arongroups

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری پیمان آدیداس و واکنش ها را ببینید + حواشی

0

تصاویر و فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری پیمان آدیداس را ببینید که روز گذشته در ساوه تهران برگزار شد و جمعی از رفقا و دوستان و خانواده اش و همسرش ویدا حضور داشتند. متاسفانه او در سن ۲۸ سالگی درگذشت.

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری پیمان آدیداس و واکنش ها را ببینید + حواشی

مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری پیمان آدیداس روز گذشته در شهر ساوه برگزار شد دوستان و خانواده او به شدت متاثر و ناراحت بودند. ویدا همسرش نیز در این مراسم حضور داشت.

در فضای مجازی ویدیویی از مراسم تشییع و خاکسپاری پیمان آدیداس منتشر شده که در این صفحه مشاهده میکنید.

پیمان آدیداس اهل همدان بوده اما ساکن تهران بود و مدتی نیز در شهرستان ساوه سکونت داشت.

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری پیمان آدیداس را ببینید + عکس و حواشی

مراسم تشییع جنازه پیمان آدیداس

ویدیوی منتشر شده از مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری پیمان آدیداس یکی از چهره های معروف که در اینستاگرام فعالیت داشت را در زیر ببینید:

همچنبن بینید: علت دقیق درگذشت و فوت پیمان آدیداس بلاگر معروف چه بود؟ +‌جزئیات مرگ

او متولد همدان بود اما سال ها در تهران زندگی می کرد و مدتی بود در ساوه سکونت داشت.

پیمان آدیداس چهره معروف اینستاگرام بود که با ساخت کلیپ های کوتاه و آموزنده مورد توجه کاربران قرار می گرفت علاقه زیادی به ساخت کلیپ های کوتاه داشت کلیپ هایی که در اینستاگرام به کلیپ های سوسماس معروف شده بودند این پسر جوان که متولد ۱۳۷۶ بود متاسفانه بر اثر ایست قلبی درگذشت بسیاری از فالورهای او هنوز نمی‌دانند که دلیل فوت این پسر جوان چه بوده و پیج اینستاگرام به او در حال حاضر معلق شده است

پیمان آدیداس را به عنوان بلاگر اینستاگرام می شناختند ویدیویی از او در فضای مجازی منتشر شده که می‌گوید یکی از آرزوهایش این است که زودتر از مادرش بمیرد و نمیتواند غم مرگ مادرش را تحمل کند.

در بین انبوه بلاگر های اینستاگرامی پیمان موفق شد استعداد خود را به نمایش بگذارد درباره اینکه آیا این پسر جوان دارای بیماری زمینه‌ای بود یا خیر اطلاعاتی وجود ندارد و صرفاً در فضای مجازی اعلام شده که بر اثر ایست قلبی جانش را از دست داده است.

جوان ناکام پیمان آدیداس، چند سالی بود که ویدئو ها و کلیپ های طنز تلخ و گاهی غمگین را در فضای مجازی منتشر می کرد و از زمان فعالیت در اینستاگرام خیلی زود به چهره مشهور تبدیل شد. پیمان آدیداس بر اثر ایست قلبی درگذشت.

پیمان از بلاگر های اینستاگرامی بود و در این چند سال موفق شد استعداد خود را به نمایش بگذارد

درباره اینکه علت ایست قلبی چه بوده و آیا این پسر جوان به بیماری زمینه‌ای مبتلا بوده یا خیر اطلاعات زیادی در دست نیست و از فقط سوی دوستان و رفقای نزدیکش در فضای مجازی اعلام شده که بر اثر ایست قلبی فوت شده است

نظرات