بیوگرافی حجت الاسلام مهدی دانشمند از کودکی تا روحانیت +همسر و فرزندانش

0

بیوگرافی حجت الاسلام مهدی دانشمند از کودکی تا روحانیت +همسر و فرزندانش

مهدی دانشمند کیست؟

حجت الاسلام مهدی دانشمند متولد ۱۳۴۷ در اصفهان واعظ و آخوند ایرانی است او دانش آموخته رشته حوزوی و روحانی میباشد که با سخنرانی های سیاسی بر علیه وضعیت موجود ایران بر سر زیان ها افتاد حجت الاسلام مهدی دانشمند در بین مردم به حاج آقا دانشمند معروف است. ادامه بیوگرافی حاج آقا دانشمند و همسرش و فرزندانش و واکنش به ممنوع المنبر شدنش همزاه داستان زندگی و عکس ها و کلیپ های جدید او را در مجله حرف تازه بخوانید.

بیوگرافی حجت الاسلام مهدی دانشمند از کودکی تا روحانیت +همسر و فرزندانش

 

حجت الاسلام مهدی دانشمند

حاج آقا مهدی دانشمند در سال ۱۳۴۷ در اصفهان دیده به جهان گشوده است.

حاج آقا دانشمند زمانی که پنج سال سن داشت تحصیلات حوزوی و روحانیت را بسیار دوست داشت و در دوران انقلاب که ۱۱ سال سن داشت همواره پای منبر شیخ مشهور اصفهان حضور می یافت.

حاج آقا دانشمند سخنرانی ها و ویدیوهای پرسروصدای سیاسی دیده و شناخته گردید، که یکی از این ویدیوها به اسم زنده باد خروس، مسلمان واقعی بودن و حمله به مسئولین می باشد، که سر و صدای بسیاری به پا نمود.

بیوگرافی حاج آقا دانشمند

حاج آقا مهدی دانشمند متولد ۱۳۴۷ در اصفهان واعظ و آخوند ایرانی است او دانش آموخته رشته حوزوی و روحانی میباشد

وی بعد از فارغ التحصیلی معمم شد و حالا لباس روحانیت بر تن دارد. کلیپ خروس او در همان زمان بسیار جنجالی شد و این کلیپ میلیون ها بار دانلود سد

 

زندگينامه استاد مهدي دانشمند

از زمان دوازده سالگي در مقطع راهنمائي در شهر زيباي اصفهان مشغول به تحصيل بودم که توسط دبير محترم ديني و قران تشويق به حوزه علميه شدم .

در ابتدا ورود به حوزه علميه ذو الفقار با شخصيتي کم نظير و عالمي فرزانه و پدري دلسوز و مهربان آشنا شدم .

با ديدن چهره مهربانشان چنان شگفت زده شده بودم که هرگز ان خاطره شيرين را فراموش نکرده و نخواهم کرد .

از طلبه اي در حياط مدرسه سئوال کردم ايشان کيستند ؟ با يک چهره شاد و مودبانه اي گفت : حضرت آيه الله حاج آقا حسن امامي (زيد عزه ) .

جلو رفتم و سلام کردم . مثل هميشه که لبخند بسيار مليحي بر لب دارند جواب سلامم را دادند .

نمي دانم چه انقلابي در قلبم رخ داد . ولي خوب مي دانم ان نگاه پدرانه و چهره ملکوتي و دوست داشتني چنان قوت و اراده اي در من

احياء فرمود که از هيچ مشکلاتي نه هراسي داشته باشم و نه از انتخابي که نموده ام دلسرد و مردٌد.

با گفتن يک يا علي (ع) پاي در مسير طلبگي نهادم .

بيش از بيست سال است که با چنين استادي آشنا هستم و هميشه از ايشان کسب فيض نموده ام .

مدتها بود دوست داشتم به طريقي در حد توانم از زحمات ايشان قدرداني نمايم .

سوابق

حاج آقا دانشمند به واسطه سخنرانی ها و حرف های تند علیه مسئولان و وضعیت جامعه در بین مردم شناخته شد و کلیپ های او در فضای مجازی دست به دست می چرخد.

او در سال ۱۳۴۷ در اصفهان چشم به جان گشود. از همان کودکی به روحانیت و علوم حوزوی علاقه داشت و به همین دلیل به جای دانشگاه به حوزه علمیه رقت تا دروس حوزی را زیر نظطر استاتید برجسته سپری کند. وی بعد از فارغ التحصیلی معمم شد و حالا لباس روحانیت بر تن دارد. کلیپ خروس او در همان زمان بسیار جنجالی شد و این کلیپ میلیون ها بار دانلود شد

بیوگرافی حاج آقا مهدی دانشمند

حاج آقا مهدی دانشمند از ۵ سالگی به دورس حوزوی و روحانیت علاقه مند بوده و در زمان انقلاب که ۱۱ ساله بوده و همیشه پای منبر شیخ مشهور اصفهان حاضر بوده است. حاج آقا دانشمند با سخنرانی ها و کلیپ های جنجالی سیاسی مشهور و معروف شد که یکی از این کلیپ ها به نام زنده باد خروس و مسلمان واقعی بودن و حمله به مسئولان بود که بسیار جنجال آفرین شد‌.

همسر حاج آقا مهدی دانشمند + فرزندان

ایشان در اوج جوانی ازدواج کرده و دارای چند فرزند می باشد. از تعداد فرزندان این روحانی اطلاعی در دست نیست

بیوگرافی حجت الاسلام مهدی دانشمند

ماجرای علاقه به مهران مدیری

وی در یکی از سخنرانی ها گفته: از هنرمندان به مهران مدیری علاقه خاصی دارم و اگر هنرمندان دارای اجتهاد بودند من مهران مدیری را دارای اجتهاد می دانستم.

او همچنبن گفته: من این جوانان را نیز دوست دارم و گاهی بین این افراد کسانی هستند که از جوان های مومن خیلی با مرامتر و بهتر هستند

زندگینامه حاج آقا دانشمند

ممنوع المنبر شدن و واکنش حاج آقا مهدی دانشمند

از چند سال پیش خبر ممنوع المنبر شدن حجت الاسلام حاج آقا مهدی دانشمند به گوش می رشد و در رسانه ها و فضای مجازی دست بدست چرخیده است.

خودش درباره علت ممنوع المنبری اش گفته: اطلاع ندارم و پیگری نمی‌ کنم که بدانم

ممنوع المنبر شدن حجت الاسلام و المسلین مهدی دانشمند در کاشان خبری بود که در
رسانه ها و فضای مجازی دست بدست چرخیده است.
علت ممنوع المنبری وی طبق گفته های رئیس اداره‌ی تبلیغات کاشان توهین و جسارت به مداحان،
هیئات مذهبی و روحانیت اعلام شده است.

دستور ممنوع المنبری حجت الاسلام دانشمند را فرماندار و دادستان کاشان صادر کرده است.

با حجت الاسلام دانشمند تماس گرفتیم. به دلیل نامساعد بودن شرایط جسمی و منع پزشکان از گفت‌وگوی تلفنی در تلگرام پاسخگوی ما بود.

اما درباره حجت الاسلام و المسلمین مهدی دانشمند، در واکنش به خبر ممنوع المنبر شدن خود در کاشان گفت: انتظارم از برادر عزیز و خوبم جناب دادستان که بسیار برایشان احترام ویژه قائلم این بود که ای‌کاش یک تلفنی به حقیر می‌زدند و عرائض حقیر راهم می‌شنیدند، یا اینکه حداقل درخواست می‌کردند فایل اصلی سخنرانی را بطور کامل براشون ارسال کنم و بعداز شنیدن کل سخنرانی حکم صادر می‌کردند.

این واعظ مطرح خود را تابع قانون، دانست و گفت : حکم شورای تامین شهرستان کاشان را این بنده حقیر اجرا می کنم و هرطور صلاح بدانند من در خدمتشان هستم و رضایت کامل دارم. چون میدانم این بزرگوار در جایگاه قضاوت که یادگار امیرالمومنین علی علیه السلام است نشسته اند و حتما انشا الله در ارائه و صدور احکام به مولا اقتدا می‌کنند.

گرچه مردم کاشان رابسیار دوست دارم و برایم بسیار بسیار ارزشمند و والامقام هستنند، ولی همیشه از تشنج و فتنه و تخریب و سر و صداهای سیاسی متنفر و فراری بوده‌ام. هرسال فاطمیه دوم به شهرستان دیگری قول می‌دادم، ولی با اصرار دو هیات محترم قمصر و پشت مشهد موقتا پذیرفتم که امسال در خدمت مردم کاشان باشم، که مانع ایجاد شد.

وی درباره حکم ممنوع المنبر شدنش گفت: مردم البته حق دارند، محترمانه این پرسش را از مسئولان محترم ذی‌ربط داشته باشند و آن‌ها نیزجواب منطقی و معقولی به مردم بدهند که چرا اینگونه شد. آیا نمی شد محترمانه تر، دوستانه تر و معقول تر برخورد کرد؟!!

نظرش درباره جوانان لات

وی گفت من این جوانان را نیز دوست دارم و گاهی بین این افراد کسانی هستند که از جوان های مومن خیلی با مرامتر و بهتر هستند.

عکس جدید پسر حاج اقا دانشمند

عکس همسر و پسر حاج آقا مهدی دانشمند

 

بیوگرافی مهدی دانشمند و همسرش

با ما همراه باشید

نظرات