دانلود کامل تی ان تی tnt قسمت ۱۱ یازدهم ۱۱ حامد آهنگی غوغا کرد

0

قسمت ۱۱ برنامه تی ان تی (tnt) با اجرای حامد آهنگی و حضور چهره های معروف با لینک مستقیم و حجم رایگان در این صفحه قرار داده شد.

دانلود کامل برنامه تی ان تی قسمت 11 یازدهم قسمت ۱۱ (TNT) +‌فیلم

دانلود کامل تی ان تی tnt قسمت ۱۱ یازدهم ۱۱ حامد آهنگی غوغا کرد

قسمت ۱۱ برنامه و مسابقه تی ان تی منتشر شد در این قسمت هم حامد آهنگی غوغا به پا کرد و حتما پیشنهاد میکنیم قسمت ۱۱ سریال تی ان تی را تماشا کنید برنامه طنز و جذابی که توانسته با آیتم های مختلفی لحظات شاد و مفرحی را خلق کند حامد آهنگی یکی از بهترین مجریان تلویزیونی با اجرای مسابقه تی ان تی موفق شده مخاطبان این برنامه افزایش دهد.

برنامه تی ان تی قسمت ۱۱‌
ژانر : خانوادگی
کارگردان و مجری: حامد آهنگی
تهیه کننده : محمدرضا رضاییان

برنامه تی ان تی قسمت یازدهم با لینک مستقیم و قانونی دانلود کنید و با کیفیت اصلی و عالی تماشا کنید. این سریال با ژانر خنده و سرگرمی برای مخاطب کودک و بزرگسال از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد. در قسمت ۱۱ تی تن تی چهره هاس معروف، حامد آهنگی را همراهی خواهند کرد و با هم به رقابت می پردازند.

  • برنامه تی ان تی قسمت ۱۱‌
  • ژانر : خانوادگی
  • تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۲
  • کارگردان و مجری: حامد آهنگی
  • تهیه کننده : محمدرضا رضاییان

برنامه TNT با اجرای حامد اهنگی مسابقه بزرگ و پرچالشی را برای بینندگان به نمایش می گذارد. شرکت کنندگان مسابقه تی ان تی ، از میان افراد عادی هستند و شرکت کنندگان اصلی که در این چالش و رقابت طنز حاضر شده اند ، از میان ستارگان و چهره های مشهور هستند .

داستان قسمت یازدهم مسابقه TNT

در توضیح قسمت یازدهم تی ان تی امده است: حامد آهنگی پس از تجربه موفق در شب آهنگی، حالا با برنامه تی ان تی در شبکه های اجتماعی غوغا کرده و مخاطبان را با اجرای شاد خود غافلگیر کرده است. تی ان تی قسمت ۵ یک شو جذاب سریالی است که فقط از ابتدا تا انتها می خندید و قصد دارد تا مخاطبان خود را از دغدغه های روزمره دور کرده و ساعاتی خوش را برای آنها رقم بزند . همان طور که از نام این برنامه مشخص است ، تی ان تی ، یعنی بمبی برای خنده . این مواد منفجره زندگی شما را متحول خواهد نمود .

نظرات