حامد وحید بازیگر نقش نیما در سریال آسمان همیشه ابری نیست کیست +‌بیوگرافی و عکس

0

حامد وحید از بازیگران سینما و تلویزیون نقش نیما در سریال آسمان همیشه ابری نیست را بازی می کند.

بازیگر نقش نیما در سریال آسمان همیشه ابری نیست کسی جز حامد وحید از بازیگران مرد سینما و تلویزیون نیست. در این مطلب به بیوگرافی حامد وحید می پردازیم.

حامد وحید بازیگر نقش نیما در سریال آسمان همیشه ابری نیست کیست +‌بیوگرافی و عکس

حامد وحید بازیگر نقش نیما در سریال آسمان همیشه ابری نیست کیست +‌بیوگرافی و عکس

حامد وحید بازیگر نقش نیما در سریال آسمان همیشه ابری نیست است که در حال حاضر به کارگردانی و نویسندگی مشغول است. او متولد ۱۴ فروردین ۱۳۶۳ در تهران است و با بازی در نقش نیما در سریال اسمان همیشه ابری نیست به مخاطبان معرفی شد در ادامه با بیوگرافی حامد وحید بازیگر سریال آسمان همیشه ابری نیستدر مجله حرف تازه آشنا شوید.

بیوگرافی حامد وحید

حامد وحید بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد ۱۴ فروردین ۱۳۶۳ در تهران بوده و فارغ التحصیل رشته فیلمسازی و کارگردانی است. او بازیگری را از سال ۷۵ در سن ۱۲ سالگی با بازی در سریال رنگ خاکستری به کارگردانی علی بیابانی آغاز کرده است و با بازی در نقش نیما در سریال آسمان همیشه ابری نیست یه اوج شهرت رسید.

وی در آثاری همچون «گسل»، «عاشقی در وقت اضافه»، «پنجشنبه شب»، «آسمان همیشه ابری نیست»، «پس از سالها»، «گلریزان»، «کلانتر»، «چشمک»، «مادرم باش» به عنوان «بازیگر»، «دستیار کارگردان» حضور داشته است.

بازیگر نقش نیما در سریال آسمان همیشه ابری نیست کیست بیوگرافی و عکس جدید میانسالی

سوابق

حامد وحید از سال ۱۳۸۲ کار هنری را با دستیاری کارگردان آغار کرد و سپس وارد بازیگری شد. او با کارگردان های همچون مسعود رشیدی جهانگیر جهانگیری مرحوم شاپور قریب علی بیابانی حجت ذیجودی، مایکل ناقب (کارگردان لبنانی) ، مهمت اوزکان و … همکاری کرده است. بوده.

در سال ۸۵ با بازی در سریال گلریزان به کارگردانی مسعود رشیدی بازی کردو او در این سریال هم دستیار کارگردان بود و هم بازیگر. همچنین تیتراژ سریال را خود او ساخته است.

در سریال پس از سال ها به کارگردانی اکبر خواجویی در نقش جوانی فرامرز قریبیان و بعد از آن در تله فیلم بانو به کارگردانی نادر مقدس بازی کرده.

بازیگر نقش نیما در سریال آسمان همیشه ابری نیست کیست؟ بیوگرافی و عکس جدید

او همچنین در سریال کلانتر قسمت دخترعمو، سریال “آسمان همیشه ابری نیست” به کارگردانی سعید عالم زاده ، تله فیلم برکت به کارگردانی رضا ابوفاضلی ، تله فیلم ترس و لرز به کارگردانی مرحوم محمدرضا اعلامی، سریال شاید برای شما هم اتفاق بیفتد قسمت همپای یک پیاده –تله فیلم عاشقی در وقت اضافه” به کارگردانی صمد یاری و تله فیلم رسم مانده به کارگردانی داوود موثقی… به هنر نمایی پرداخته است.

حامد وحید سابقه ی برنامه ریز و دستیار کارگردان و تدوینگری به مدت ۱۶۰۰۰ دقیقه درتلویزیون و سینما در پرونده ی کاری خود دارد

شروع بازیگری

این هنرمند ایرانی درباره بازیگر شدنش می گوید: تا سال ۱۳۷۹ بسیار پرکار بودم و در حدود ۱۷ تا ۱۸ فیلم و سریال بازی کردم که از برجسته ترین آن ها می توانم به سریال «نرگس» اشاره کنم که بعدها به «روز های زندگی» تغییر نام داد.

اوایل بازیگری و دیده شدن را دوست و به گریم های مختلف روی چهره ام علاقه داشتم که خدا رو شکر به اندازه کافی هم دیده شدم. در سال ۱۳۸۲ رشته فلمسازی در دانشگاه را انتخاب کردم چون باید علم این هنر را هم یاد می گرفتم و در عرصه دستیار کارگردانی مصروف کار شدم. سریال«گلریزان» را دوست داشتم و پناسیل خوبی برای دیده شدن داشت اما دیر نشر شد و دیده نشد

بیوگرافی بازیگر نقش نیما در سریال آسمان همیشه ابری نیست

سریال آسمان همیشه ابری نیست محصول سال ۱۳۸۹ تلویزیون می باشد که برای اولین بار از شیکه یک سیما به روی آنتن رفت. این سریال به کارگردانی «سعید عالم‌ زاده»، نویسندگی «احمد خداکریم» و تهیه‌ کنندگی «امیرهوشنگ پوررحمانی» است

سریال آسمان همیشه ابری نیست، تلاش می‌ کند با رویکردی اجتماعی زندگی ۵ خانواده مختلف را از نظر رفتاری و اخلاقی روایت کند که در طول داستان، تبعات رفتار هر کدام از آنها در قالب داستانی اجتماعی و درام به تصویر کشیده می‌شود

بازیگر نقش نیما در سریال آسمان همیشه ابری نیست کیست بیوگرافی و عکس جدید میانسالی

بازیگر سریال «آسمان همیشه ابری نیست» در خصوص علاقه اش به بازی در کنار هنرمندان پیشکسوت ایرانی افزود: در عین احترام به همه هنرمندان آرزو دارم با «مهران مدیری» همبازی شوم؛ البته نقش آفرینی در کنار همه بازیگران بر تجربیات من افزود و با افکار جدیدی آشنا شدم

مصاحبه و گفتگوی جدید نیما در آسمان همیشه ابری نیست

در «شیرخوارگاه آمنه» تهران همیشه جشن و برنامه هایی برای امور خیریه برگزاری می شد که در این برنامه های همیشه تعدادی از بازیگران و کارگردان ها رفت و آمد داشتند وقتی در این محیط قرار گرفتم روی من تاثیر به سزایی داشت و با هنرمندانی چون «مهدی مقدم» و «ایمان رمضانی» یک گروه تیاتر راه انداختیم که در زمینه های مختلفی چون تقلید صدا فعالیت می کردیم وقتی آقای رشیدی اجراهای من را مشاهده کردند، من را به «علی بیابانی» معرفی و برای اولین بار در سال ۱۳۷۵ به عمر ۱۲ سالگی با سریال «رنگ خاکستری» وارد قاب تلویزیون شدم.

وی در این باره افزود: تا سال ۱۳۷۹ بسیار پرکار بودم و در حدود ۱۷ تا ۱۸ فلم و سریال بازی کردم که از برجسته ترین آن ها می توانم به سریال «نرگس» اشاره کنم که بعدها به «روز های زندگی» تغییر نام داد.

بازیگر سریال «کلانتر» با اشاره به علاقه اش به حرفه دستیار کارگردانی عنوان کرد: اوایل بازیگری و دیده شدن را دوست و به گریم های مختلف روی چهره ام علاقه داشتم که خدا رو شکر به اندازه کافی هم دیده شدم. در سال ۱۳۸۲ رشته فلمسازی در دانشگاه را انتخاب کردم چون باید علم این هنر را هم یاد می گرفتم و در عرصه دستیار کارگردانی مصروف کار شدم.

این هنرمند ایرانی در خصوص تجربه حضورش در آثار مختلف سینمایی و تلویزیونی اظهار کرد: «بانو» تله فلمی به کارگردانی «نادر مقدس» بود که حضورم در این اثر زمینه ساز دوستی ام با «میلاد کی مرام» و «میثاق جمشیدی» شد.

وی ادامه داد: سریال«گلریزان» را دوست داشتم و پناسیل خوبی برای دیده شدن داشت اما دیر نشر شد و دیده نشد، پس از آن در سریال «پس از سال‌ها» در خدمت مرحوم «اکبر خواجویی» بودم که نقش جوانی های «فرامرز قریبیان» را بازی کردم و افتخار داشتم که درکنار هنرمندان پیشکسوت تجربه کسب کردم.

بازیگر سریال «آسمان همیشه ابری نیست» در خصوص علاقه اش به بازی در کنار هنرمندان پیشکسوت ایرانی افزود: در عین احترام به همه هنرمندان آرزو دارم با «مهران مدیری» همبازی شوم؛ البته نقش آفرینی در کنار همه بازیگران بر تجربیات من افزود و با افکار جدیدی آشنا شدم.

نظرات