بازیگر نقش شیلان در سریال سوران کیست + بیوگرافی و عکس

0

بازیگر نقش شیلان در سریال سوران کیست + بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش شیلان در سریال سوران کیست بیوگرافی و عکس آسو پاشاپور بازیگر نقش شیلان در سریال سوران بازیگر تئاتر و تلویزیون طراح دکور از مجله حرف تازه میخوانید:

نقش شیلان در سریال سوران

بازیگر نقش شیلان در سریال سوران

آسو پاشاپور بازیگر نقش شیلان در سریال سوران بازیگر تئاتر و تلویزیون طراح دکور متولد ۱۳ مهرماه ۱۳۷۷ در تهران بوده و در حال حاضر دانشجوی رشته تئاتر در دانشگاه هنر و معماری می باشد.

آسو پاشاپور بازیگر حرفه ای کشورمان بوده که در ۱۳ مهرماه ۱۳۷۷ چشم به جهان گشوده است او در تهران به دنیا آمده و به عنوان بازیگر و طراح دکوراسیون فعالیت میکند و در سالهای اخیر موفق شده عملکرد قابل قبولی را در زمینه بازیگری داشته باشد و حالا از بایگران با سابقه کشورمان محسوب میشود.

این خانم هنرمند در رشته تئاتر تحصیل کرده است و زمانی که به تحصیل میپرداخت در بازیگری نیز فعالیت حرفه ای داشت و در تئاتر چندین کار را بازی میکرد.

بازیگر نقش شیلان در سریال سوران کیست ؟ بیوگرافی و عکس جنجالی

آسو پاشاپور به صورت حرفه ای بازیگری را در سال ۱۳۹۲ آغاز کرد وو با درخشش خود در تئاتر به بسیاری از کارگردانهای این عرصه نشان داد که چه استعداد زیادی در این زمینه دارد و میتواند نقش هایی که به او محول میشود را به بهترین شکل ممکن بازی کند که از مهمترین ویژگی های او خواهد بود.

از نمایش های معروفی که در ان به ایفای نقش پرداخته است میتوان به نمایش های خواب خوب خواب، نمایش تماشاچی محکوم به اعدام نمایش مرگ در کافه های تهران در میزند، نمایش خورشید پرست و نمایش هملت و …. اشاره کرد.

بازیگر نقش شیلان در سریال سوران کیست ؟ بیوگرافی و عکس جنجالی

سال حضور فعال آسو پاشاپور در تئاتر

این خانم به مدت شش سال است که تئاتر بازی میکند و به عنوان یک ازیگر باتجربه و پرسابقه شناخته میشود که به اندازه کافی خاک این رشته را خورده است.

او همچنین در تئاتر عروسکی نیز فعالیت داشته و به صورت حرفه ای در این زمینه نیز فعالیت میکند.

وی بعد از عملکردی تحسین برانگیز در تئاتر مورد توجه کارگردان های تلویزیونی قرار گرفت و به او پیشنهاد همکاری دادند.

آقای احمد معظمی او را برای بازی در سریال ترور خاموش انتخاب کرد تا اولین تجربه بازی حرفه ای را در رسانه ملی به دست اورد.

جدیدترین کار هنری او بازی در سریال سوران میباشد نقش مهم و پررنگی را بر عهده گرفته است..

بازیگر نقش شیلان در سریال سوران کیست ؟ بیوگرافی و عکس جنجالی

بازیگری را به طور حرفه ای از سال ۱۳۹۲ از تئاتر آغاز کرده و در زمینه های مختلف فعالیت کرده است
ایشان علاوه بر بازیگری به عنوان ایده پرداز و اجرای دکور در چندین نمایش تئاتر حضور داشته و از جمله آثار و نمایش هایی که در آنها نقش آفرینی کرده است میتوان به نمایش خواب خوب خواب، نمایش تماشاچی محکوم به اعدام نمایش مرگ در کافه های تهران در میزند، نمایش خورشید پرست و نمایش هملت و …. اشاره کرد.

بازی در سریال ترور خاموش

اولین سریالی که در آن ایفای نقش کرد سریال ترور خاموش به کارگردانی احمد معظمی بود. در این سریال در کنار بازیگرانی همچون سعید راد، پریوش نظریه، سامیه لک، مریم بوبانی، رویا میرعلمی، سپیده خداوردی، سمیرا حسینی، شایسته ایرانی و … ایفای نقش کرد که باعث کسب تجربه برای او بود.

تفریحات مورد علاقه

تماشای فیلم های خارجی ایرانی از علاقمندیهای وی می‌باشد ، انجام ورزش بوکس و تنیس از دیگر علاقه مندی های اوست

از بین کار بازیگران ایرانی و خارجی به خسرو شکیبایی و آل پاچینو علاقه دارد

قدم زدن و گوش دادن به موسیقی و نوازندگی کمانچه را دوست دارد

شغل دوم و حرفه باریستایی

آسو پاشاپور به جز بازیگری و تحصیل در رشته تئاتر و فعالیت هنری به عنوان طراح روی قهوه و کار باریستایی را انجام میدهد

او کار باریستایی را به طور تجربی آموخته و دوره و کلاس های خاصی را نگذرانده است و اوقات فراغت خودش با کار باریستایی و طراحی روی قهوه و نسکافه میگذراند

نظرات