arongroups

جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی زنانه و دخترانه شیک و خاص ۱۴۰۲ + راهنمای خرید

0

پیراهن مجلسی دخترانه : چه برای یک مهمانی باشد، چه عروسی و چه جشن تولد، وجود یک پیراهن مجلسی در کمد لباس هر خانمی، یک نیاز ضروری است. از این جهت ما جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی زنانه ویژه ۱۴۰۲ را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

پیراهن مجلسی زنانه

جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی زنانه و دخترانه شیک و خاص ۱۴۰۲ + راهنمای خرید

اگر دارای قد کوتاه یا متوسطی هستید بجای پوشیدن لباس های مجلسی بلند، لباس های بالای زانو بپوشید تا قد بلندتر به نظر برسید.اگر دارای قد کوتاه و هیکلی توپر هستید بهتر است لباس های مجلسی با یقه هفت را انتخاب نمایید و از پوشیدن لباس های مجلسی یقه گرد اجتناب کنید.اگر دارای قد کوتاه و اندام ریزی هستید، باید از پوشیدن لباس های امپایر که خط دامن آنها زیر سینه قرار می گیرد، اجتناب کنید. زیرا این لباس های مجلسی خطای دید ایجاد کرده و قد را کوتاه تر نشان خواهند داد. لباس های مجلسی که دارای دامن فون و راسته هستند، باعث می شوند تا قد شما بلندتر و اندامتان متناسب تر به نظر برسد.

پیراهن مجلسی

اگر دارای قد بلند و اندامی باریک هستید، از پوشیدن لباس های تک رنگ خودداری کنید، و لباس‌هایی با طرح و خطوط عمودی انتخاب نمایید. همچنین افراد قد بلند می بایست از پوشیدن لباس های مجلسی تنگ و چسبان خودداری نمایند. برای این افراد پیراهن‌هایی که قسمت دامن آنها فون باشد گزینه بسیار مناسبی است.

پیراهن مجلسی دخترانه

لباس های روشن برای پوست های تیره و لباس های تیره برای پوست های روشن مناسب هستند باید رنگ لباس هایتان متضاد پوست تان باشد پس در انتخاب رنگ لباس نیز دقت کنید.در بحث راهنمای خرید لباس مجلسی زنانه رنگ پوست بسیار مهم است و حتماً باید به پوست شما دقت شود لباسی که انتخاب میکنید باید به رنگ شما بیاید به عنوان مثال خانم‌هایی با رنگ پوست روشن بهتر است از رنگ تیره استفاده کنند خانم هایی که پوست سبزه دارند می توان رنگ های روشنی همچون صورتی و آبی و غیره استفاده کند

پیراهن مجلسی دخترانه کوتاه

معمولا از ظاهر پارچه ها می توانید کیفیت آن را تخمین بزنید. اگر کمی از پارچه ی لباس را چند ثانیه در دست فشار بدهید می توانید به میزان چروک پذیر بودن پارچه نیز پی ببرید. پارچه هایی که پس از فشرده شدن در دست، دفرمه می شوند را کنار بگذارید. پارچه هایی که بلافاصله به حالت طبیعی در می آیند انتخاب مناسبی برای دوخت لباس مجلسی هستند.

راهنمای خرید پیراهن مجلسی

این که رنگ موی شما با رنگ لباس مجلسی تان همخوانی داشته باشد نکته بسیار مهمی است که اغلب نادیده گرفته می شود. به طور کلی طیف رنگ موی بلوند، ترکیب خوبی با لباس های مجلسی مشکی و تیره می سازند و در کنار لباس هایی با رنگ نود و خنثی، موهای خرمایی و قهوه‌ای جلوه ی بسیار زیبایی پیدا می کنند. برای پی بردن به اهمیت این نکته، موهای قهوه ای روشن را با لباس شب قرمز اناری تصور کنید! نتیجه چندان دلچسب نخواهد بود.

قیمت لباس مجلسی

جنس پیراهن مجلسی

پیراهن مجلسی بلند

رنگ لباس مجلسی زنانه

خرید لباس مجلسی بر اساس قد

همراه ما باشید

نظرات