بیوگرافی محمد علی محمدی بازیگر و همسرش حواشی و سوابق و عکس جدید

1

بیوگرافی محمد علی محمدی بازیگر و همسرش حواشی و سوابق و عکس جدید

محمدعلی محمدی کیست

محمد علی محمدی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد دهه ۱۳۶۰ بوده که در فیلم های بیرو، متری شیش و نیم، روز بلوا، ابد و یک روز، فیلم عشقولانس بازی کرده است. فیلم های و سریال های محمد علی محمدی زیاد نیست، اما در آثار مهم و فیلم های جنجالی بازی کرده است که پرمخاطب و با فروش زیاد گیشه همراه بود ادامه بیوگرافی محمد علی محمدی و همسرش و فرزندان و آثار و اینستاگرام وی در این صفحه از مجله حرف تازه میخوانید

محمد علیمحمدی بازیگر تئاتر و سینما و نویسنده است و کار خود را با بازی در تئاتر آغاز کرده که از جمله می توان به در تاترهایی مثل «قرب آن گاه»، «این یک پیپ نیست»، «خانه واده»، «عکس اتفاق عزیز» و اشاره کرد. از آثار هنری دیگر محمد علی محمدی می‌توان به ایفای نقش در فیلم و سریال هایی چون: «یافت آباد»، «بیگانه در خانه»، «بیضایی»، «قصه ظهر جمعه» و «ابد و یک روز» ، فیلم «متری شیش و نیم» ، فیلم «جان دار» ، فیلم سینمایی «روز بلوا» ، «بیرو» و «برادران لیلا» به کارگردانی سعید روستایی و … اشاره کرد.

 

بیوگرافی محمد علی محمدی بازیگر و همسرش حواشی و سوابق و عکس جدید

بیوگرافی محمد علی محمدی

محمد علی محمدی متولد دهه شصت بوده و در فیلم هایی همچون برادران لیلا ، بیرو و متری شیش و نیم بازی کرده است

محمد علی محمدی در فیلم «متری شیش و نیم» ساخته سعید روستایی در سال ۱۳۹۶ در نقش یک خلافکار بود و این بار در بازداشتگاه سعی به کمک کردن به نوید محمدزاده را داشت

محمد علی محمدی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار محمد علیمحمدی می‌توان به بازیگری در فیلم ابد و یک روز، فیلم عشقولانس اشاره کرد.

وی در سال ۱۳۹۶ در فیلم «متری شیش و نیم» ساخته سعید روستایی در نقش یک خلافکار بازی کرد و در ابن فیلم با نوید محمدزاده همباری بود.

محمدعلی محمدی بازیگر سینما و تلویزیون ایران در سال ۱۳۹۴ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در ۲ فیلم مهم سینما خود را به مردم معرفی کرد. بازیگری در فیلم ابد و یک روز به کارگردانی سعید روستایی و فیلم عشقولانس به کارگردانی سید محسن ماهینی آثار مهم محمد علیمحمدی محسوب می‌شود.

بیوگرافی محمد علی محمدی

سوابق

از مهمترین بخش‌های بیوگرافی محمد علی محمدی بازی در فیلم ابد و یک روز بوده است.

وی سال ۱۳۹۴ فیلم ابد و یک روز نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با سعید روستایی همکاری داشته است. محمد علیمحمدی توانست با بازی در فیلم ابد و یک روز تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر پیمان معادی، شیرین و نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار و ریما رامین‌فر بر تجارب او افزود.

محمد علی محمدی علاوه‌بر فیلم ابد و یک روز، سال ۱۳۹۴ در فیلم عشقولانس نیز بازی کرده و هنرمندانی چون علی صادقی و منصور، فریبا کوثری، اکبر عبدی و چنگیز وثوقی همکاری داشت.

این بازیگر به تازگی در فیلم براداران لیلا بازی کرده است که نقش فرهاد را برعهده داشت.

بیوگرافی محمدعلی محمدی

فیلم ها و سریال ها

محمدعلی محمدی بازیگر تئاتر و سینما و نویسنده است و کار خود را با بازی در تئاتر آغاز کرده که از جمله می توان به در تاترهایی مثل «قرب آن گاه»، «این یک پیپ نیست»، «خانه واده»، «عکس اتفاق عزیز» و اشاره کرد. از آثار هنری دیگر محمد علی محمدی می‌توان به ایفای نقش در فیلم و سریال هایی چون: «یافت آباد»، «بیگانه در خانه»، «بیضایی»، «قصه ظهر جمعه» و «ابد و یک روز» ، فیلم «متری شیش و نیم» ، فیلم «جان دار» ، فیلم سینمایی «روز بلوا» ، «بیرو» و «برادران لیلا» به کارگردانی سعید روستایی و … اشاره کرد.

عکس های جدید محمد علی محمدی بازیگر

او در تئاترهایی مثل «قرب آن گاه»، «این یک پیپ نیست»، «خانه واده»، «عکس اتفاق عزیز» به ایفای نقش پرداخته است. نمایش‌هایی که محمد علیمحمدی به کارگردانی سیدمحمد مساوات اجرا کرده است عبارتند از: «یافت آباد»، «بیگانه در خانه»، «بیضایی»، «قصه ظهر جمعه».

زندگی شخصی و بیوگرافی محمد علی محمدی بازیگر و همسرش حواشی و سوابق

از کارهای محمد علیمحمدی می‌توان از بازی در فیلم‌های «ابد و یک روز» ساخته سعید روستایی(۱۳۹۴)، فیلم «متری شیش و نیم» ساخته سعید روستایی (۱۳۹۶)، فیلم «جان دار» به کارگردانی حسین دوماری و پدرام پورامینی (۱۳۹۷)، فیلم سینمایی «روز بلوا» (۱۳۹۸) به کارگردانی بهروز شعیبی، «بیرو» به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی (۱۳۹۹) و «برادران لیلا» به کارگردانی سعید روستایی (۱۴۰۰) نام برد.

همچنین فیلم سینمایی «سریال پیلوت» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان اولین تجربه محمد علیمحمدی در نگارش فیلمنامه بوده است.

ازدواج و همسر

از زندگی شخصی و خصوصی این بازیگر جوان اطلاعی در نیست.

بیوگرافی محمد علی محمدی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و عکس جدید

 

بیوگرافی محمد علی محمدی بازیگر و همسرش حواشی و سوابق

1 دیدگاه در “بیوگرافی محمد علی محمدی بازیگر و همسرش حواشی و سوابق و عکس جدید

  1. ریحانه گفت:

    خیلی دوست دارم بینظیری محمد جان بازی حرفه ای خوش فیس و قد بلند نامبر وان فقط خودت عزیز دل من💞💯

نظرات