arongroups

بیوگرافی علیرضا شهریاری پناه دروازه بان امید مس کرمان +‌علت قتل و کشته شدن

0

بیوگرافی علیرضا شهریاری پناه دروازه بان امید مس کرمان +‌علت قتل و کشته شدن علیرضا شهریاری پناه

علیرضا شهریارپناه کیست

علیرضا شهریاری‌ پناه دروازه بان امید مس کرمان ۲۴ ساله و متولد سال ۱۳۷۸ در کرمان شامگاه پنجشنبه ۱ تیر ۱۴۰۲ به قتل به ضرب گلوله و در یک نزاع خانوادگی به قتل رسید و کشته شد. ادامه بیوگرافی علیرضا شهریارپناه + علت درگذشت و کشته شدن علیرضا شهریاری پناه دروازه بان امید مس کرمان همراه با سوابق و جزئیات مرگ و درگذشت او را در این صفحه از مجله حرف تازه میخوانید:

بیوگرافی علیرضا شهریاری پناه دروازه بان امید مس کرمان +‌علت قتل و کشته شدن علیرضا شهریاری پناه

بیوگرافی علیرضا شهریاری‌ پناه دروازه‌ بان

علیرضا شهریاری‌ پناه دروازه‌ بان امید مس کرمان ۲۴ ساله و متولد سال ۱۳۷۸ در کرمان شامگاه پنجشنبه ۱ تیر ۱۴۰۲ به قتل به ضرب گلوله و در یک نزاع خانوادگی به قتل رسید و کشته شد.

سوابق

این دروازه بان جوان سابقه بازی در لیگ برتر امید‌های کشور را داشت و در طول لیگ برتر بیست و دوم بار‌ها در تمرینات تیم اصلی مس کرمان حضور داشت و پیش بینی می‌شد در سال جاری عضو تیم بزرگسالان مس کرمان باشد

علت قتل و کشته شدن علیرضا شهریارپناه دروازه‌بان امید مس کرمان

جزییات قتل دروازه بان مس کرمان

طبق اخبار رسیده، در حال حاضر جنازه مقتول در پزشکی قانونی است و تحقیقات در مورد علت مرگ این دروازه بان جوان ادامه دارد. گفته می‌شود علیرضا شهریاری پناه در یک نزاع خانوادگی با ضرب گلوله یکی از بستگان خود کشته شده است. دو روایت در مورد علت این درگیری منجر به قتل شنیده می‌شود. یک عده می‌گویند قاتل و مقتول سر مسائل مربوط به شراکت مالی و ارث و میراث به جان هم افتاده اند و عده دیگری روایت می‌کنند دلیل این درگیری خونین، اختلاف بر سر مسائل شخصی بوده است.

علت قتل و کشته شدن علیرضا شهریارپناه دروازه‌بان امید مس کرمان

علت قتل و کشته شدن علیرضا شهریارپناه دروازه‌بان امید مس کرمان

در اطلاعیه‌ای باشگاه مس کرمان درگذشت علیرضا شهریارپناه دروازه‌بان تیم امید این باشگاه را تایید کرد.

باشگاه مس کرمان با انتشار اطلاعیه‌ای درگذشت علیرضا شهریارپناه، دروازه‌بان تیم فوتبال امید مس کرمان را تایید کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با تشریح جزییات بیشتری از ماجرای قتل “علیرضا شهریاری پناه” دروازه‌بان ۲۴ ساله تیم امید مس کرمان گفت: قاتل وی بلافاصله بعد از وقوع قتل دستگیر شد.

سرهنگ مهدی پورامینایی در گفتگویی افزود: ۲ شب گذشته علیرضا شهریارپناه دروازبان ۲۴ ساله تیم امید مس کرمان طی یک نزاع خانوادگی مجروح شد و به قتل رسید.

وی با بیان اینکه این دروازه‌بان‌ تیم امید مس کرمان به ضرب گلوله و در یک نزاع خانوادگی به قتل رسیده بود ادامه داد: وی توسط یکی از بستگانش و با گلوله اسلحه شکاری از ناحیه پا زخمی می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با بیان اینکه قاتل که با یکی از اعضای خانواده شهریاری پناه دچار مشکل شده بوده بعد از درگیری به پای وی سه شلیک می کند که با توجه به اصابت تیر به یکی از رگ‌های اصلی، وی دچار خونریزی شدید می شود و جان خود را از دست می دهد.

وی تصریح کرد: سرانجام قاتل دروازه بان تیم امید مس کرمان در محل ارتکاب جرم و به همراه یک قبضه سلاح شکاری بلافاصله بعد از وقوع جرم دستگیر شد.

سرهنگ مهدی پورامینایی در تشریح این خبر گفت: بامداد اول تیرماه در پی اعلام یک مورد تیراندازی در یکی از محله‌های شهر کرمان، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام و در یک ساختمان با یک مرد میانسال که یک سلاح شکاری در دست داشت و همچنین با پیکر نیمه‌جان یک پسر جوان غرق به خون مواجه شدند که این فرد لحظاتی بعد پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

وی با اشاره به اینکه مقتول علیرضا شهریارپناه دروازه‌بان تیم فوتبال امید مس کرمان بود، افزود: در ادامه طی بازجویی به عمل آمده، فردی که با اسلحه در این محل حضور داشت به انجام تیراندازی و وقوع این قتل اعتراف و انگیزه خود را وقوع تنش ناشی از یک سری مسائل و اختلافات قبلی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: برای این متهم پس از بازجویی‌های تخصصی پرونده قضایی تشکیل شده و در حال سیر مراحل قانونی است.

نظرات