲

فرکانس و شبکه های پخش زنده و آنلاین بازی فوتبال ایران و یمن یک چهارم نهایی قهرمانی نوجوانان آسیا ۲۰۲۳ امروز یکشنبه ۴ تیر ۱۴۰۲با لینک مستقیم و بدون سانسور از شبکه های تلویزیونی و پخش اینترنتی از ساعت ۱۳:۳۰ در ورزشگاه “تاماسات” برگزار میشود برای علاقه مندان به فوتبال را در این صفحه قرار دادیم . با ما همراه باشید.

پخش زنده و آنلاین بازی ایران و یمن قهرمانی نوجوانان آسیا امروز یکشنبه ۴ تیر ۱۴۰۲

 

مسابقه فوتبال دو تیم ایران و یمن رده زیر ۱۷ سال در چارچوب رقابت های چهارم نهایی قهرمانی نوجوانان آسیا ۲۰۲۳ امروز یکشنبه ۴ تیر ۱۴۰۲راس ساعت ۱۳:۳۵ از شبکه های پخش زنده تلویزیون و شبکه های اینترنتی پخش میشود. اگر دسترسی به تماشای این مراسم ندارید می توانید در شبکه های زیر به صورت آنلاین تماشا کنید که ما لینک مستقیم تماشای آنلاین بازی یک چهارم نهایی قهرمانی نوجوانان آسیا ۲۰۲۳ بین یمن و ایران را قرار داده ایم

تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در یک چهارم نهایی قهرمانی نوجوانان‌آسیا ۲۰۲۳، امروز یکشنبه چهارم تیر باید از ساعت ۱۳:۳۰ در ورزشگاه تاماسات مقابل تیم ملی فوتبال یمن صف‌آرایی کند

لینک های مستقیم تماشای انلاین بازی ایران و یمن قهرمانی نوجوانان آسیا

https://.aparatsport.com

مسابقه فوتبال دو تیم ایران و تیم به‌صورت مستقیم از شبکه های سه و تلوبیون و ورزش پخش می‌شود.

این بازی به صورت مستقیم از شبکه‌ ورزش و ۳ پوشش داده خواهد شد.

جزئیات

گفتنی است، تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان به عنوان صدرنشین گروه پا به یک چهارم نهایی گذاشته است.

تیم فوتبال نوجوانان ایران پنجشنبه در سومین و آخرین بازی مرحله گروهی خود از مرحله گروهی جام ملت‌های زیر ۱۷ سال آسیا، به مصاف کره جنوبی رفت و به برتری ۲ بر صفر دست یافت. نیما اندرز در دقیقه ۱۸ و ماهان صادقی در دقیقه ۱۹ موفق به گلزنی در این مسابقه شدند.

شاگردان حسین عبدی که دومین پیروزی خود را در این رقابت‌ها کسب کردند، با هفت امتیاز در جایگاه نخست جدول گروه B قرار گرفتند و به مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات صعود کردند. کره جنوبی نیز با شش امتیاز به‌عنوان تیم دوم جدول گروه به جمع هشت تیم پایانی رسید.

دیدار ایران‌ و‌ یمن ساعت ۱۳:۳۰ فردا (یکشنبه) در ورزشگاه تاماسات برگزار و‌ به صورت زنده و مستقیم از شبکه ورزش سیما پخش می‌شود.

نظرات