تفریحات

دانلود کامل بازی ناتو قسمت ۹ نهم (قسمت ۹ رئالیتی شو ناتو) +فیلم

0

دانلود بازی ناتو قسمت ۹ بازی ناتو در این ثفحه دانلود و تماشا کنید هم اکنون لینک مستقیم و رایگان دانلود رئالیتی شو ناتو قسمت به کارگردانی مهدی صفی یاری کامل برای دانلود و تماشا در این صفحه قرار گرفت. برای دانلود به ادامه مطلب بروید:

دانلود کامل بازی ناتو قسمت ۹ نهم (قسمت 9 رئالیتی شو ناتو) +فیلم

ناتو بازی مهیج در ژانر معمایی و سرگرمی است که به قسمت نهم رسیده و در آن بازیگران و چهره های معروف حضور دارند و با هم به رقابت می پردازند تا ناتو هفته را پیدا کنند. به نطر شما ناتو قسمت کیست؟

قسمت مسابقه ناتو

گفتنی است، سریال ناتو به کارگردانی مهدی صفی یاری در سال ۱۴۰۱ ساخته شده و هر هفته با اجرای محمدرضا علیمردانی ساعت هشت صبح دوشنبه ها به طور هفتگی توسط پلتفرم فیلم نت منتشر شد.

در قسمت نهم ناتو، جواد رضویان و بیتا سحرخیز حضور دارند. به نظر شما ناتو این هقته کیست؟

برنامه ناتو یک رئالیتی شو جدید است که با اجرای محمدرضا علیمردانی به پخش خود در شبکه خانگی آغاز کرده است. در این برنامه، شرکت‌کنندگان باید به دنبال فردی باشند که تمامی سوالات را به درستی پاسخ دهد. کارگردانی این برنامه رئالیتی شو توسط مهدی صفی‌یاری انجام شده و چند بازیکن در آن حضور دارند.

قوانین بازی

در طول برنامه، شرکت‌کنندگان با پرسیدن ده سوال سخت و گاهی خنده‌دار، سعی در پیدا کردن پاسخ درست دارند که باید با همکاری هم به آن برسند. در این رئالیتی شو، چندین بازیکن در آن شرکت می‌کنند و هدف آن‌ها این است که با هم توافق کرده و به پاسخ صحیح دست یابند. “ناتو” از صبح دوشنبه در شبکه خانگی پخش می‌شود و قطعاً طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب خواهد کرد.

در صورتی که بازیکنان به هر سوال در ناتو پاسخ درست بدهند، جایزه‌ای به عنوان پاداش به آن‌ها تعلق می‌گیرد. اما اگر بازیکنان به یکی از سوالات پاسخ نادرست دهند، مبلغی از جایزه آن‌ها کم خواهد شد. باید یادآور شد که بازیکنی که نقش «ناتو» را برعهده دارد، قبل از شروع برنامه تمامی پاسخ‌های سوالات را می‌داند و هیچ‌کس حتی مجری برنامه، اطلاعی از هویت بازیکنی که نقش ناتو را دارد ندارد.

بازیگران قسمت نهم سریال ناتو

در سریال ناتو، بازیگران جواد رضویان و بیتا سحرخیز و … حضور دارند.

نظرات