arongroups

بیوگرافی کیدا رمضان بازیگر لبنانی و همسر و فرزندان + زندگی خصوصی و عکس جدید

0

بیوگرافی کیدا رمضان بازیگر لبنانی و همسر و فرزندان + زندگی خصوصی و عکس جدید

کیدا رمضان کیست

کیدا رمضان متولد ۸ اکتبر ۱۹۷۶ در بیروت میباشد او بازیگر لبنانی بوده اما اصالتا آلمانی است بیوگرافی کیدا رمضان بازیگر و کارگردان لبنانی و آلمانی (از کارگردانی تا زندان) و همسرش با عکس و اینستاگرام و آثار هنری و زندگی شخصی اش را در این صفحه از مجله حرف تازه بخوانید.

کیدا خدر رمضان متولد ۸ اکتبر ۱۹۷۶ در بیروت، لبنان میباشد او بازیگر لبنانی بوده اما اصالتا آلمانی است. او از سال ۲۰۰۳ در فیلم های سینمایی و تلویزیونی آلمان ایفای نقش کرده است. او برای بازی در نقش «تونی» در سریال ۴ بلوک جوایز متعددی دریافت کرد.

اصالت او به آلمانباز میگردد او با کارگردان های ایرانی نیز همکاری داشته است و با پیمان معادی رابطه صمیمی دارد. «بلیط یک‌طرفه» به نویسندگی و کارگردانی پوریا حیدری‌اوره به زودی در کشور ترکیه کلید خواهد خورد و «کیدا رمضان» بازیگر لبنانی _ آلمانی در این اثر نقش‌آفرینی خواهد کرد.

بیوگرافی کیدا رمضان بازیگر لبنانی از کارگردانی تا زندان + عکس و همسر و فرزندان

بیوگرافی کیدا رمضان

کیدا رمضان بازیگر اهل لبنان میباشد او متولد ۸ اکتبر ۱۹۷۶ در شهر بیروت لبنان است اما اصالت او به آلمانباز میگردد او با کارگردان های ایرانی نیز همکاری داشته است و با پیمان معادی رابطه صمیمی دارد. «بلیط یک‌طرفه» به نویسندگی و کارگردانی پوریا حیدری‌اوره به زودی در کشور ترکیه کلید خواهد خورد و «کیدا رمضان» بازیگر لبنانی _ آلمانی در این اثر نقش‌آفرینی خواهد کرد.

بیوگرافی کیدا رمضان

کیدا خدر رمضان مدتی در کمپ پناهجویان تحصیل کرد، اما به تحصیل در میان خارجی ها علاقه ای نداشت و به همین دلیل درس اش را رها کرد.

علاقه اش به موسیقی هیپ هاپ باعث شد تا همراه با دوستان ترک و عربش در خیابان ها نواندگی کند. او به عنوان یک سرگرمی، از اواخر دهه ۱۹۹۰ به بازی بولز مشغول بود

زندگینامه کیدا رمضان بازیگر سریال بلیط یک طرفه

سوابق هنری

کیدا رمضان بازیگر اهل لبنان میباشد او متولد ۸ اکتبر ۱۹۷۶ در شهر بیروت لبنان است اما اصالت او به آلمانباز میگردد او با کارگردان های ایرانی نیز همکاری داشته است و با پیمان معادی رابطه صمیمی دارد. «بلیط یک‌طرفه» به نویسندگی و کارگردانی پوریا حیدری‌اوره به زودی در کشور ترکیه کلید خواهد خورد و «کیدا رمضان» بازیگر لبنانی _ آلمانی در این اثر نقش‌آفرینی خواهد کرد.

این بازیگر مطرح سینمای آلمان پیش از این در سریال (۴ Blocks) به کارگردانی ماروین کرن ایفای نقش و جوایز معتبری از جمله (Grimme-Preis)، جایزه بهترین بازیگری مرد از هیئت داوران مطبوعات فرانسه را دریافت کرده است

 همسر کیدا رمضان + فرزندان

در سال ۱۹۹۶ با دوست دخترش به نام مریم در ترکیه ازدواج کردو ثمره این ازدواج شش فرزند است.

به عنوان یک سرگرمی، او از اواخر دهه ۱۹۹۰ به بازی بولز پرداخته است.

بیوگرافی کیدا رمضان و همسر و فرزندانش

شروع بازیگری

کیدا رمضان با یک کارگردان آلمانی ترکه ای در یک کمپ تابستانی آشنا شد و وارد دنیای فیلم و بازیگری شد.

چلیک در آن زمان در حال آماده سازی پروژه سینمایی “زندگی روزمره” بود داستانی درباره دو جوان که به یک فروشگاه شرط بندی در کروزبرگ حمله می کنند و فرار آنها با شکست مواجه می شود. پس از اولین حضورش در فیلم، نقش‌هایی در فیلم‌های دیگری از جمله فیلم چلیک چریک‌های شهری بازی کرد. او اولین تئاتر خود را در سال ۲۰۱۰ در نمایشنامه در انتظار آدام اسپیلمن اثر هاکان ساواش میکان و مایکل رونن ثابت کرد و در سال ۲۰۱۷ نقش اصلی تونی حمادی را در سریال ۴ بلوک به کارگردانی ماروین کرن بر عهده گرفت که برای آن جوایز متعددی دریافت کرد.

بیوگرافی کیدا رمضان بازیگر سریال بلیط یک‌ طرفه

فیلم و سریال های کیدا رمضان

کیدا رمضان مدتی است علاوه بر بازیگری، وارد کارگردانی شده  و اولین اثر کارگردانی او “درخت پرتقالی رشد نمی کند” بود که در آن به عنوان فیلمنامه نویس و کارگردان و تهیه کننده و بازیگر نیز حضور داشت.

رمضان با بازیگر فردریک لاو دوست است. در سال ۲۰۱۸ کتاب مشترک آنها با هم ما پادشاهان هستیم توسط اولشتاین منتشر شد.

زندان

خدر رمضان در فوریه ۲۰۲۲، بدلیل رانندگی بدون گواهینامه به ۱۰ ماه حبس تعلیقی به مدت ۲ سال محکوم شد

همسر و فرزندان کیدا رمضان بازیگر سریال بلیت یک‌ طرفه

کیدا رمضان در سریال بلیط یک‌ طرفه

کیدا رمضان ستاره سینمای لبنان همبازی پیمان معادی در سریال بلیط یکطرفه ساخته پوریا حیدری‌اوره شد.

سریال بلیط یک‌ طرفه به نویسندگی و کارگردانی پوریا حیدری‌اوره به زودی در کشور ترکیه کلید خواهد خورد و کیدا رمضان ستاره لبنانی آلمانی در این اثر نقش‌آفرینی خواهد کرد. پیش از این پیمان معادی به عنوان بازیگر نقش اصلی این سریال و ارکان پتککایا به این پروژه اضافه شدند. این سریال در ژانر پلیسی معمایی در ترکیه فیلمبرداری می‌شود و تمامی صحنه‌های آن در این کشور با حضور بازیگران ایرانی، ترک، عرب و آمریکایی خواهد بود.

همانطور که گفتیم کیدا خدر رمضان متولد ۸ اکتبر ۱۹۷۶ در بیروت میباشد از سال ۲۰۰۳ در فیلم های سینمایی و تلویزیونی آلمان ایفای نقش کرده است. او برای بازی در نقش «تونی» در سریال ۴ بلوک جوایز متعددی دریافت کرد. پدرش، محمد رمضان تاجر ثروتمند در لبنان بود و با تشدید جنگ داخلی در لبنان در نیمه دوم دهه ۱۹۷۰، تصمیم به مهاجرت به آلمان گرفتند. آنها به برلین نقل مکان کرده و در ابتدا در یک خوابگاه پناهجویان در منطقه کروزبرگ زندگی کردند.

نظرات