بازیگر نقش سارا در سریال نیوکمپ کیست بیوگرافی و عکس جدید

0

بازیگر نقش سارا در سریال نیوکمپ کیست بیوگرافی و عکس جدید

بیوگرافی و عکس جدید ساناز سعیدی بازیگر نقش سارا در سریال نیوکمپ متولد ۲۴ فروردین ۱۳۶۸ در تهران ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. ساناز سعیدی بازیگر کم حاشیه اما پر تلاشی است. وی سال ۹۶ با سریال نفس تبدیل به یک چهره معروف شد . ساناز سعیدی جزو معدود بازیگرانی است که در اولین تجربه خود، در نقش اول بازی کرده است.

نقش سارا در سریال نیوکمپ
بازیگر نقش سارا در سریال نیوکمپ

ساناز سعیدی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون متولد ۲۴ فروردین ۱۳۶۸ در تهران به دنیا آمده است. مدرک تحصیلی او لیسانس مهندسی معماری است. به گفته خودش پدر وی استعداد او را از کودکی به سینما پیدا کرده و به هنرش اعتقاد داشته است. این مورد باعث شده تا او در بزرگسالی نیز این استغداد خود را پرورش دهد و به آرزویش که بازیگری بوده برسد.

او با بازی در سریال نفس به شهرت رسید یکی از بازیگران با استعداد و خوش آتیه کشورمان می باشد. او در جدیدترین فعالیت های خود در سریال های بچه مهندس و زیرخاکی به ایفای نقش پرداخته است.

بازیگر نقش سارا در سریال نیوکمپ کیست بیوگرافی و عکس جدید

سوابق بازیگری

وی فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و در ادامه فعالیت خود، دوره های بازیگری را در آموزشگاه بازیگری امین تارخ گذراند، و اولین بار با سریال پریا در چند سکانس خیلی کوتاه بازی کرد. در اواخر سال ۹۳ در یک نمایشی بنام گمشده در پانکزر نقش عمه ای ۴۰ ساله را که کودک صفت بود بازی می کردم، داورها که بازی ام را دیده بودند مرا در فهرست برگزیدگان جشن بازیگر با عنوان جوانان خوش آتیه آینده ثبت کرده بودن.

بازیگر نقش سارا در سریال نیوکمپ کیست بیوگرافی و عکس جدید

ساناز سعیدی قبل ورود به حرفه بازیگری در رشته تحصیلی خود و در یک شرکت مشغول کار بود اما به دلیل علاقه اش به بازیگری دوره های آموزشی زیر نظر استاد امین تارخ را گذراند و این حرفه را دنبال کرد. این بانوی هنرمند فعالیت در عرصه بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و زیر نظر «فرهاد تجویدی» آموزش دید، سپس در سال ۱۳۹۳ به‌صورت حرفه ای در نمایشی بنام «گمشده» و در نقش عمه ای ۴۰ ساله به روی صحنه رفت.

بازیگر نقش سارا در سریال نیوکمپ کیست بیوگرافی و عکس جدید

شهرت با بچه مهندس

وی در سریال بچه مهندس نیز حضور درخشانی داشت . او در این سریال در نقش صدیقه اقدسیان یا مامان صدیقه بازی کرد که در نهایت با مرگ این نقش در فیلم حضور او در بچه مهندس پایان یافت. ساناز سعیدی در سریال بوی باران در نقش فرشته شهسواری که زن و کارگر کارخانه شهاب است ایفای نقش کرده است.

نظرات