سیامک ساجدی پسر فروزان کیست بیوگرافی و علت مرگ +‌عکس درگذشت

0

سیامک ساجدی پسر فروزان بازیگر قبل از انقلاب بوده که صبح امروز در منزلش به علت مشکوک درگذشت. در ادامه مطلب عکس و بیوگرافی سیامک ساجدی فرزند فروزان بازیگر پیش از انقلاب و علت مرگ وی را در مجله حرف تازه بخوانید.

سیامک ساجدی پسر فروزان

بیوگرافی سیامک ساجدی پسر فروزان کیست

سیامک ساجدی پسر فروزان بازیگر قبل از انقلاب ساعاتی پیش درگذشت. رسیدگی به مرگ فرزند فروزان بازیگر پیش از انقلاب صبح امروز در دادسرای جنایی تهران به جریان افتاد.

سه‌شنبه گذشته ۲۳ خرداد، مرگ مرموز مردی ۷۰ ساله به ماموران اطلاع داده شد، سیامک ساجدی، مردی ثروتمند و تنها فرزند پروین خیربخش معروف به «فروزان»، از بازیگران معروف سینما و تلویزیون قبل از انقلاب روز گذشته در جریان جلسه بازپرسی، سه نفر که در جریان این پرونده دستگیر شده‌اند خود را بی‌گناه معرفی کردند، اما به نظر می‌رسد همچنان ابعاد پنهانی پیرامون مرگ ناگهانی پسر فروزان وجود دارد.

سیامک ساجدی که از سال‌ها پیش تنها زندگی می‌کرد، درخانه اش واقع در محله تجریش به دلیل نامعلومی به کام مرگ فرو رفته بود و یک مرد و دو زن که خود را از اقوام او معرفی کردند، این حادثه را به پلیس اطلاع داده بودند.

تحقیقات در شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران برای روشن شدن علت فوت سیامک و ارتباط افراد بازداشت شده با مرگ او در دستور کار وحید ناصری بازپرس ویژه قتل پایتخت قرار دارد.

پروین خیربخش با نام هنری فروزان ستاره‌ سینمای قبل از انقلاب بود که با بازی در فیلم های زیادی به شهرت رسید. او در بیشتر فیلم ها با فردین همبازی بود. فروزان با بازی دو فیلم “دشنه” فریدون گله و “دایره مینا” داریوش مهرجویی تازه داشت حضور متفاوتی در سینما را تجربه می‌کرد که بعد از انقلاب ممنوع‌الکار شد و در سکوت زندگی کرد و ۶ سال پیش در سکوت هم از دنیا رفت.

او تنها یک فرزند داشت و هرگز هم نامی از پدر این پسر برده نشده و اطلاعی در دسترس نیست که همسر فروزان با نام خانوادگی “ساجدی” که بوده است.

علت فوت سیامک ساجدی پسر فروزان

سیامک ساجدی در حالی دو روز پیش از این به طرز مشکوکی از دنیا رفته که پلیس سه نفر را که قصد دزدی از خانه وی را داشتند، دستگیر کرده است. اموالی که علاوه بر عتیقه جاتی به جا مانده از فروزان لباس ها، کیف و زیورآلاتی که فروزان در فیلم ها از آن استفاده می کرده را نیز شامل میشده است.

بیوگرافی سیامک ساجدی پسر فروزان کیست بیوگرافی و علت مرگ +‌عکس درگذشت

تشکیل پرونده قتل

رسیدگی به مرگ ناگهانی فرزند پروین خیربخش؛ خانم بازیگر پیش از انقلاب صبح امروز در دادسرای جنایی تهران به جریان افتاد.

متوفی به نام سیامک عصر سه شنبه درخانه اش واقع در محله تجریش به دلیل نامعلومی به کام مرگ فرو رفته بود و یک مرد و ۲ زن که خود را اقوام سیامک ۷۰ ساله معرفی کردند، فوت او را به ماموران پلیس اطلاع داده بودند. زمانی که ماموران برای رسیدگی به موضوع در خانه متوفی حاضر شدند متوجه شدند که همان مرد و خانم در حال انتقال مقداری از اشیا با ارزش خانه متوفی هستند. به همین دلیل به این افراد مظنون شده و آنها را بازداشت کردند.

تحقیقات در شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران برای روشن شدن علت فوت سیامک و ارتباط افراد بازداشت شده با مرگ او در دستور کار وحید ناصری بازپرس ویژه قتل پایتخت قرار دارد.

این در حالی است که با دستور بازپرس جنایی جسد برای انجام معاینات و آزمایش های لازم به پزشکی قانونی منتقل شده است.

امروز نیز روزنامه جوان نوشت که دختر سیامک ساجدی ادعا می کند که این سه نفر را نمی شناسد و از اقوام آنها نیستند و نسبت به مرگ طبیعی پدرش مشکوک است.

سیامک ساجدی تنها فرزند فروزان بود و هرگز هم نامی از پدر این پسر برده نشده و اطلاعی در دسترس نیست که همسر فروزان با نام خانوادگی “ساجدی” که بوده است.

نظرات