arongroups

درگذشت و مرگ پارک سو ریون بازیگر کره ای [عجیب اما واقعی] +بیوگرافی و فوت

0

درگذشت و مرگ پارک سو ریون بازیگر کره ای [عجیب اما واقعی] +بیوگرافی و فوت

پارک سو ریون، بازیگر اهل کره جنوبی است او در سال ۱۹۹۴ متولد شد که در ژوئن ۲۰۲۳ بر اثر حادثه سقوط از پله فوت کرد! شاید برخیها تعجب کنند که علت مرگ یک زن میتواند بر اثر سقوط از پله باشد اما این خبر واقعیت دارد و پارک سو ریون در سن ۲۹ سالگی درگذشت. تا همین اواخر، او به طور فعال در موزیکال هایی مانند «روزی که دوست داشتیم» و «سیذارتا» شرکت می کرد. او قرار بود فردای حادثه در جزیره ججو اجرا کند

بیوگرافی پارک سو ریون

پارک سو ریون بازیگر اهل کره جنوبی است او در سال ۱۹۹۴ متولد شد که در ژوئن ۲۰۲۳ بر اثر حادثه سقوط از پله فوت کرد! شاید برخیها تعجب کنند که علت مرگ یک زن میتواند بر اثر سقوط از پله باشد اما این خبر واقعیت دارد و پارک سو ریون در سن ۲۹ سالگی درگذشت.

به گزارش رسانه های کره ای پارک سوریون هنگام عبور از پله های منزلش سقوط کرده است و سرش به شدت با دیوار برخورد کرده بعد از گذشت چند ساعت خون ریزی مغزی کرده و فوت شده است.

درگذشت و مرگ پارک سو ریون بازیگر کره ای [عجیب اما واقعی] +بیوگرافی و فوت

این بازیگر جوان برای بازی در سریال گل برفی اسنودراپ به شهرت و محبوبیت رسید.

علت مرگ پارک سو ریون

پارک سو ریون بازیگر و مدل کره ای متولد در حالی که از پله های منزلش پایین می آمده پایش پیچ میخورد و از پله سقوط میکند برخی ها میگویند به دلیل پوشیدن کفش های پاشنه بلد دچار سانحه شده است.

ماجرای کامل

به گزارش رسانه های کره ای پارک سوریون بعد از سقوط تحت درمان قرار گرفته است و حتی هوشیاری داشته اما بعد از گذشت چند ساعت خون ریزی مغزی کرده و به کما رفته است و در نهایت فوت کرده است بسیاری از هواداران این بازیگر در فضای مجازی واکنش نشان داده و متن های تسلیت برای او ارسال کردند.این حادثه ۱۲ ژوئن رخ داد و خانواده اش تصمیم گرفتند که اعضای بدن او را اهدا کنند تا کار خیری انجام داهد باشند.

در سال ۱۹۹۴ متولد شد و امسال ۲۹ ساله شد، اولین بازیش را در سال ۲۰۱۸ با موزیکال «Il Tenore» انجام داد. تا همین اواخر، او به طور فعال در موزیکال هایی مانند «روزی که دوست داشتیم» و «سیذارتا» شرکت می کرد. او قرار بود فردای حادثه در جزیره ججو اجرا کند.

نظرات