فیلم / حمله وحشتناک خواهران منصوریان با شمشیر و بیل به یک زن در کمپ ووشو !!

0

فیلم / حمله وحشتناک خواهران منصوریان با شمشیر و بیل به یک زن در کمپ ووشو !!

فیلم منتشر شده از حمله خواهران منصوریان با شمشیر و بیل به یک زن در کمپ ووشو و ویدئوی حمله با بیل و درگیری خواهران منصوریان با خانواده دو ورزشکار ووشو در فدراسیون ووشو از ساعاتی پیش با ابراز تاسف کاربران و اهالی رسانه را در پی داشت که چرا باید در مکان ورزشی و در بین ورزشکاران چنین اتفاقی رخ دهد.

فیلم / حمله وحشتناک خواهران منصوریان با شمشیر و بیل به یک زن در کمپ ووشو !!

روز سه‌شنبه هفته گذشته، درگیری شدیدی بین احسان ده‌پهلوان پدر چند سانداکار همدانی با عوامل برگزاری و برخی داوران شکل گرفت که کار به ورود نمایندگان حراست و بازداشت کشیده شد. این در شرایطی است که ده‌پهلوان سال گذشته نیز با خواهران منصوریان درگیر شده بود.

فیلم حمله با بیل و درگیری خواهران منصوریان با خانواده دو ورزشکار ووشو

به گزارش خبرآنلاین، احسان ده پهلوان صبح امروز پنجشنبه برای پیگیری مشکل به وجود آمده به فدراسیون ووشو مراجعه کرد تا بلکه بتواند از طریق مسئولان این فدراسیون مشکل خود را حل کند هر چند که باز هم در زمان حضورشان در آنجا با مشکل بزرگی مواجه می‌شوند به طوری که کارمندان این فدراسیون با بیل به سر همسر او می‌زنند تا برای دقایقی او دچار بیهوشی شود.

پدر این ورزشکار گفت: ما صبح امروز (پنجشنبه) به فدراسیون ووشو مراجعه کردیم تا بگوییم اصل داستان از چه برقرار بوده است اما متاسفانه کارمندان فدراسیون با بیل به سر همسر من ضربه زدند به طوری که برای دقایقی همسر بنده دچار بیهوشی شد. اگر امیر اوجاقی نبود ممکن بود کار به جاهای باریک کشیده شود و با دخالت او ماجرا بیشتر نشد. البته در این میان خواهران منصوریان که در فدراسیون بودند به من و خانواده‌ام انواع اقسام بی احترامی‌ها را نثار کردند و با شمشیر تالو به ما حمله کردند. حتی من از آنها درخواست کردم پول من را که مبلغش ۵۰۰ میلیون تومان بود برگردانند. حتی چت و ویس و شماره حساب‌هایی هم که برای آنها پول واریز کردم موجود است. الان در راه رفتن به شهرستان نهاوند هستم تا در همانجا از طریق مراجع قانونی پیگیر شکایتم شوم. متاسفانه در این درگیری گردنبند همسرم گم شد.

جزئیات ماجرا

پدر دو ورزشکار ووشوکار که روز گذشته فدراسیون در مورد آنها بیانیه داد امروز با حضور در محل فدراسیون باعث ایجاد جنجال شد.

آنا: رقابت‌های ووشو قهرمانی رده‌های سنی دختران کشور به میزبانی استان سیستان و بلوچستان در حال برگزاری است. روز سه‌شنبه ای که گذشت، درگیری شدیدی بین احسان ده‌پهلوان پدر چند سانداکار همدانی با عوامل برگزاری و برخی داوران شکل گرفت که کار به ورود نمایندگان حراست و بازداشت کشیده شد. این در شرایطی است که ده‌پهلوان سال گذشته نیز با دو تن از مربیان و قهرمان بخش بانوان درگیر شده بود.

پس از آن هم فدراسیون ووشو، نسبت به این اتفاقات واکنش تندی نشان داد و در آن قید کرد: عصر روز گذشته (۳۰ خرداد) و در حاشیه برگزاری مسابقات ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی جوانان و رده‌های سنی دختران، پدر یکی از ووشوکاران پس از اطلاع از شکست فرزندش، با حضور غیرمجاز و غیر قانونی در “درب” ورودی سالن محل برگزاری مسابقات، ضمن هتاکی و فحاشی، به سمت مسئولان کمیته برگزاری مسابقات فوق‌الذکر حمله‌ور می‌شود. پس از ایجاد این درگیری در بیرون سالن مسابقات، بلافاصله مسئولان حراست و نیروی انتظامی حاضر در محل مداخله کرده و به این اتفاق پایان می‌دهد.

در همین زمینه احسان ده‌پهلوان صبح امروز پنجشنبه برای پیگیری مشکل به وجود آمده به فدراسیون ووشو مراجعه کرد تا بلکه بتواند از طریق مسئولان این فدراسیون مشکل خود را حل کند هر چند که باز هم در زمان حضورشان در آنجا با مشکل بزرگی مواجه می‌شوند به طوری که کارمندان این فدراسیون با بیل به سر همسر او می‌زنند تا برای دقایقی او دچار بیهوشی شود.

پس از این اتفاق خبرنگار آنا با پدر این دو ورزشکار تماس گرفت و او در واکنش به این اتفاقات اظهار داشت: ما صبح امروز (پنجشنبه) به فدراسیون ووشو مراجعه کردیم تا بگوییم اصل داستان از چه برقرار بوده است اما متاسفانه کارمندان فدراسیون با بیل به سر همسر من ضربه زدند به طوری که برای دقایقی همسر بنده دچار بیهوشی شد. اگر امیر اوجاقی نبود ممکن بود کار به جاهای باریک کشیده شود و با دخالت او ماجرا بیشتر نشد.

وی افزود: البته در این میان خواهران منصوریان که در فدراسیون بودند به من و خانواده‌ام انواع اقسام بی احترامی‌ها را نثار کردند و با شمشیر تالو به ما حمله کردند. حتی من از آنها درخواست کردم پول من را که مبلغش ۵۰۰ میلیون تومان بود برگردانند. حتی چت و ویس و شماره حساب‌هایی هم که برای آنها پول واریز کردم موجود است. الان در راه رفتن به شهرستان نهاوند هستم تا در همانجا از طریق مراجع قانونی پیگیر شکایتم شوم. متاسفانه در این درگیری گردنبند همسرم گم شد.

پدر دو ورزشکار ادامه داد: شب گذشته تصمیم گرفتیم همراه با همسرم نزد رییس فدراسیون برویم تا بتوانیم حق و حقوق قانونی مان را از او بگیریم و به سمت فدراسیون رفتیم اما متاسفانه پس از ورودمان به فدراسیون با بیل به همسرم حمله کردند. پس از آن، من هم با سنگ شیشه فدراسیون را شکستم! هفته آینده به وزارت ورزش می روم و با وزیر ورزش در این باره حرف می زنم.

ده‌پهلوان در پایان اظهار داشت: خود من در ابتدا از سجادی شاکی هستم زیرا به من قول داد تا دیگر حق و حقوقی از من و دخترانم تضیف نشود اما باز شاهد بی عدالتی‌ها در ورزش هستیم. دختران من سال گذشته تاکنون به صورت غیر حضوری درسشان را ادامه داده‌اند و آیا این درست است حق آنها خیلی راحت پایمال شود؟ درخواست دیگر من این است فیلم مسابقه را مقابل چندین کارشناسان بگذارند و ببینند نظر بدهند و اگر حق با ما نبود دیگر نمی‌گذارم دخترانم به ورزش حرفه‌ای در رشته ووشو ادامه دهند.

نظرات