شماره ۱۴۲۰ برای پیگیری افرادی که بسته حمایتی دریافت نکردند

1

شماره ۱۴۲۰ برای پیگیری بسته حمایتی دولت

شماره ۱۴۲۰ : معاون اداری ــ مالی سازمان تأمین اجتماعی از پایان واریز مبلغ بسته حمایتی به حساب ۶میلیون و ۱۵۰هزار نفر از بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: افرادی که تاکنون این مبلغ به حسابشان واریز نشده از طریق شماره تماس ۱۴۲۰ پیگیری کنند.

شماره 1420

رحیم اردلان معاون اداری ــ مالی سازمان تأمین اجتماعی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به اینکه از دو روز گذشته واریز مبلغ بسته حمایتی (یک‌میلیون ریال تا ۳میلیون ریال) در دستور کاری سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفته است، اظهار کرد: پس از ارسال لیست سرپرستان مشمول طرح بسته حمایت غذایی فرایند واریزها از طریق ۲۸ بانک در سطح کشور آغاز شد.

وی تصریح کرد: بر اساس لیستی که در اختیار سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفت ۶میلیون و ۱۵۰هزار نفر مشمول این طرح قرار گرفتند که بر اساس آخرین آمار اخذشده از بانک‌های عامل، ۲۷ بانک واریزی خود را به اتمام رسانده‌اند و تنها بانک ملی قرار بوده مبلغ بسته حمایتی را به حساب یک‌میلیون و ۵۰۰هزار نفر از سرپرستان واریز کند که این اتفاق هم تا پایان شب گذشته صورت گرفته است.

اردلان ادامه داد: افرادی که حقوق آنها کمتر از ۳ میلیون تومان باشد و تا امروز هنوز رقم بسته حمایتی خود را دریافت نکرده‌اند می‌توانند با شماره تماس ۱۴۲۰ موضوع را پیگیری کنند ضمن اینکه تمهیدات لازم برای پاسخگویی به سؤالات مردم پیش‌بینی شده است.

معاون اداری ــ مالی سازمان تأمین اجتماعی درباره عدم پاسخگویی به سؤالات مردمی از طریق شماره تماس ۱۴۲۰ یادآور شد: با توجه به پیگیری و تماس‌های مکرر مردم امکان دارد در ساعتی اپراتوارها پاسخگو نباشند اما به‌طورکلی از ساعت ۸ صبح تا ۲۲ اپراتورها آماده پاسخگویی هستند.

وی همچنین درباره ملاک واریز مبلغ بسته حمایتی به حساب سرپرستان خانوار ابراز کرد: افرادی که از ابتدای فروردین تا مهر امسال بیمه تأمین اجتماعی شدند و در این بازه زمانی حقوق دریافتی آنها کمتر از ۳میلیون تومان است از این تسهیلات استفاده خواهند کرد.

اردلان درباره نحوه استفاده از سامانه (پیام دستوری) #۴*۴* وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پیگیری چرایی عدم واریز بسته حمایتی گفت: این سامانه هنوز فعال نشده و به‌محض اینکه فعال شود، به‌صورت رسمی اعلام خواهد شد.

1 دیدگاه در “شماره ۱۴۲۰ برای پیگیری افرادی که بسته حمایتی دریافت نکردند

  1. ایمان سپهرنیا گفت:

    سلام چرا سود سهام عدالت واریز نمیشه. الان چند ساله اصلا سودی واسمون واریز نشده لطفا پیگیری کنید

نظرات