arongroups

بیوگرافی امید جهان خواننده و همسرش +جنجال ها و حواشی و خانواده و عکس

1

بیوگرافی امید جهان خواننده و همسرش +جنجال ها و حواشی و خانواده و عکس امید جهان در بهمن ۱۳۶۰ در آبادان است او فرزند محمود جهان از اساتید موسیقی جنوب میباشد در این صفحه به بیوگرافی امید جهان و همسرش میپردازیم.

در بیوگرافی امید جهان آمده: خواننده متولد بهمن ۱۳۶۰ در آبادان میباشد. او فرزند محمود جهان از اساتید موسیقی جنوب میباشد. امید جهان متولد آبادان، بزرگ شده بوشهر، از کودکی خواندن را نزد پدرش محمود جهان شروع کرد. بعد از مدتی توانست دو آلبوم مجاز به نام های پسر جنوبی و پاپتی در سال ۱۳۸۳ و ۱۳۸۵ وارد بازار موسیقی کند. ادامه بیوگرافی امید جهان خواننده پاپ و همسر و فرزندانش و آثار و اینستاگرام وی از مجله حرف تازه میخوانید.

اصالت امید جهان

امید جهان اهل بوشهر است و دارای چهار برادر و خواهر دیگر می باشد امید جهان زمانی که ۲۳ سال داشت خوانندگی را آغاز کرد آهنگ های شاد و ترکیبی از موسیقی جنوبی و بندری می باشد او از سال ۱۳۸۳ تا به حال ۲۸ آلبوم موسیقی را تولید و روانه بازار کرده است و صدها تک آهنگ را هم نیز ساخته است.

بیوگرافی امید جهان خواننده پاپ و همسرش + عکس جدید و جنجال اخیر و آثار

بیوگرافی امید جهان خواننده

امید جهان از خواننده های جوان اهل آبادان میباشد در سال ۱۳۸۳ زیر نظر پدرش وارد دنیای موسیقی شد و تلاش کرد که سبک پدرش محمود جهان را در پیش بگیرد.

پدر امید جهان از خواننده های قدیمی و نامدار جنوبی بوده که مرداد ۱۳۹۶ درگذشت.

وی خواننده اهل آبادان میباشد.

پدر امید جهان از خواننده های قدیمی جنوبی بوده که مرداد ۱۳۹۶ درگذشت.

امید جهان اهل بوشهر است و دارای چهار برادر و خواهر دیگر می باشد

سوابق

امید جهان زمانی که ۲۳ سال داشت خوانندگی را آغاز کرد آهنگ های شاد و ترکیبی از موسیقی جنوبی و بندری می باشد او از سال ۱۳۸۳ تا به حال ۲۸ آلبوم موسیقی را تولید و روانه بازار کرده است و صدها تک آهنگ را هم نیز ساخته است. او در سال ۱۳۸۳ زیر نظر پدرش وارد دنیای موسیقی شد. او علاقه زیادی به آهنگهای محسن چاوشی و علی یاسینی و محسن ابراهیم زاده دارد.

بیوگرافی امید جهان خواننده پاپ و همسرش + عکس خانوادگی جدید و آهنگ ها

عکس جدید امید جهان

کنسرت های زیادی هم از امید جهان تا به حال برگزار شده که حال و هوای آنها به علت حضور هوادارانش زیادش بسیار پر انرژی بوده است. این خواننده جنوبی با آهنگ هله دان دان که تلفیقی از موسیقی فولک جنوبی و پاپ می باشد به شهرت بسیار زیادی رسید و می توان گفت این آهنگ تا مدت ها در بیشتر مراسمات شاد پخش می دهد.

بیوگرافی امید جهان خواننده پاپ و همسرش + عکس جدید و جنجال اخیر و آثار

با وجود تلاش بسیار زیادی که برای دریافت مجوز برای مجاز کردن آهنگ های خود کرد، اما موفق نشد بنابراین از ایران به ارمنستان و سپس تاجیکستان مهاجرت کرد و به ادامه این عرصه در این کشور پرداخت، در نهایت در سال ۱۳۹۴ مجوز خود را دریافت کرد و آلبوم مجاز خود را با نام وایسا تند نرو را با سبک محلی جنوبی منتشر کرد.

اولین کنسرت او هم در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۴ در برج میلاد برگزار شد و اکنون هم مانند پدرش در بسیاری از جشنواره ها و برنامه های شاد تلویزیونی هنرنمایی می کند.

بیوگرافی و عکس جدید امید جهان,زندگی نامه امید جهان امید جهان

گفتگو و مصاحبه خواندنی امید جهان

او درباره اینکه ماشینی از کنارش رد میشود و اهنگهای او را پخش میکند میگوید:

اوایل خیلی حس خوبی بود، همیشه می گفتم یعنی یک روز معروف می شوم و مردم آهنگ هایم را می شنوند؟ من همیشه گفته ام، اگر این اتفاق بیفتد، چه احساسی به من دست می دهد؟

اوایل، شاید هفت یا هشت سال پیش، در سال ۲۰۱۱، زمانی که آهنگ هایم رایج شد و گویا معروف شدم، حس خیلی خوبی بود. کسانی که در این موقعیت قرار گرفته اند می دانند که چیست و من از چه می گویم. بعدها عادی شد و مثل لبخند شد. فکر می کنم کسانی که موسیقی من را می نوازند به نوعی از من تشکر می کنند. یعنی وقتی می بینم کار من را می شنوند، این تصور را دارم که از من تشکر می کنند.

مصاحبه امید جهان

نقش پدر در خواننده شدن

امید جهان میگوید پدرم نقش زیادی داشت، چون پدرم صاحب این سبک موسیقی است و من مثال نمی زنم، راه پدرم را می روم. من این را نمی گویم و همه جنوبی ها و هرکسی که موسیقی کار می کند این را می داند. پدرم بیست سال پیش این سبک و این نوع موسیقی بندری را برای اولین بار با آهنگ یا ا… یا خدا که معروف ترین آهنگ او بود به تلویزیون معرفی کرد و سپس راه را برای آن هموار کرد. موسیقی جنوب و بسیاری از موسیقی های دیگر.

من راه پدرم را دنبال می کنم

من راه پدرم را دنبال می کنم. چون این نوع موسیقی و ریتم از کودکی در گوشم بود، بعدها که خواستم به صورت حرفه ای کار کنم، تصمیم گرفتم این نوع موسیقی محلی جنوب را که نوعی موسیقی ریتم است، با سازهای پاپ تلفیق کنم. آهنگ هله دون دون را ساختم و خواندم، میهن را خواندم، وول ولک را خواندم و خیلی آهنگ های دیگر که مردم دوست داشتند و این شکل از موسیقی کار کرد.

بیوگرافی امید جهان خواننده و پدرش محمود جهان خواننده +جنجال ها و حواشی و خانواده و عکس

اشعار امید جهان

من معمولا شعرهایی را می خوانم که از اجداد ما آمده و در جنوب سروده شده است. حالا جنوب می تواند بوشهر یا بندرعباس، شیراز یا آبادان باشد. من خودم متولد آبادان هستم ولی اصل و نسبم بوشهری است. آهنگ هایی پیدا می کنم که مردم از آن زمان به یاد دارند، به سراغ افراد مسن یا میانسال می روم و به آنها می گویم لطفا این را برای من بخوانید، صدای آن شخص را با گوشیم ضبط می کنم، ما از دکوپاژ و یک سری چیزها می آییم. به آن اضافه می کنیم و می خوانیم. حالا شاید هیچکس در تبریز این نوع موسیقی را دوست نداشته باشد، اما همین که بتوانم در جنوب یکی را خوشحال کنم برایم کافی است.

بیوگرافی امید جهان خواننده +خانواده و عکس جدید

اهنگ ها :

عطر تن تو ، بندری میکس ، بی تو میمرم ، بیا بیا

چین چین دامنت، عشق پاکت ، فریبا ، هله دان دان

کم کم ، خانومم ، میدونم، سیا هله ادن ، سهیلوو

زینو ، دلکم ، بازی عشق، بیا کنارم، گلی، میهانه

عروسک ، عروسیه – تومهمونی غوغاشده ، تکون تکون

ولک سیاه ، میشم فدات ، خانوم خوشگله ،مدیونم

شب جمعه ،سبزه و سیاهی – ۴رنگ ، شیما

انار انار ، دخت بندری ، دختر ابادانی ، واسه دیدن تو

دونه دونه – شمالی ها – بانوی دل انگیز – بی قرارم

جنوبی ها – جیب من – ای یاروم بیا – مولا علی

لیلی – مدارا – انالی – بچه های بندر – تب جنوب

پنجره ، دوباره، دختر همسایمون ، نری جدا شی، امروز و فردا نکن

البوم ها :

دل من دل تو

1 دیدگاه در “بیوگرافی امید جهان خواننده و همسرش +جنجال ها و حواشی و خانواده و عکس

  1. الهام گفت:

    هی روزگار
    خدایا خودت شر دشمنان رو به خودشون برگردون

نظرات